Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mamusie LIPCOWE 2015:

patrycjamir tp. 1.07.-dziewczynka Zosia
aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
007angel tp.06.07
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
sylwiaagnieszka tp. 14.07.- syn
malaniunia 28 l., tp. 15.07. - chłopak
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Angel, tp. 19.07. syn, szpital w Gdańsku na Klinicznej
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
Mysz tp.27.07 dziewczynka
Ania tp. 25.07. chłopiec
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Ania 27, tp. 30.07.
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
Lineczka tp. 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-6-t612884,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Jak mnie lekarz badał w piątek 3.07 to stwierdził że część odeszła, ale jeszcze nie całość. Teraz póki co nie widzę żadnych typowych dla czopa konsystencji, bardziej wzmożoną ilość śluzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Tak wiem ja tak ogólnie bo inne się skarżą...hehe.

Angel co z Twoim czopem, bo rozumiem że Ty następna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Aniu u nas to jest tak że kto pierwszy przy kosiarce ten kosi. Mąż też chętnie robi w ogródku, ale dla mnie to frajda i ja przy tym odpoczywam, nawet jak fizycznie się przy tym zmęcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Super Malaniunia, gratulacje :-) teraz szybko wracaj do sił. Wojtas tez ładnie ssie a z Maćkiem miałam problem i karmienie naturalne szybko się skończyło m.in.dlatego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Aktualna lista :)

Mamusie LIPCOWE 2015:

aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
007angel, tp. 15.07. syn Łukasz, szpital w Gdańsku na Klinicznej
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
Mysz tp.27.07 dziewczynka
ania27 tp.25.07 dziewczynka
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
Lineczka tp. 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
~Dotty81, tp. 22.08.
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN
patrycjamir - 30.06.2015 córka Zosia - SN szpital Kliniczna
sylwiaagnieszka - 02.07.2015 syn Wojtuś 3790g 54cm - cc szpital Kliniczna
malaniunia 28 l., 08.07.2015 syn Patryk 3130g 56cm - cc szpital Kliniczna

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-6-t612884,1,160.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Oj tak chce się mieć ogródek a później nie ma komu robić, co?Nie dajcie się wykorzystywać dziewczyny w takich sprawach szczególnie w ciąży, no nam się też tak domek bądź mieszkanie z ogródkiem marzy ale mój akurat lubi robić takie prace bo wychowany od dziecka na sadzie a ja na działce wiec brakuje nam bardzo, tym bardziej jak ma się dzieci.

Jakie macie teraz wyniki tarczycy i czy bierzecie jod do końca ciąży czy dalej tez ale przy hashimito.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Malaniunia gratuluję :-)
Dużo zdrówka i sił dla waszej dwojeczki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

U mnie dla odmiany ogród to moja pasja wiec koszenie trawy to moja działeczka,mąż dostał tylko raz kosiarkę do ręki, jak lekarka nas trochę nastraszyła,a tak ja kosze. Koszenia mamy przy małej trawie tak na 2-2,5 godz a jak dłuższa to schodzi do 4 godz.
Wczoraj kosilam 2 godziny :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Melduje sie rozpakowana cc Kliniczna, Patryk 3130 i 56 cm ,caly i zdrowy ,super ssie cyca,odrazu przystawiony :) pozniej napisze co i jak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Och tak ogródek to kolejna załamka :) w gdansku miałam mieszkanie z małym ogródkiem, Max 30min pracy wiec kosilam bez Problemu, teraz mam ogródek na 1,5 do 2 h pracy nie mowiac juz o pieleniu roz. No i robie to bo inaczej trawa byłaby po kolana. Teraz szukam jakiegos dobrego płynu albo sposobu domowego na umycie płytek na tarasie bo sie brudne zrobiły okropnie.ja powiedziałam mężowi ze nigdy nie zgodzę sie na kupno domu bo nie stac mnie na zatrudnienie pana złotej rączki a samobójcą nie jestem żebym wszystko robiłam sama, np martwiła sie o ogrzewanie czy malowanie elewacji. Dla mnie mieszkanie z ogródkiem to najlepsze rozwiazanie.
Na suche i pękające piety polecam kosmetyki Gehwol, mozna kupic w superpharm naprawde po kilku dniach jest super efekt, szczególnie po maści na spękane stopy. I jest tez taki mały kremik z Scholl na pękające stopy tez jest bardzo silny. I trzeba zrezygnowac z odmaczania stop i szorowania. Tylko szybki prysznic i potem krem i skarpety na noc. Powinno pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

