Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mamusie LIPCOWE 2015:

patrycjamir tp. 1.07.-dziewczynka Zosia
aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
007angel tp.06.07
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
sylwiaagnieszka tp. 14.07.- syn
malaniunia 28 l., tp. 15.07. - chłopak
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Angel, tp. 19.07. syn, szpital w Gdańsku na Klinicznej
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
Mysz tp.27.07 dziewczynka
Ania tp. 25.07. chłopiec
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Ania 27, tp. 30.07.
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
Lineczka tp. 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-6-t612884,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

U Was hormony, a u mnie nerwowo z dziećmi w domu i złe samopoczucie ale fakt, zauważyłam że brak mi już cierpliwości a płakać to chyba musiałabym codziennie chociaż by jak mi jest trudno i źle na obczyżnie, ze tesknie za wieloma rzeczami, jak mi sie tu tryb życia totalnie przestawil ze wzgledu na męża prace, jak sobie nie mogę tu z wieloma rzeczami poradzić jak brak języka, zrozumienie innego podejscia w przedszkolu, szkole czy u lekarza, ale codziennie walcze i duzo potrafie sobie wytłumaczyć chociaż na chwile, wczoraj miałam wyrzuty sumienia ze na krzyczała na dziecko ale cóż tez jestem tylko czlowiekiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Zazdroszczę Malaniunia :-) ale jeszcze trochę i bedziesz miala swoje Dzieciątko ;-) co do placzliwosci to wszystko hormony ;-) nie ma co się tym denerwować. Mnie tez wszystko i wszyscy denerwują ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

My niani nie mieliśmy wiec nie wiem co i jak . Łóżeczko turystyczne teraz chcemy kupic ,ale to Podhale do kapoku i cos wybiorę ,napewno materac dokupimy porządny zeby nie męczyć malucha na tej gabce. Dzisiaj KTG ok,trwało 2h . Chodzenie cos jesc,pic,bo młody jak to młody po przekroczeniu progu do gabinetu nie ruszał sie i tylko spał ,ale jakis daliśmy rade. Termin cc na srode,tak wiec jeden dzien i bedziemy po :) ale streeeeeeeeesssssss :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Cześć Dziewczyny :)
Poczytałam sobie forum, prawie od początku, wieczór zleciał ;)
Chciałam dopisać się do Waszego grona, tp mam na 22.08, więc jeszcze 6 tyg - dużo a zarazem mało...
Mam pytanko - czy któraś z Was rozważa poród w Clinica Medica? Bardzo zależy mi na ZZO, a wiem, że w państwowym szpitalu to rosyjska ruletka...
Dobrego samopoczucia dla Was wszystkich - dziś już pogoda znacznie przyjemniejsza niż wczoraj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

witam,
widze , ze juz niektore tuz tuz, trzymam kciuki za szybka akcje
ka w piatek mam wizyte i dowiem sie moze czy cos beda decydowac w sparwie cc , czy czekac az dzidzia sie przekreci , choc mam przeczucie ze nie ,
poza tym caly czas w pracy , ale mam coraz mniej sil , chyba bede blagac o zwolnienie
poza tym stalam sie placzliwa, wszystko i wszyscy mnie draznia , niestety lacznie z moim mezem , to chyba hormony?/;-)
a wczoraj na dodatek przytrzasnelam sobie palca dzrwiami i godzine wylam z bolu ;-(paznokiec mam w polowie zlamany ach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Miało byc ze jestem w 35 tc , a nie w 25 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja w prezencie dostałam samą nianie i mało z niej korzystałam, nie bylo takiej potrzeby. O tych monitorach oddechu coraz głosiej, czy to cos nowego czy juz od dawna na rynku?
ŁÓżeczko turystyczne kupilam jakies z allegro , bez regulacji dna- równiez malo uzywane, stalo u rodziców tak w razie czego.
ja jestem w 25 tc i wizyty nadal co 4 tygodnie, ktg jeszcze nie mialam. W poprzedniej ciazy- ani razu nie bylam na ktg, dopiero na ip przed porodem

