Mama pierwszaka - ocena (1) Magellanum to miejsce, gdzie każdy uczeń może wyrażać swoje zdanie, pytać i... Mama pierwszaka (rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3) Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w... (rodzice ucznia kl. 1) M. - ocena (2) Nie przeszkadzają nam nawet zbyt małe klasy. Mój syn nigdy nie miał z tym... M.
Rodziciele - ocena (2) Moi synowie chodzą do tej szkoły i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.... Rodziciele Katarzyna W. - ocena (2) Zapisując się do Magellanum, nie spodziewałam się, że nauka może być tak... Katarzyna W. Jaro - opinia (1) Do tej pory same plusy ,wszystko skrupulatnie tłumaczone, włączanie w rozmowy... Jaro Mama Ani - opinia (1) Dzień dobry Ja osobiście, jestem bardzo zadowolona, ponieważ córka... Mama Ani Niebieska - opinia (1) W szkole lubię przerwy, znajomych i przyjaciół. Czasami robimy niezłe jaja.... Niebieska Niebieska - opinia (1) Szkoła rozwija nasze talenty. Kółka, konkursy i takę tam sprawy. No i są... Niebieska Niebieska - opinia (1) Szkoła uczy nas żyć w społeczności - z innymi ludźmi. :) Jest dobrze Niebieska Piotrek - opinia (1) W liceum przede wszystkim ludzie nie traktują cię jak dziecko. Czerwone... Piotrek Uczennica - opinia (1) W moim LO nie było podziału na tych popularnych i tych nudnych, już nie... Uczennica Aśka - opinia (1) To czy jest fajnie to zależy od kilku rzeczy: od konkretnej szkoły, klasy na... Aśka Trzy lata miłej atmosfery ... (1) Jestem Mamą absolwentki tego liceum i moje dziecko szkołę zawsze wspomina... Mama absolwentki i uczennicy. To wyjątkowe miejsce. (1) Jako matka absolwentki tego liceum śmiało mogę powiedzieć, że jest to... Mama absolwentki i uczennicy. Polecam szkołę dla dzieci i młodzieży z orzeczeniem (1) Świetna szkoła dla dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach nauczania. Mój... Babcia M.W. - opinia (2) Syn uczy się w pierwszej klasie, szkoła sprawia dobre wrażenie i mam... M.W. M.W. - opinia (1) Syn uczy się w pierwszej klasie, szkoła sprawia dobre wrażenie i mam... M.W. Moja kochana poczciwa buda !!! (2) Bardzo dziękuję wszystkim kochanym belfrom, to dzięki Waszej pracy mam... Wasz kochany Kubuś Dziekujemy kochanej Pani Dyrektor i wszystkim nauczycielom. (2) Bardzo serdecznie dziękujemy szczególnie pani Kasi i panu Przemkowi za pomoc... Oluchna i Justysia