Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

też byłam dłuższy czas chora... jedyne co mi pomogło na kaszel (też mnie strasznie męczył i dusił) to syrop drosetux
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

dopisuję się do listy na spotkanie w środę, więc nie zapomnijcie o mnie, dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek jakies propozycje miejsca? moze w pellowskim w medisonie? ktos jeszcze sie wybiera i chetny na herbatke/ ciastko :)
panna anna - ja lubie takie gdzie jest na wage a nie wyceniane, niektore maja ceny z kosmosu a na wage to dzieciece duzo nie wychodza. jak sie bede troche lepiej czula to sie wybiore na jakies zakupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ale się rozpisalyscie ;)
Kanika super, że już lepiej się czujesz, oby już tak zostało :)
Ja niby jestem już zdrowa, ale cały czas mam duszacy kaszel i nie wiem co robić... We wtorek mam pobranie krwi to podejde przy okazji do lekarza, bo strasznie mnie to męczy.
Jeśli chodzi o wózki to też bardzo podoba mi się jedo fyn :)
A co do spotkania przed warsztatami to ja jestem za :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Małgorzata, a te lumpki to różnie. Sporo kupiłam na Żabiance w Fuksie, bardzo dużo na ryneczku na Przymorzu, trochę jakoś pojedynczo gdzieś na trasie do domu. Sporo też kupiła mi mama w różnych lumpkach na Przymorzu. Oprócz ciuszków trafiły się ręczniczki (też z kapurkiem), szlafrok, pościel, ochraniacz na szczebelki łóżka itd.
Wybór jest naprawdę przeogromny i dla niemowląt i dla większych dzieciaczków, więc jak ktoś nie ma oporów przed używaną odzieżą, to można znaleźć prawdziwe perełki :)

Co do wózków, to potwierdzam, że najlepiej sprawdzić na żywo. Fajnie jest przejść się na spacer z koleżankami, które mają różne typy wózków żeby porównać, który nam się najwygodniej prowadzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

ja sobie nie wyobrazam wózka bez skrętnych kół :) ale to kwestia gustu
mam mutsy transporter i jak gondola jest troszke przymalawa to ze spacerowki bylam super zadowolona, do tego jest lekki i latwo sie sklada a to kolejny wazny aspekt gdy mamy zamiar go wozic w bagazniku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dokladnie, nie ma to jak na zywo sprawdzic czy cos nam pasuje czy nie. Wybiore sie do sklepu z wozkami, upatrze model, poczytam opinie a pozniej zapoluje na okazje :) taki jest plan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

my też rozglądamy się w necie za wózkami, najbardziej przekonują na 3 w 1. jak trafi się okazja to też kupimy używany :) na razie mąż siedział na różnych forach i się uparł żeby wózek nie miał skrętnych kół bo niby takie są najlepsze- ja szczerze to nie wiem, trzeba pójść i zobaczyć na żywo żeby sobie porównac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Tez przegladalam ale jak na razie na tym się kończy chociaż jakbym dostala cos w atrakcyjnej cenie to tez bym kupila
Na razie mam kompletne Lozeczko z przewijakiem , Posciel w uniwersalnych kolorach ,akurat by la okazja to wzielam no i wanienke bo byla wyprzrdaz zoltego koloru
Fotelik i trochę ubranek ale to juz dostalam od koleżanki po jej córce i leży na razie w piwnicy
Wózek pewnie kupimy po nowym roku no chyba, ze będzie cos ciekawego wczesniej , na razie świąteczne upominki
Przy pierwszym dziecku tez szalalam trochę, szczególnie, ze planowalam tez drugie w niedalekiej przyszlosci wiec sporo rzeczy byla nowych, oprócz ubranek , w większości to odkupione,
Na pozostale rzeczy zrobiona lista ,i postatam się poczekać do tego 7 mies, ubranka pewnie tez po nowym roku dostane w spadku,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika,
kupiliśmy Jedo Fyn. Znajomi męża mają i bardzo mu zachwalali, w necie też czytałam pochlebne opinie, więc już od jakiegoś czasu oglądaliśmy właśnie za nim. Podoba mi się, bo łączy w sobie wygodę (duże pompowane koła, obszerna gondolka) ze skrętnymi kółkami. Zależało mi żeby wyglądał w miarę klasycznie, a te często są bez skrętnych kółek, które na naszych koślawych chodnikach bywają pomocne ;)

I pewnego razu idziemy sobie z mamą po ryneczku na Przymorzu i stoi mój wózek i na nas czeka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

panna -anna a masz jakies fajne lumpki co mozesz polecic? ja juz wieki nie bylam.