smerfeta moj M. skosił ale było gadania a to że trzeba przesunać trampolinę lęzaki i że na środku basen a to właśnie przerwa na kawę a potem ciasto naprawdę mój M powinien mieszkać w bloku bo ogródek dla niego to za dużo. Ale weszłam na forum bo mam pytanie czy do szpitala dla dzidzi bierzecie rampersy z długim rękawem a pod spod body z krótkim rękawem lub na ramiączkach ja naszykowałam 4 komplety ale rampersy bez body tylko zdługim rękawem i teraz sama nie wiem czy dobrze?niby człowiek dwójkę dzieci już ma ale i tak nadal w niektórych kwestiach brak doświadczenia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Moja teściowa jest kawałek drogi, no i to kobieta dosyć wiekowa, z zasadami, ale zupełnie się nie wtrąca, wiem, że pewne rzeczy jej przeszkadzają, ale zachowuje to dla siebie.
Mój skosił 1/4 ogródka i reszty nie mogę się doprosić, chwastami ja zazwyczaj się zajmuje, ale teraz nie daję rady, więc średnio raz dziennie jest o to dzika awantura. Generalnie koszeniem zajmuje się nasz znajomy, ale teraz jest na urlopie. Wykoszenie u nas wszystkiego to ok.4 godziny pracy.
Pomoc domowa... jakoś nie mogę się przekonać, nie mówiąc o tym, że nie byłby to wydatek 80-100zł. Moja koleżanka za to tak się przyzwyczaiła do Pani sprzątające, że umycie podłogi ją już teraz męczy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Sylwiaagnieszka 20 zł za godzinę. Ale można się też umówić na sztywne stawki czyli np. 50-80 zł za wizytę. A co robi? wszystko, kurze, odkurzanie, mycie szafek, okien, łazienka co wymyślisz. wiadomo, że nie wszystko co tydzień czy dwa ale raz na jakiś czas. jak miałam kiedyś pania to mi jeszcze prasowała ale teraz już prasuje sama.
Ja miałam kiedyś tez opory przed wpuszczaniem obcych do domu ale juz mi przeszło. tym bardziej że w domu nic nie trzymam cennego.

Co do spuchniętych nóg/stóp to wg mnie nic nie działa:) ja mam nogi jak balony od samego rana....pocieszam się że już tylko miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

część malunia wszystkie mocno trzymamy kciuki żeby było wszystko ok dziś już dzidzia będzie z Toba. Jesli chodzi o porządki mój mąż bardzo mi pomaga zrobi wszystko czasem muszę mu pokazać palcem co ale jest bardzo kochany ma problem tylko z ubraniem dzieci kiedyś wysłał syna w piżamie do szkoły ale ważne że dziecko najedzone i szcżesliwe i zdrowe. Ale ogród dziewczyny masakra co ja muszę się nagadać widzę ze mój małżonek nie ma do tego ani trochę głowy tutaj to bym z miła chęcia zatrudniła ogrodnika właśnie poszedł kosić trawę minęło 5 min on już mówi że kawę na taras robi ja jak nie byłą w ciąży to ogarniałam ogródek ale teraz nie daję rady i płakać mi się chce jak widzę jak wyglada nasza trawa. Nyzosia zazdroszczę Pani do sprzątania ale zawsze się zastanawiam czy dałabym radę kogoś obcego mieć u siebie w domu.A jeśli chodzi o teściową temat rzeka nie jest żle nauczyłyśmy się razem żyć czasem jest nawet bardzo dobrze ale czasem muszę przymknąć na jej charakter oko.dziewczyny mam do was pytanie co na suchę pięty mam jakąś masakrę w ciąży nawet moja kosmetyczka to stwierdziła 4 dni po zrobieniu stóp i znowu widzę że nie łądnie się robią codziennie nawilżam i nic nie daje a nienawidzę taki stóp nie dość że spuchnietę to wysuszone nawet kosmetyczka jak do parafiny mi włożyła to nic nie dało a powiem wam że nigdy przed ciąża takiego problemu nie miałam . u mnie 12 dni do cc zaczynam odliczanie chyba że jutro na wizycie zmieni się plan dziś wogóle miałam straszny sen , że małej tętna nie można było znaleźć idę na dół bo m. czeka z kawą miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Nyzosia zdradzisz ile płacicie pani do sprzątania i co wchodzi w jej obowiązki?
Ciekawe jak Malaniunia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Malaniunia trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści , to już DZIŚ :) !!

