M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Zadowolony klient - opinia (1) Fachowe doradztwo,niskie ceny, szybkie terminy. Polecam Zadowolony klient Damian G. - opinia (1) Pełny asortyment, duży wybór materiałów i kolorów. Za dobre jakościowo rolety... Damian G. Krysia Ż. - opinia (1) Rolety bardzo dobrej jakości. Pracownik fachowo doradza, a montaż cichutki i... Krysia Ż.
Ola - opinia (1) Polecam, szybko i fachowo! Bardzo profesjonalna obsługa i dobry kontakt z... Ola Ania - opinia (1) Świetna, solidna firma. Dużo wybór kolorów. Polecam Ania Bartek - opinia (1) Bardzo dobry material wykonania rolet, sprawny montaz, jestem bardzo... Bartek Bożena - opinia (1) Super!!! Jestem bardzo zaskoczoną tak solidną firmą, która tak fachowo... Bożena Paulina - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z rolet zewnetrznych! Firma zrealizowała... Paulina Joanna - opinia (1) 8 plis na 5 oknach - jestem bardzo zadowolona; duży wybór kolorów, wyglądają... Joanna Rolety rewelacja! (2) Mamy duży dom. Po telefonie pan przyjechał na pomiar w szybkim terminie.... Iwona Rewelacyjny (1) Jestem bardzo zadowolona.Szybko tanio, solidnie.Bardzo miła obsługa.Polecam. Zadowolona klientka Polecam (1) Ciekawy wybór różnych opcji, szybki termin pomiaru oraz realizacji... Sylwia Gorąco polecam! (1) Szybko, profesjonalnie i niedrogo :) 100% zadowolenia. Ja Polecamy (1) Szybki termin pomiaru, duży wachlarz wzorów/kolorów, czas realizacji również... Ja Bardzo polecam (1) Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Obsługa bardzo miła i... Aneta Szybko, solidnie (1) Rolety zgodne z zamówieniem, szybki czas realizacji, pomoc przy wyborze... Anna Polecam (1) Rolety dobrej jakości, szybka realizacja, profesjonalna firma Tomek Bardzo polecam. (1) Świetna firma, szybki kontakt, duży wybór, fachowe doradztwo, montaż bez... monika baaardzo polecam (1) kultura, poszanowanie czasu klienta, dobre ceny, bardzo przyzwoity wybór... Agnieszka Polecam! (1) Firma godna polecenia.Wszystko zamontowane jak należy,dobrej jakości i w... Marcik