Loletta - ocena (1) Polecam firmę Malbud w 100%! Profesjonalna obsługa, fachowcy Pan Wojtek oraz... Loletta Grzegorz - opinia (1) Prace wykonane w terminie,a na czasie nam zależało. Praca,jak i kontakt na... Grzegorz Hanna - opinia (1) Kolejny raz korzystam z tej firmy i kolejny raz się nie zawiodłam. Panowie... Hanna
Dawid Maćkowski - opinia (2) Remont domu w stanie deweloperskim - przede wszystkim modyfikacja instalacji,... Dawid Maćkowski Kamila Wojtkowska - opinia (1) Bardzo solidna firma, której można bez obaw zlecić wykonanie wszelkich prac... Kamila Wojtkowska Wojciech Jasiewicz - opinia (1) Firmę wyszukałem w internecie i przekonały mnie pozytywne opinie. Remont... Wojciech Jasiewicz Mikołaj - opinia (1) Jedna z topowych firm na rynku pod względem usług budowlanych jak i... Mikołaj Dorota - opinia (1) Firme Malbud znalazlam w internecie,przyciagnela mnie jedna z realizacji.Pan... Dorota Damian Gawryś - opinia (2) Ustalona cena, spotkanie z właścicielem dzień przed rozpoczęciem pracy i się... Damian Gawryś Beata - opinia (1) Wykończenie wnętrza od stanu deweloperskiego do stanu pod klucz przebiegło... Beata Emilia P. - opinia (1) SUPER współpraca od fazy projektu do zakończenia. Terminowość, przejrzystość... Emilia P. Kornelia - opinia (1) Pełen profesjonalizm! Usługa wykonana bardzo dokładnie, według ustalonego... Kornelia