Maja - opinia (1) Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz... Maja Karolina - opinia (1) Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz... Karolina Jagoda - opinia (1) Gorąco polecam, zabiegi wykonane na wysokim poziomie, lekarze bez słów... Jagoda
jagoda - opinia (1) W Małej Klinice byłam na badaniu USG i szczerze polecam tę placówkę medyczną.... jagoda Karolina J - opinia (1) Korzystałam z rehabilitacji leczniczej oraz masaży po odbytej rehabilitacji.... Karolina J Michalina - opinia (1) Jeżeli chodzi o Gdańsk, to w moim odczuciu jest to najlepsze Centrum... Michalina Basia - opinia (2) Polecam lekarzy pracujących w Małej Klinice. Szybkie terminy, wizyta odbyła... Basia Elwira - opinia (1) Bardzo dziękuje Panią z Medycy Pracy- jestem wdzięczna za okazaną mi pomoc i... Elwira Agnieszka - opinia (1) Centrum medyczne z bardzo miłą i profesjonalną obsługą, wizyty planowe,... Agnieszka RyszardW - opinia (1) Dość długo szukałem kliniki, która specjalizuje się w nieinwazyjnym leczeniu... RyszardW Karola - opinia (1) Polecam tę klinikę wszystkim, którzy chcieliby zbadać nietoleracje pokarmowe.... Karola Klaudia - opinia (1) Wybrałam się do tej kliniki na badania okulistyczne, ponieważ okulista do... Klaudia Łukasz L. - opinia (1) Dr Rocławski - bardzo profesjonalne i sympatyczne podejście do dzieci.... Łukasz L. Karolina - opinia (1) Leczyłam się u dr Tretiakow i jestem bardzo zadowolona, chrapanie odeszło w... Karolina Daria Pisarek - opinia (1) Pełne zaangażowanie i rewelacyjne efekty po zabiegu. Od wejścia czuć świetną... Daria Pisarek groszek - opinia (1) Lekarze bardzo dbają o swoich pacjentów, podchodzą do każdego z dużym... groszek Katarzyna - opinia (1) Przemiła atmosfera, indywidualne podejście do klienta i świetnie dobrane... Katarzyna Bartosz - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony w 100% i polecam wszystkim. Bartosz Beata - opinia (1) Jedna z najlepszych klinik. Szybkie terminy wizyt. Najlepsi specjaliści.... Beata Wiki - opinia (1) Gorąco polecam. Zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie, robione bardzo... Wiki