Mały Duży Remont

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Zbigniewa Podleckiego 3

Magda - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi. Firma rzetelna, wykonanie terminowe.... Magda Ola - opinia (1) Pan Adam (z polecenia) remontował nasze mieszkanie (z rynku wtórnego). To co... Ola Najlepszy fachowiec w mieście (1) Z kilkoma już miałam do czynienia - i to była porażka. Jednak - Pan Adam... Ulka
super Firma (1) Sen się spełnił. Odebrałam mieszkanie w stanie deweloperskim. Tylko co dalej,... Małgorzata Polecam (1) Spośród kilku ekip remontowych tylko Pan Adam zaproponował nam i zdecydował... Sara Zdecydowanie polecam (1) Korzystałam z usług firmy przy wykonczeniu mojego pierwszego mieszkania i... KASIA Nie polecam (2) Niestety miałem nieprzyjemność skorzystania z usług tej firmy. Moje uwagi: -... Niezadowolony klient Profesjonalna firma - zdecydowanie polecamy (3) Dziwi nas brak opinii na Trójmiasto, bo to jest jedna z lepszych firm... Marta i Rafał Super fachowiec (3) Jestem bardzo zadowolona z usług tego Pana. Jest rzetelny, bardzo dokładny, a... Anna G. Nie polecam tego fachowca. A te pozytywy to chyba sam se pisze. (2) Pan adam robił mi remont w 2013 roku. Wziął pieniądze i nie dokończył. Fakt... Sylwia Jestem zadowolona i polecam (1) To już kolejny remont z którym musiałam sie zmierzyć i kolejna ekipa... Urszula Mały dyży remont (1) Witam,mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem nie należą do najtańszych... Marcin i Justyna