Klient Firmowy - ocena (1) Mam złe doświadczenia ze współpracy z tą firmą. Organizowałam transport... Klient Firmowy Rostik - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ! Dobrze zgrana ekipa Rostik Jarek - opinia (1) Solidna firma. Panowie punktualni, konkretni,dobrze zabezpieczyli meble. Polecam Jarek
Hubert - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma. Szybko, sprawnie i bezproblemowo! Hubert Arek - opinia (1) Chłopaki godni polecenia Sprawnie, dokładnie, bez zbędnych przemyśleń. Jednym... Arek Wiesław - opinia (1) Bardzo profesjonalne doradztwo, poszło znacznie szybciej niż inna firma, z... Wiesław Mioduch - opinia (1) Po prostu najlepsi w trójmieście. Przeprowadzali mnie kilka razy, zawsze było... Mioduch super (2) Szybko, tanio, miło, polecam. Na pewno skorzystam ponownie Magda A. - opinia (2) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie. Przeprowadzka... A. Daria - opinia (1) Firma godna polecenia, Panowie super, mili uczynni, fachowo i sprawnie,i w... Daria Bardzo dobra cena i bardzo dobre wykonanie usługi (1) Najlepsza cena z firm do których dzwoniłam (inni koszą minimum za 2 godziny),... Profesjonalnie i sprawnie (1) Wszystko poszło bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam serdecznie! Olga K Polecam (1) Panowie szybko, sprawnie i cicho wynieśli moje stare meble. Korzystałam z... Grażyna usluga transportowa (1) Pierwszy raz korzystałam z uslug tej firmy ale zapewne nie ostatni. Obsluga... Joanna Polecam (1) Korzystałam już z usług tej firmy dwukrotnie i bardzo polecam. Profesjonalnie... Marta Szybko i solidnie (1) Panowie bardzo pracowici, dużą wagę przykładali do tego żeby ładunek... Anna Gorąco polecam :) (1) Panowie punktualni. Bardzo sprawnie przebiegł cały załadunek i rozładunek... Katarzyna Przeprowadzka do Warszawy (1) Świetna firma! Bardzo fachowa i miła obsługa. Wszystko na czas i zgodnie z... Alina Super obsluga (1) Przeprowadzka, mimo, ze do najprzyjemniejszych rzeczy nie nalezy, przebiegla... Anna L