Polecam (1) Najlepszy catering z jakiego miałam okazje korzystać, polecam niezdecydowanym :) magda Jestem bardzo zadowolona. (1) Bardzo zróżnicowana i smaczna dieta. Kończę trzeci miesiąc i naprawdę dania... Anna Przeciętna jakość jedzenia, zerowa jakość snu (1) Dwa tygodnie diety pozytywne, dania urozmaicone i mało wpadek. Kolejne dwa... Michał
Najlepszy catering (1) Maczfit to najlepszy catering. Smaczne posiłki i fajna jakość. Polecam Monika Bardzo słaba obsługa klienta (1) bardzo słaba obsługa klienta, dziś to przeszli sami siebie, ale na codzień w... Monika Najsmaczniejszy catering dietetyczny (1) Najsmaczniejsze nie powtarzające się posiłki z dotychczas zamawianych przeze... Aika33 Fajter 3500 (1) Próbowałem już wielu cateringów dietetycznych, ale dopiero z Maczfit zostanę... Szymon Dieta Slim 2000 (1) Od najmłodszych lat miałem problem z nadwagą. Jadłem byle jak i byle gdzie.... marcin Dieta Fajter 3000 (1) Kiedyś jak zamówilem catering dietetyczny to po tygodniu mialem dosyć... Bartosz Wegańska dieta 1800 (1) Jestem na niej już kolejny raz i nie mam nic do zarzucenia. Posiłki są... Emilia Dieta weganska to szare breje (1) Totalnie nie ciekawa i dziwna dieta weganska z mala iloscia świeżych warzyw i... Natalia Ochmanska-Gruba z Jestem zadowolona z MACZFIT (1) Bardzo pozytywnie oceniam catering Maczfit. Bardzo różnorodne posiłki -... Kasia szkoda (2) Byłam zmuszona zrezygnować z cateringu maczfit po trzech dniach korzystania z... Marta Sposób na wymarzoną sylwetkę (1) Po ciąży długo nie mogłam wrócić do swojej figury. Każda matka dobrze wie,... Iwona Nie zgadzam się z poprzednimi komentarzami (1) Nie rozumiem skąd wzięły się poniższe komentarze. Kiedy mieszkałem jeszcze... Rafał Catering gwiazd (1) Na Maczfit pierwszy raz natknelam sie na facebooku u jednej z celebrytek,... Małgosia Kurier to żart (1) Bardzo lubię gotować, dlatego ważny jest dla mnie smak i różnorodność.... Magda Dostawca DRAMAT!!! (1) Dostawca bardzo nieuprzejmy, posiłek dostarczony z 4 godzinnym opóźnieniem,... Natalia O-brzy-dli-we (1) Najpaskudniejsze pudełka z jakimi miałam do czynienia. "Obiad" to łyżka ryżu,... Ewa