Pewnie to sprawa indywidualna ale czy w 9 mcu ciazy bzruch jeszcze rosnie, a moze głownie teraz bedzie rósł? ja juz mam taki ogromny a jeszcze miesiac został...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Nie napisałaś z jakiego powodu zaliczyłaś pobyt w szpitalu to ile Wy mieliście wczoraj w dzień w takim razie bo ja nawet nie wiem, coś ok.40, byliśmy na basenach, w domu w tym ukrycie bez wentylatora i mąż dzisiaj poszedł kupić ale takie g... przyniosl, że jutro pójdzie to zanieść spowrotem bo prawie nie czuć ze to dziala.

Współczuję Wam tych opuchnięć, ja akurat tego nie znam, nigdy nic e miałam za to w tak wysokiej temperaturze żylaki rosną, zamiast warg sromowych mam orzechy włoskie dosłownie bo też całe dnie na nogach, zero odpoczynku przy dzieciach wiadomo jak jest, dobrze że w piątek przyjeżdża już mój tata, zawsze to jakaś pomoc a i odezwać się wieczorem jest do kogo, tak to zawsze sama.

A ja dziś mam kiepskie samopoczucie i cały dzień jestem zła i zdenerwowana bo znów chodzę przymulona,senna i nic mi się nie chce, już sama nie wiem co mi jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

My mielismy 3 łóżeczka turystyczne, duzo podróżowaliśmy z dzieckiem, jedno firmy Huck czy jakos tak, to chyba niemiecka firma i dwa jakies najtańsze z cerfura. Te z cerfa juz na śmietniku a to niemieckie lezy w piwnicy ale tylko ka potrafię je rozkładać i teraz napewno kupie nowe, zeby stało u tesciowej bo raczej juz nie bedziemy tyle z dziećmi jezdzic. Wywaliłam na śmietnik bo popsuły sie zamki lub łóżeczka sie nie blokowały i np jeden bok wiecznie wisiał przez co dziecko wychodziło itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mam nianię bez monitora oddechu, Motoroli i jestem bardzo zadowolona, choć teraz szukam właśnie z monitorem oddechu, Angelcare na dwóch płytkach.
Łóżeczko turystyczne mamy jakieś zwykłe, mało z niego korzystaliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja miałam nianię z monitorem oddechu ale chyba miałam jakąś popsutą bo coś dziwnie działa i szybko przestałam go uzywać. za to nianię używaliśmy chyba z 2 lata.
Teraz dostałam nianię z monitorem oddechu i z kamerą od przyjaciółki. Tak więc zamierzam stosować.

Mój ma kość udową 7.29 i wyszło że waga 2950g.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

My mamy łóżeczko turystyczne camerelo medio i Kubuś w nim spał jakoś przez 2 pierwsze msce a potem u dziadków czy na jakiś wyjazdach :) ono jest właśnie z tą regulacją wysokości i na prawdę było to stabilne z tym że mieliśmy tam dokupiony materac gryka kokos:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ania27 nie wiedziałam o tej opłacie, maz powiedział właśnie to co ty,wiec zapłacić trzeba. U nas w nocy było dzis 37 st. Gdyby nie wiatrak to bym chyba oszalała:(
Karolina na te piekące nogi to mało pomaga, mnie tez to okropnie meczy, ja dzis dostałam z polski Lioton1000 i jakos to w miarę na mnie działa. No i duzo wody trzeba pic ogólnie w takie temperatury. Ja mam teraz 33 tydzien i ktg co 3 tyg i wizyta tez. Krew badali mi moze z 4 razy w całej ciazy, mocz na każdej wizycie. Jejku juz tak bym chciała zeby ten lipiec zleciał :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Dziewczyny a czy któraś z Was ma może łóżeczko turystyczne dla dziecka i może polecić? Mnie zastanawiają te z regulowanym dnem, czy na prawdę się sprawdzają, czy dno nie opadnie pod maluszkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

