Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

też byłam dłuższy czas chora... jedyne co mi pomogło na kaszel (też mnie strasznie męczył i dusił) to syrop drosetux
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

dopisuję się do listy na spotkanie w środę, więc nie zapomnijcie o mnie, dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek jakies propozycje miejsca? moze w pellowskim w medisonie? ktos jeszcze sie wybiera i chetny na herbatke/ ciastko :)
panna anna - ja lubie takie gdzie jest na wage a nie wyceniane, niektore maja ceny z kosmosu a na wage to dzieciece duzo nie wychodza. jak sie bede troche lepiej czula to sie wybiore na jakies zakupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ale się rozpisalyscie ;)
Kanika super, że już lepiej się czujesz, oby już tak zostało :)
Ja niby jestem już zdrowa, ale cały czas mam duszacy kaszel i nie wiem co robić... We wtorek mam pobranie krwi to podejde przy okazji do lekarza, bo strasznie mnie to męczy.
Jeśli chodzi o wózki to też bardzo podoba mi się jedo fyn :)
A co do spotkania przed warsztatami to ja jestem za :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Małgorzata, a te lumpki to różnie. Sporo kupiłam na Żabiance w Fuksie, bardzo dużo na ryneczku na Przymorzu, trochę jakoś pojedynczo gdzieś na trasie do domu. Sporo też kupiła mi mama w różnych lumpkach na Przymorzu. Oprócz ciuszków trafiły się ręczniczki (też z kapurkiem), szlafrok, pościel, ochraniacz na szczebelki łóżka itd.
Wybór jest naprawdę przeogromny i dla niemowląt i dla większych dzieciaczków, więc jak ktoś nie ma oporów przed używaną odzieżą, to można znaleźć prawdziwe perełki :)

Co do wózków, to potwierdzam, że najlepiej sprawdzić na żywo. Fajnie jest przejść się na spacer z koleżankami, które mają różne typy wózków żeby porównać, który nam się najwygodniej prowadzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

ja sobie nie wyobrazam wózka bez skrętnych kół :) ale to kwestia gustu
mam mutsy transporter i jak gondola jest troszke przymalawa to ze spacerowki bylam super zadowolona, do tego jest lekki i latwo sie sklada a to kolejny wazny aspekt gdy mamy zamiar go wozic w bagazniku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dokladnie, nie ma to jak na zywo sprawdzic czy cos nam pasuje czy nie. Wybiore sie do sklepu z wozkami, upatrze model, poczytam opinie a pozniej zapoluje na okazje :) taki jest plan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

my też rozglądamy się w necie za wózkami, najbardziej przekonują na 3 w 1. jak trafi się okazja to też kupimy używany :) na razie mąż siedział na różnych forach i się uparł żeby wózek nie miał skrętnych kół bo niby takie są najlepsze- ja szczerze to nie wiem, trzeba pójść i zobaczyć na żywo żeby sobie porównac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Tez przegladalam ale jak na razie na tym się kończy chociaż jakbym dostala cos w atrakcyjnej cenie to tez bym kupila
Na razie mam kompletne Lozeczko z przewijakiem , Posciel w uniwersalnych kolorach ,akurat by la okazja to wzielam no i wanienke bo byla wyprzrdaz zoltego koloru
Fotelik i trochę ubranek ale to juz dostalam od koleżanki po jej córce i leży na razie w piwnicy
Wózek pewnie kupimy po nowym roku no chyba, ze będzie cos ciekawego wczesniej , na razie świąteczne upominki
Przy pierwszym dziecku tez szalalam trochę, szczególnie, ze planowalam tez drugie w niedalekiej przyszlosci wiec sporo rzeczy byla nowych, oprócz ubranek , w większości to odkupione,
Na pozostale rzeczy zrobiona lista ,i postatam się poczekać do tego 7 mies, ubranka pewnie tez po nowym roku dostane w spadku,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika,
kupiliśmy Jedo Fyn. Znajomi męża mają i bardzo mu zachwalali, w necie też czytałam pochlebne opinie, więc już od jakiegoś czasu oglądaliśmy właśnie za nim. Podoba mi się, bo łączy w sobie wygodę (duże pompowane koła, obszerna gondolka) ze skrętnymi kółkami. Zależało mi żeby wyglądał w miarę klasycznie, a te często są bez skrętnych kółek, które na naszych koślawych chodnikach bywają pomocne ;)

I pewnego razu idziemy sobie z mamą po ryneczku na Przymorzu i stoi mój wózek i na nas czeka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

panna -anna a masz jakies fajne lumpki co mozesz polecic? ja juz wieki nie bylam.

