Łukasz - opinia (2) Pani Marta to osoba godna polecenia. Sprawy załatwia ekspresowo i... Łukasz Anna i Grzegorz - opinia (2) Bardzo dziękujemy pani Marcie za profesjonalną sprzedaż naszej trudnej... Anna i Grzegorz Marta - opinia (2) Z całego serca polecamy. Profesjonalne podejście, merytoryczna pomoc,... Marta
Joanna - opinia (2) Działania Pani Marty były nieocenione. Sprawnie, fachowo przeprowadzona... Joanna Slawek Ptak - opinia (2) Korzystam z usług Pani Marty od lat i mogę z czystym sumieniem polecić tą... Slawek Ptak Dana Ro - opinia (2) Z pełnym zaufaniem powierzyłam pani Marcie moją nieruchomość i się nie... Dana Ro Iwona i Ryszard - opinia (2) Bardzo dziękujemy Pani Marcie za bardzo szybką i profesjonalną sprzedaż... Iwona i Ryszard Piotr - opinia (2) Skorzystaliśmy z pomocy MG Nieruchomości przy okazji wynajmu mieszkania.... Piotr Mokwa Katarzyna - opinia (2) Gorąco polecam usługi Pani Marty, bardzo szybko znalazła odpowiednich... Mokwa Katarzyna Katarzyna Posadzy - opinia (2) Pani Marta Grzebińska jest osobą rzetelną, profesjonalizm w każdym calu.... Katarzyna Posadzy Monika WN - opinia (2) Serdecznie polecam usługi pani Marty Grzebińskiej. Jako najemca miałam od... Monika WN