M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Mik - ocena (1) Świetna firma. Montowała mi rolety zewnętrzne i jestem bardzo zadowolona.... Mik Halina - opinia (1) Jestem starszą osobą, boję się wszelkich akcji remontowych, stąd moje wielkie... Halina Janusz - opinia (1) Firma , reprezentuje solidy poziom. Jakość wykonania usługi, bez zarzutu.... Janusz
Wiesław - opinia (1) Szybka wizyta Pana od pomiarów , krótki termin , profesjonslny montaż .... Wiesław Aga - opinia (1) Firma oferuje indywidualne podejście do klienta i najwyższą jakość usług.... Aga Malgorzata - opinia (1) Solidna firma. Szybka realizacja. Pan Bartek kompetentny , pomocny -... Malgorzata Aleksandra - opinia (1) Firma godna polecenia! Po doświadczeniach z innymi firmami od rolet - w... Aleksandra Anna - opinia (1) Bardzo solidna firma, kilka lat temu zakładali mi rolety. Super jakość, do... Anna Norbi75 - opinia (1) Zamówiłem Drzwi Moskitiere na okno do tarasu super wykonanie.Polecam... Norbi75 Anna Wiśniewska z Gdańska - opinia (1) Po nieudanej przygodzie z zamówieniem drewnianych żaluzji w innej gdańskiej... Anna Wiśniewska z Gdańska Arek - opinia (1) Szybko sprawnie fachowo i świetna jakość w stosunku do ceny. Zdecydowanie... Arek Marek - opinia (1) Bardzo profesjonalna usługa; począwszy od pomiaru aż po montaż. Jestem bardzo... Marek Marcin - opinia (1) Sprawnie i dokładnie. Pełen profesjonalizm. Polecam Marcin Janusz Gorgoń - opinia (1) Mamy bardzo dobre doświadczenie ze współpracy z niniejszą Firmą. Porada po... Janusz Gorgoń Alicja - opinia (1) Zamówiona roleta sprawuje się bardzo dobrze, termin realizacji szybki -... Alicja Paulina - opinia (1) Łatwy kontakt z firmą, duży wybór kolorystyczny (zamawialiśmy rolety... Paulina Mariusz Brzeźno - opinia (1) Drugi raz korzystam z usług tej firmy i jak najbardziej polecam. Ceny... Mariusz Brzeźno Magdalena - opinia (1) Fachowy montaż, szybko i solidnie. Doradztwo w wyborze materiałów na wysokim... Magdalena Marta - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, świetna obsługa i jakość plis, szybki montaż, bardzo... Marta Marek - opinia (1) dobra cena i jakość produktu, sprawny montaż i jakość obsługi klienta, jestem... Marek