jak tam w środę, jakiś plan spotkania przed warsztatami w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika, myśle że zakup uzywanego wozka to dobr pomysl :)

po 1 dziecku wozek nie jest raczej zniszczony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Panna-anna masz dobre tempo :) bedziesz dluzej sie cieszyla z nabytkow :) a jaki wozek byl Twoim wymarzonym? Przegladalam oferty wozkow uzywanych i o ile nie dostaniemy po kims to mysle ze wlasnie uzywany kupimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej dziewczyny,
przeczytałam dzisiejsze wpisy i wychodzi, że ja jakaś nadgorliwa jestem ;)
Ponieważ nadal nie znam płci bobaska ubranka kupiłam uniwersalne - białe, żółte, zielone itd. Od zawsze miałam zamysł, żeby dziecko nie było tylko różowe albo tylko niebieskie. Na marginesie dziś taką różową dziewczynkę widziałam - różowe dziecko od stóp do głów we wściekle różowym wózku... ;)
Obie z mamą jesteśmy z zamiłowania wielkimi "lumpiarami", więc po 2 tygodniach szaleństw w second handach mam już większość ciuszków od urodzenia do ok 2 lat. Koszt wiadomo niewielki, bo używane rzeczy są tanie. Jak poznamy płeć to dokupimy jakieś dodatki identyfikujące, kto jest kim :)
Bardzo okazyjnie kupiłam też wózek. Używany zresztą :) W planach był ten zakup za ok 2 miesiące, ale że nadarzyła się okazja, szkoda było nie skorzystać, bo to wymarzony model.
Przy okazji, trafiło się nosidełko, przewijak, trochę zabawek, nawet 4 paczki pieluszek w różnych rozmiarach. Koleżanka obiecała mi łóżeczko, więc też w tygodniu odbierzemy.

Ech tylko mieszkanie się robi coraz ciaśniejsze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

talala - ja planuje Wojewódzki, pierwszego synka tam rodziłam, chciałabym drugiego też :) moze sie spotkamy :D
sasanka -ja pije jedna bardzo slaba kawe z rana, na początku ciąży wogóle nie mogłam jej pić, tak mnie mdliło, a teraz jak nie wypije kawki to dzien z bani
ciekawaforumka - to jest swiatelko w tunelu, szybko minie
Lucky! gratulacje! ale fajnie gdy sie juz je czuje, cieszmy sie zanim zaczna kopac po nerkach :)
panna-anna to fajnie, mnie w tk-maxx bez kolejki obsluzono, a tekst z tylu, no tak ciąża to u nas choroba, jakby nie mogla stac jak inni :) powiem, ze mnie to ubawilo troche

jagodzianka - kolejny chlopak

Andzia witaj :) masz racje z tymi kolorami, jak juz cos jest w uniwersalnym kolorze to ma kwiatka, samochodzik czy inne cus :)

a co do wyprawki, to jakby ktos chcial to moge przeslac liste zakupow, ktora mialam przy Patryku, moze sie komus przyda :)
jak cuś to piszcie priva z emailem to przesle :)
taki mialam plan na spacerek, a prawie caly dzien spalam :) i wiecie co dobrze mi, bo odespalam chyba za wszystkie czasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja poki co mam wozek 3w1 i lozeczko. Reszte planuje kupic w marcu-chyba ze wczesniej nadarzy sie jakas okazja. Tez mam zamiar kupowac rzecZy dla bobo uniwersalne. Bo planuje 2 dzieci a nie wiadomo jaka bedzie plec nastepnego dzieciaczka😄
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Andzia, witamy w klubie :)

Liczę się z tym, że trudniej kupić uniwersalne ubranka dla dziecka, ale jak co poproszę rodzinę, żeby w miarę możliwości takie sprezentowywali (zresztą najbliższa rodzina popiera ten pomysł). Oczywiście jak dostanę różowe czy niebieskie ciuszki, to dziecko też będzie je nosić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Andzia, witaj. :-)

Kanika, cieszę się, że z Tobą już lepiej. Byle do wiosny. ;-)

Ja wyprawki nie muszę kompletować na szczęście, bo w zasadzie wszystko mam. Przed samym porodem pozostanie tylko dokupienie jakiś pierdół do szpitala i finito.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cześć dziewczyny. Już jakiś czas temu "odnalazłam" ten wątek i podczytywałam po trochę. Myślę, że czas już dołączyć do Was;) Bardzo jesteście aktywne:)
Ja oczekuję na drugiego już maluszka. Pierwszą córę urodziłam 18 miesięcy temu w kwietniu. Teraz ponownie będzie kwiecień, około 10.04. Poród jak poprzednim razem będzie w Redłowie. Niestety maluszek nie ujawnia jeszcze swojej płci;)

jaydee - przy pierwszej córce też miałam tak plan, żeby ubierać ją uniwersalnie, ale i tak okazało się, że znalezenie nie-różowych ubranek dla dziewczynki nie jest takie super proste. Do tego rodzina i znajomi, którzy zasypali nas ubrankami... no i wyszło na to, że róż i tak króluje w szafie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika, jak dobrze, że w końcu Ci się polepszyło - oby tak dalej! Też nie mogę się doczekać świąt :)

Ja z większymi zakupami (wózek, łóżeczko itp.) czekam do nowego roku, a jakieś drobiazgi pewnie zacznę "zbierać", jak poznam płeć, co mam nadzieję nastąpi na następnym USG pod koniec października. Ale i tak będę ubierała dziecko uniwersalnie, tzn. dziewczynkę nie na różowo, a chłopca na niebiesko, tylko kolorowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co myślicie o imieniu dla dziewczynki Zara? (171 odpowiedzi)

w Słupsku w urzedzie zarejstrowali,najdziwniejsze imiona slyszalam jeszcze alejandro kermit he...

przedszkolak znów robi w majtki (19 odpowiedzi)

potrzebuję porady, synek jest dzieckiem z końca roku, co go jednak nie tłumaczy, odpieluchowany w...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...