Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej! jestem juz w domku, czuje sie znacznie lepiej i odzyskalam wiare w to ze moze byc lepiej :) co do zakupow to zaczekam z tym do stycznia, teraz czekaja mnie jeszcze dosc spore wydatki zwiazane z urzadzaniem mieszkania takze bedzie mi latwiej powstrzymac sie od innych zakupow. Jakos nie moge doczekac sie swiat, moze dlatego ze to juz bedzie po 26tyg i juz blizej niz dalej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

teraz przede wszystkim musimy pozytywnie myśleć i niczym się nie stresować :) musi być dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja po stracie poprzedniej ciąży obiecalam sobie, ze do 20 tc nic nie będę kupować, wtedy trochę za szybko zaczęliśmy nad tym myśleć i psychicznie było mi ciężej, bo np paczka z ciuszkami przyszła do mnie dzień po tym jak dowiedziałam się, ze serduszko przestało bić :( Więc teraz spokojniej do tego podchodzę zwłaszcza, ze nie znam jeszcze płci. Myślę, ze po polowkowym znaczne działać w tej kwestii :) Ale oczywiście już ogladam wszystkie te slicznosci i sprzęty :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

super wiadomości Jagodzianka :)
mnie też strasznie ciekawi kogo noszę pod serduchem...

ja na razie oglądam w necie co oferują ciekawego. Strasznie się cieszę, ale jednak czuje jakiś taki lekki niepokój... może właśnie dlatego nie szaleję z zakupami (chociaż zawsze wydawało się, że będę wariować z nimi od samego początku).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Jagodzinka,
gratulacje! Ja też chcę już wiedzieć ;)

Jak tam dziewczyny przygotowania, wyprawki, zakupy itd?
Już się tym zajęłyście czy na razie tylko oglądacie oferty a może jeszcze nie myślicie o tych wszystkich ciuszkowo-sprzetowo-meblowych sprawach? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Super! Gratulacje :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hej mamuski:)

jestesmy po genetycznym, dzidziol zdrowy, rosnie jak na drozdzach:) no i bedzie synus:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Panna, niezła akcja. :-D
Dobrze, że jesteś pod fachową opieką. Oby w końcu wyjaśniła się przyczyna Twoich dolegliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hahah panna-anna niezle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej dziewczyny, zazdroszczę tym, które już znają płeć. My mamy usg za tydzień, może coś się dowiemy :)
Odebrałam wyniki od kardiologa - pod tym względem jestem okazem zdrowia. Problemy z oddechem pozostały dalej, pulmonolog szuka nadal. Co by tu nie mówić, to wszyscy lekarze, na info o ciąży reagują dużym zainteresowaniem, nie lekceważą, dają szybkie terminy następnych wizyt, badań itd.

P.S. mój brzuch jest już na tyle widoczny, że pani kasjerka w tesco krzyknęła ostatnio do klientów przede mną: "halo, stop, pani w ciąży najpierw..." wszyscy przede mną rozeszli się jak przed carycą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

super :) sama już nie mogę się doczekać tego cudownego uczucia :) widok na usg to również coś wspaniałego.... dla mnie przede wszystkim najważniejsze jest to żeby maleństwo było zdrowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Biedne jesteście dziewczynki :( trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ciekawa, staram się jak mogę, ale to dwumiesięczne już leżenie trochę mnie dobiło psychicznie.
Też biorę dużo leków. Dodatkowo dostaję jeszcze tabletki przeciwskurczowe, ale żołądek jeszcze mi się trzyma. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

aa to rzeczywiście - leż i na pewno wszystko będzie dobrze! Też bierzesz tak dużo leków czy tylko ja mam to szczescie? d*phaston, luteine i jeszcze jakies zastrzyki, do tego witaminy, nospa, antybiotyk i bleee.... żoladek odmawia posłuszeństwa.

TaLala - myśl pozytywne. Ja zaczęłam dopiero od zeszłego tygodnia bo wcześniej też strasznie się bałam. Tak jest dużo łatwiej to przetrwać...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Lucky, coś Ty. Ani przez chwilę nie podejrzewałam złośliwości z Twojej strony. :-) Chciałam tylko wytłumaczyć swoje przewrażliwienie.

Ciekawa, miałam dwa krwotoki, odkleiła mi się spora część kosmówki i podobnie jak Ty mam krwiaka. Mam wielką nadzieję, że wszystko się uda, ale wciąż bardzo się boję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

TaLala trzymam kciuki za wizytę. :) Na pewno będzie dobrze i w końcu nas oswobodzą ;)

Nie wiem czy możesz powiedzieć co dokładnie się dzieje z Twoim maluszkiem? Ponoć dziecko które osiągnie wiek 17-20 tygodni (mniej więcej) ma dużą szansę uporania się z różnymi trudnościami. JA czekam z niecierpliwością na ten czas......

Słuchajcie może ktoś chciałby skorzystać z mojego miejsca w Gdyni na warsztatach (Mamo to ja) - nie weim czy są wolne miejsca a ja muszę zrezygnować :(. Może akurat się komuś przyda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

TaLala nie wiedziałam :( przykro mi i współczuję nawet nie wiesz jak bardzo... Nie mówiłam tego złośliwie. Musisz być dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Lucky, ja mam niestety taką sytuację, że ciąża jest zagrożona obumarciem, stąd te moje stresy związane z r******i malucha. I myślę, że to jednak nic dziwnego, że czasem wkręcam sobie więcej niż kobieta w normalnej ciąży. :-/



Ciekawa, ja też mam wizytę za dwa tygodnie i też mam nadzieję, że pozwolą mi już powoli wstawać z łóżka. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Wypinaj wypinaj! :) Są trzy sale szkoleniowe i mam nadzieję, ze nie dzielą mamusiek ze względu na wielkość brzucha :P Mój jest już całkiem fajny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

TaLala, miałam kontrolę we wtorek, kolejna za 2 tygodnie. Całosc bez zmian niestety - ale spytałam się kiedy będę mogła wstać z łożka i podobno za 2-4 tygodnie.......już się nie mogę doczekać :)

Witamy nową mamę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ciąża a wakacje za granica i latanie samolotem (16 odpowiedzi)

Dziewczyny, zanim urodzi sie dzidzia, chcielismy z mezem wyskoczyc jeszcze na wakacje w jakies...

Materac lateksowy? (50 odpowiedzi)

Hello Pomóżcie - potrzebna rada jaki materac lateksowy wybrać, polecicie coś?

powikłania po wirusie bostońskim (81 odpowiedzi)

Mój trzylatek miesiąc temu chorował na wirus bostoński. Później zaczęła schodzić mu skóra z...