cześć dziewczyny ja dziś w nocy myślałam że umarlam tak mi było duszno pot mnie zalewal u nas na piętrze nie dawałam rady spać w końcu na dole w pokoju gościnnym troszkę udało się ale najgorsze są te opuchnięte stopy ja też mam dosyć nie są mocno ale do tego pieką i są strasznie wrażliwe i nic nie pomaga dziś nawet dzwoniłam do lekarza i kazał zrobić badanie ogólne moczu. ja nadal nie rozpakowana ale termin mam 20 lipca na cc tez mi odszedł czop w czwartek i nic się nie rusza mam pytanie jak chodźcie często na ktg ja raz w tygodniu i wizyta tez raz w tygodniu ja też się zastanawiam kiedy odróżnić ze nie Sącza się wody. jeśli chodzi o nianie z synem miałam philips i naprawdę zero szumów przy córce ta sama nianie plus monitor angelcare teraz kupiliśmy 2 w jednym monitor plus niania tez angelcare dla mnie super sprawa nam przy córce zalecano i powiem.szczerze naprawdę lepiej spałam . teraz szukam kołyski coneco lub jakiegoś łóżeczka na dół bo nie wiem czy malutka wytrzyma na gorze jak u nas tak duszno a wiecie gdzie są.może jakieś komisy miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

U nas wciąż gorąco ale już nie 38, jeszcze tylko jutro i na razie koniec z tak okropnym upałami, wczorajsza noc koszmarna byla, nawet w nocy temperatura utrzymywała się pod 30 dopiero o 5.00 rano było 23, normalnie masakra jakaś.

Ja nigdy nie używałam niani elektronicznej ani monitor oddechu, nie były mi takie sprzęty potrzebne.

Kaoma, no tu za każdy dzień w szpitalu płaci się 10 euro, no chyba ze poród i pobyt do 4 chyba dób jest za darmo.A dlaczego leżała w szpitalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja na zaspie bez problemu dostawałam tabletki pbolowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Hej dziewczyny , w koncu pogoda normalna :) mozna wyjsc z domu juuupi
Ja mam normalna nianie Philipsa i byłam z niej mega zadowolona, tan miała dobry zasięg, nie szumiała, i nie pożerała baterii jak szalona jak szlam np do sąsiadki czy ogrodu a corka spała. Mielismy tez chyba z chicco i jeszcze jakas inna firmę ale tamte dwie oddałam do sklepu bo strasznie szumiały. Żałuje ze sie nie zdecydowałam na monitor oddechu bo wtedy jednak człowiek śpi spokojniej. Ja dzis dostałam rachunek za moj pobyt w szpitalu. Łącznie prawie 1500 euro za 6 dni z czego musze zapłacić 60 euro, nie wiem z jakiej okazji, na rachunku stoi tylk "opieka szpitalami" Moze to jakas opłata minimalna czy cos w tym stylu.
W ogóle to jest jakas maskara ze zabieracie ze soba tabletki przeciwbólowe do szpitala :( skandal poprostu. Ja po cc dostawałam ketonal w kroplowce i potem paracetamol a w domu ketonal w tabletkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja wezme paracetamol i ketonal ,zapytam lekarki czy mozna brac . Dobrze wiedziec,ze robia problemy to czlowiek sie nastawi ze zadac a nie grzecznie prosic :) łaski nie robia ,wiedza,ze czlowiek sie meczy to jeszcze robia pod gorke :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja miałam zwykły paracetamol.
Teraz był problem by położne dały coś więcej niż paracetamol dożylnie. Mąż zainterweniowal u anestezjologa i dostałam morfine w pompie i wtedy juz było lepiej.
Maluch non stop wisi na cycku rana ciągnie wiec nawet JeszcE nie myślę o wyjściu z domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

moj 4 latek jest nie do wytrzymania (154 odpowiedzi)

Witam, czy ktoras z mam miala moze problem z krzyczacym I bardzo jeczacym dzieckiem? Synek...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...