Magdalena Wróblewska - onkolog Gdynia, proszę o opinie

Może któraś z Was coś słyszała (lub leczyła się) o tej lekarce?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Magdalena Wróblewska - onkolog Gdynia, proszę o opinie

Jest taktownym fachowcem. Podobnie jak w tym samym miejscu dr Danielewicz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Magdalena Wróblewska - onkolog Gdynia, proszę o opinie

dr Wroblewska byla moim lekarzem prowadzacym po zdiagnozowaniu raka piersi ,bardzo spokojna oraz taktowna ,nastawiona pozytywnie dopacjenta ,daje poczucie bezpieczenstwa ,bardzo fachowa na biezaco z najnowszymi metodami leczenia,szukajaca najskuteczniejszych terapii.Jak widac z dobrym skutkiem skoro pisze te slowa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja powiem krótko: jeśli po przybyciu trafi się na tą doktor to dobrze Wam radzę, zmieńcie szpital lub prowadzącego. Empatia? W zakładzie pogrzebowym otrzymaliśmy więcej zrozumienia i współczucia niż od tej kobiety. Więcej wniosków wysnujcie sobie sami...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Niestety potwierdzam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że minęła się z powołaniem albo już za jej czasów uczyła się on-line. Bardzo szybko położyła krzyżyk na pacjencie, a dalsze jej "leczenie" spowodowało, że krzyżyk zamienił się w drewniany na cmentarzu. Brak jakiejkolwiek empatii, a odwlekanie wszystkiego w czasie to był standard. Urlop każdemu się należy, ale przed można jeszcze zadziałać, a nie myślami się pakować się...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety potwierdzam, u nas tak samo się skończyło, uciekać od tej lekarki jak najdalej. Zero zaangażowania, pacjent onkologiczny po przebytej operacji usunięcia guza zgłasza stany podgorączkowe a ona odsyła do rodzinnej. Oczywiście była wznowa, którą sami wykryliśmy wykonując prywatne badania. Historia niestety bez happy end'u.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...