Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja, szczególnie wieczorami mam bóle jakby..tyłka, rwie jak cholerka i też czasami mi ciężko chodzić albo wstać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dziewczyny, czy któraś z Was odczuwa bóle w pachwinach? Mi czasami nawet aż cięzko chodzić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja nie miałam etapów chudnięcia więc tylko ide w górę, ale widzę, że dość podobnie bo też mam ok 3 kg więcej..a jestem w 14 tyg. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja jeszcze ponizej wagi wyjsciowej, ale bardzo szybko teraz przybieram. Brzuch mi wyskoczyl w ciagu 2 dni, rosl z godziny na godzine! Dzis pobieglam do apteki i kupilam krem na rozstepy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja póki co mam 3kg więcej od schudnięcia ciążowego. Zatem na razie jestem na 0 :) ALe waga z tyg na tydzien pójdzie szybko w górę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Patla - podobno potem (w 2 i 3 trymestrze) przybierzesz jeszcze na wadze. Czytałam gdzieś, że kobiety chudnące nadrabiają to później. Nie martw się...:)

Ja osobiście przytyłam na razie 3kg.....ale ważono mnie 2 tyg temu także teraz znowu pewnie +1kg.....

niewiem czy nie za dużo. Mam wrażenie że to trochę za szybko przybieram ale biorę poprawkę na to bo mam mało ruchu. Jak mi źle to wskakuje na moją zepsutą wagę domową, która optymistycznie zawsze mnie odchudza o 2 kg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Na razie to chudnę i mam 4,5 kg mniej. Troszkę jestem przerażona bo takiej wagi nie miałam przed ciążą przy intensywnych ćwiczeniach. Ale ostatnio odzyskuje apetyt i zaczynam coś jeść. Chociaż na razie to same warzywa, owoce i zupy mi wchodzą, ale zawsze coś. Na mięso i makarony, które uwielbiałam niestety nie mogę patrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

A tak z innej beczki kobitki..ile już przytyłyście? kontrolujecie swoją wagę mniej więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

No, to niestety smutna prawda. Ja po przeanalizowaniu tego co używamy wywaliłam połowę kosmetyków swoich, a dziecięce w zasadzie wszystkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja właśnie zgłębiam tajniki tych kosmetyków. Szok, w większości szok. Żeby produkty w takich cenach, były tak dziadowskie... Człowiek myśli, że zapłaci więcej, bo kupi coś lepszego dla dziecka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek, ja kilka dni temu ryczałam mężowi wieczorem, że nic nie czuję. I oczywiście też straszliwie schizowałam i wymyślałam bógwieco. ;-) Dopiero opieprz od męża postawił mnie do pionu.

Stronę Sroki od wielu lat kocham miłością wielką. Wszystkie analizy przełożyłam na nasze życie i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów skórno - kosmetycznych także również mocno polecam, szczególnie początkującym mamom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

to ja od razu podsyłam ten link o, którym mówiłam z zestawieniem promocji dziecięcych, przejrzyście i na jednej stronie
http://www.promobaby.pl/

a z chęcią poczytam to zestawienia składów produktów, aż ciekawa jestem
talala - gratuluje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

A jakieś takie schizki dziś łapię, chyba taki dzień. Przejdzie :)
Proszę:) mam nadzieję, że się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek.
spokojnie. Moja przyjaciółka wyczuła jak mały miał 22 tygodnie. Teraz mam 2 latka i chłopak, że hej! Urodził się jako spore dziecko i wszystko było ok. Nosek do góry!

P.S. dzięki za ten link, własnie miałam do Ciebie pisać w sprawie tych testów produktów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Eee głupie myśli w ciąży to norma więc nie bój żaby:)))

Dokładnie! byle przejść jesień i zimę bo to Nam z pewnością nie pomaga;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej Kochane,
ale jesteście dziś aktywne! Czytam i czytam i dopiero doszlam do końca.
Wróciłam z pracy, zdążyłam tylko na chwilę usiąść i pojechaliśmy z mężem do miasta tysiąc spraw załatwić. Dopiero usiadłam porządnie :)
Witam nowe mamusie.
Na poprawę humoru pomyślcie, że za pół roku znowu będzie wiosna i nasze maleństwa już z nami. Nie dajmy się jesiennym deprechom.
Trzymajcie się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Super TaLala! Zazdroszcze :) no to zostałam sama.. powoli zaczyna mnie to niepokoić:( oczywiście już głupie myśli ech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dzięki laski już mi trochę lepiej :) nawet w dresik wskoczyłam hehe.
Dziewczynki zajrzyjcie sobie na http://www.srokao.pl i wybierzcie analizy i tam jest fajnie opisane wszystko odnośnie składu kosmetyków i produktów dla dzieciaczkow i nie tylko, warto poczytać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

A! I prawie zapomniałam Wam napisać, że od trzech dni czuję ruchy. Nareszcie! Już myślałam, że nigdy się nie doczekam. A tak swoją drogą - to bujda, że szczupłe i na dodatek wieloródki szybciej czują ruchy. W każdym razie u mnie się nie sprawdziło, może jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Bunkier, ściskam. Niech Ci się wszystko poukłada. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (96 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

pomóżcie proszę - pierwsza wizyta u ginekologa (38 odpowiedzi)

Witajcie. Jestem Magda. Pare dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. No i mam taki...

przedszkole "Zielona Dolina" na Jasieniu (6 odpowiedzi)

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat tego przedszkola? Jak personel, warunki,...