jak tam w środę, jakiś plan spotkania przed warsztatami w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika, myśle że zakup uzywanego wozka to dobr pomysl :)

po 1 dziecku wozek nie jest raczej zniszczony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Panna-anna masz dobre tempo :) bedziesz dluzej sie cieszyla z nabytkow :) a jaki wozek byl Twoim wymarzonym? Przegladalam oferty wozkow uzywanych i o ile nie dostaniemy po kims to mysle ze wlasnie uzywany kupimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej dziewczyny,
przeczytałam dzisiejsze wpisy i wychodzi, że ja jakaś nadgorliwa jestem ;)
Ponieważ nadal nie znam płci bobaska ubranka kupiłam uniwersalne - białe, żółte, zielone itd. Od zawsze miałam zamysł, żeby dziecko nie było tylko różowe albo tylko niebieskie. Na marginesie dziś taką różową dziewczynkę widziałam - różowe dziecko od stóp do głów we wściekle różowym wózku... ;)
Obie z mamą jesteśmy z zamiłowania wielkimi "lumpiarami", więc po 2 tygodniach szaleństw w second handach mam już większość ciuszków od urodzenia do ok 2 lat. Koszt wiadomo niewielki, bo używane rzeczy są tanie. Jak poznamy płeć to dokupimy jakieś dodatki identyfikujące, kto jest kim :)
Bardzo okazyjnie kupiłam też wózek. Używany zresztą :) W planach był ten zakup za ok 2 miesiące, ale że nadarzyła się okazja, szkoda było nie skorzystać, bo to wymarzony model.
Przy okazji, trafiło się nosidełko, przewijak, trochę zabawek, nawet 4 paczki pieluszek w różnych rozmiarach. Koleżanka obiecała mi łóżeczko, więc też w tygodniu odbierzemy.

Ech tylko mieszkanie się robi coraz ciaśniejsze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

talala - ja planuje Wojewódzki, pierwszego synka tam rodziłam, chciałabym drugiego też :) moze sie spotkamy :D
sasanka -ja pije jedna bardzo slaba kawe z rana, na początku ciąży wogóle nie mogłam jej pić, tak mnie mdliło, a teraz jak nie wypije kawki to dzien z bani
ciekawaforumka - to jest swiatelko w tunelu, szybko minie
Lucky! gratulacje! ale fajnie gdy sie juz je czuje, cieszmy sie zanim zaczna kopac po nerkach :)
panna-anna to fajnie, mnie w tk-maxx bez kolejki obsluzono, a tekst z tylu, no tak ciąża to u nas choroba, jakby nie mogla stac jak inni :) powiem, ze mnie to ubawilo troche

jagodzianka - kolejny chlopak

Andzia witaj :) masz racje z tymi kolorami, jak juz cos jest w uniwersalnym kolorze to ma kwiatka, samochodzik czy inne cus :)

a co do wyprawki, to jakby ktos chcial to moge przeslac liste zakupow, ktora mialam przy Patryku, moze sie komus przyda :)
jak cuś to piszcie priva z emailem to przesle :)
taki mialam plan na spacerek, a prawie caly dzien spalam :) i wiecie co dobrze mi, bo odespalam chyba za wszystkie czasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja poki co mam wozek 3w1 i lozeczko. Reszte planuje kupic w marcu-chyba ze wczesniej nadarzy sie jakas okazja. Tez mam zamiar kupowac rzecZy dla bobo uniwersalne. Bo planuje 2 dzieci a nie wiadomo jaka bedzie plec nastepnego dzieciaczka😄
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Andzia, witamy w klubie :)

Liczę się z tym, że trudniej kupić uniwersalne ubranka dla dziecka, ale jak co poproszę rodzinę, żeby w miarę możliwości takie sprezentowywali (zresztą najbliższa rodzina popiera ten pomysł). Oczywiście jak dostanę różowe czy niebieskie ciuszki, to dziecko też będzie je nosić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Andzia, witaj. :-)

Kanika, cieszę się, że z Tobą już lepiej. Byle do wiosny. ;-)

Ja wyprawki nie muszę kompletować na szczęście, bo w zasadzie wszystko mam. Przed samym porodem pozostanie tylko dokupienie jakiś pierdół do szpitala i finito.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cześć dziewczyny. Już jakiś czas temu "odnalazłam" ten wątek i podczytywałam po trochę. Myślę, że czas już dołączyć do Was;) Bardzo jesteście aktywne:)
Ja oczekuję na drugiego już maluszka. Pierwszą córę urodziłam 18 miesięcy temu w kwietniu. Teraz ponownie będzie kwiecień, około 10.04. Poród jak poprzednim razem będzie w Redłowie. Niestety maluszek nie ujawnia jeszcze swojej płci;)

jaydee - przy pierwszej córce też miałam tak plan, żeby ubierać ją uniwersalnie, ale i tak okazało się, że znalezenie nie-różowych ubranek dla dziewczynki nie jest takie super proste. Do tego rodzina i znajomi, którzy zasypali nas ubrankami... no i wyszło na to, że róż i tak króluje w szafie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika, jak dobrze, że w końcu Ci się polepszyło - oby tak dalej! Też nie mogę się doczekać świąt :)

Ja z większymi zakupami (wózek, łóżeczko itp.) czekam do nowego roku, a jakieś drobiazgi pewnie zacznę "zbierać", jak poznam płeć, co mam nadzieję nastąpi na następnym USG pod koniec października. Ale i tak będę ubierała dziecko uniwersalnie, tzn. dziewczynkę nie na różowo, a chłopca na niebiesko, tylko kolorowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

kawa czy pijecie jesli tak to jaka? (76 odpowiedzi)

ja lubie z expresu a wy?

Kurs księgowości itp (61 odpowiedzi)

dziewczyny czy moze ktoras z Was chodzila na kurs n ksiegowa?? jak tak to gdzie? a moze mozecie...