CUUUdowne miejsce (2) Chcialabym wszystkim polecic to wspaniale miejsce. Od miesiaca uczeszczam z... Agnieszka Makaraka miejsce, które rozwija dziecko:) (2) Na makarakowe zajęcia uczęszczamy z córką jak skończyła 1,5 roku. Od początku... Julka i jej mama Justyna POLECAM !!!!! (1) Samo miejsce jak i zajęcia dla dzieci ( z Panią Sylwią) wspaniałe. Wysoki... uczestniczka zajęć
POLECAM (1) Organizowałam roczek córeczki w gronie rodzinnym. Wszystko przebiegło bardzo... Mama Niny urodziny extra z psem Melonem (1) mój synek po swoich urodzinach zorganizowanych w MAKARAKA powiedział, że o... mama 6-letniego Maksa emka - opinia (1) Bardzo miłe i sympatyczne Panie, przeurocze wnętrza, pełen... emka Akademia Emocji dla dzieci - REWELACJA! (1) Moja córka (5) uczestniczy w warsztatach dotyczących rozwoju emocjonalnego i... Marta Urodziny - REWELACJA (1) zorganizowałam w Makarace urodzinki mojej córci. Trochę sie obawiałam jak... Monika Makaraka jest cool:) (1) Moja córeczka uwielbia przychodzic do MAKARAKA.W szczególnosci uwielbia... kasia Ciekawa propozycja zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym (1) Ciekawa propozycja zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, bardzo fajnie... tata rewelacja (1) Pokój turlankowy spowodował, że sama chciałam się wturlać w miękkich matach.... Gosia Urodzinki (1) Super miejsce na urodzinki.Chodzimy po bawialniach od tylu lat ,a okazało... mamuśka Urodzinowe rarytasy!!! (1) Nic dodać, nic ująć - po prostu idealne miejsce na urodziny dla maluchów i... Marta kolorwy świat Mai (1) Kiedy, moja córka Maja (teraz roczek ), po raz pierwszy odwiedziła... Magda SUPER MIEJSCE DLA DZIECIAKÓW !!!! (1) Polecam ten klub 100% zadowolenia dla mamy i dziecka, świetna wykwalifikowana... TERESKA POLECAM !!! MAKARAKA GDYNIA (1) POLECAM wszystkim rodzicą, wasze dzieci zakochają się w tym miejscu. Moja... Becia