Ja mam rodziców i teściów prawie 300 km od Trójmiasta i bardzo ubolewam nad tym :( póki dziecka nie było to się tak nie odczuwało, bo codziennie na telefonie także kontakt bieżący, ale jak pojawiła się córcia to brakuje pomocy choć czasem na godzinkę czy dwie... a teraz jak będzie drugie to już w ogóle . I tak w miarę możliwości jeździmy dość często, bo ja to tęsknie potwornie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Nyzosia, mi wystarczy żeby moja teściowa mnie (jak to się mówi) tolerowała, natomiast żeby mój mąż i dzieci na tym nie traciły. W tej chwili to wygląda całkiem inaczej, bo już mąż widzi że teściowa zaczyna go traktować jak piąte koło u wozu,a to już jest przykre.
Ale co nas nie zabije to nas wzmocni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Co do mrówek to my nie mamy ale miałam kiedyś w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się że mieliśmy gniazdo z królową w...nowej koszuli męża! najlepsze że odkryliśmy to dopiero podczas przeprowadzki. więc warto poszukać źródła:)

Mój mąż na szczęście nie specjalnie wtrąca się w moje pomysły:) ważne żeby on się nie narobił:)))

Teściowa temat rzeka...ja swoją mam w miarę daleko, poza trójmiastem. dla mnie najważniejsze jest, że jest dobra dla męża i wnuczki. mnie nie musi kochać:)))
Na miejscu mam moją mamę i to mi wystarczy. Na nią zawsze mogę liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja się cieszę że moja teściowa nie mieszka blisko. Wdzięczna jej jestem że mąż jest nauczony wielu rzeczy bo z domu wyniósł gotowanie (z reszta jest po gastronomii), mycie okien czy mycie toalet-chodzi o to ze wie ze trzeba pomóc. Za to córkę nie wiele nauczyła i mimo że kobieta dorosła to i tak ciągle mamusia we wszystkim wręcza. Js zs to meza nauczyłam odkurzania , mycia podłóg czy chociażby tego ze do brudnych rzeczy jest brudnik trochę mi zajęło ale już wie co i jak. Teraz gdy od roku mieszkamy sami na swoim to złego słowa powiedzieć o nim nie powiem. Czasem mu się zdarzy że garnki to mogą dzień stać co mnie drażni ale to niuans jest.
Co do tesciowej to ona jest bardzo uczuciowa. ..ale jak przyjeżdża z kimś jeszcze bo tak to tylko rozmawia z mężem, przyjedzie tylko jak się ją przywiezie. I cały czas jakieś pretensje i fochy, na co mąż kwituje "że mam się nie martwić i nie zwracać uwagi bo co jakiś czas jej przechodzi"
Ale pomocy żadnej, bo przecież Agata da sobie ze wszystkim radę - od dzieci do naprawy samochodu czy remontu w domu. Na szczęście moi rodzice są całkiem inny, całkowite przeciwieństwo i mąż nie raz ubolewa ze czemu jego mama tak nie robi...
To i ja się wygadalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

jakie głupoty wypisuje mam telefon zamiast porozwieszane to poród a co mają mole do mojego porodu hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

fizjoterapeuta OWI Gdynia M.Morawski (5 odpowiedzi)

hej. czy ktoś uczęszczał z dzieckiem do tego pana? Jakie wrażenia?

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (41 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...