zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
drogie mamy wy zawsze coś doradzicie
chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało
macie jakieś sprawdzone specyfiki np. z rossmana
ale żeby pachniało, czasami coś kupię jakąś świeczkę zapachową i słabiutko
co polecacie??
saszetki, spryskiwacze, świeczki, do prądu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ja kiedys mialam ukochany zapach brise glass scents czerwony, poziomkowi z czyms , ale od 2 lat juz go nie widzialam nigdzie...

za to znalazlam swieczki zapachowe i woski do kominkow yankee candle i teraz jestem im wierna:)
maja mnostwo zapachow, owocowe, swieze, kwiatowe, tak, ze kazdy znajdzie cos dla siebie - ja uwielbiam slodkie i owocowe zapachy teraz na topie mam czeresnie
zapachy sa piekne i dlugo sie utrzymuja, chociaz potem ich nie czuc bo sie czlowiek przyzwyczaja, ale jak wchodze do domu to pieknie pachnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ja nie polecam, to sama chemia, jak jest czysto to pachnie:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ale latwiej zapalic swieczke niz sprzatac caly dom...
tak wiec polecam te co wyzej napisalam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

te glade do prądu co bez regulacji są kwadratowe to strata kasy jakby co....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

Czystość i sterylność, czystość raz jeszcze!!!!!!!!-
i zapach gwarantowany:)

Już przerobiłam u mamy mojej te zapachy- nie cierpię ich intensywności na początku .
Najlepiej o tej porze roku, po praniu, powiesić na grzejniku jakiś ciuch, wypłukany w ładnym płynie do płukania.
Zapach masz aż do czasu, gdy grzejnik ciepły i ubranie nie wyschnie.
A zapewne pierzesz co dzień lub max dwa, więc masz zawsze powód by zapachnic dom:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ja czasem kroplę olejku dam na żarówkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

a ja uzywam, bo mam muzułmanina sąsiada i oni używają jakiś mega obrzydliwych kadzideł/olei/wjateva i śmierdzi na maxa i do tego gotują chyba kota bo smród jest okropny więc ja wolę duszący zapach owocó egzotycznych niż tego co mi z dołu leci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

Emenems, TY to zawsze umiesz poprawić humor;-) Lubię Cię! oj tam kot gotowany....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

dzięki dziewczyny to reasumując co warto kupić bo idę do rosa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

:) mówię Ci, mąż tam u niego raz był, bo coś mu nie działała satelita a że ma u nas na balkonie powieszone to jako dobry sąsiad poszedł zobaczyc...uciekł jak poparzony...mówi że jak w "murzyńskiej chacie" dosłownie, mieszkanie 15m2, syf, smród, brud, kołdry bez poszewek, na ziemi koledzy jego pod tymi starymi kołdrami, wszędzie jakieś toboły, wszystko w kartonach, na kartonach - podobno masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

wracając do tematu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

właśnie, wracając, mam pytanie, bo chciałabym coś naturalnego, żeby pachniało, nie koniecznie taki do prądu, wiem że te pomarańcze z goździkami to aż tak dużo zapachu nie dają, macie przepis na jakieś mieszanki pachnące czy coś ? albo jakieś kwiaty doniczkowe co mocno pachną ??

ja jeszcze czasami włączam nawilżacz powietrza z zapachowym olejkiem, to to przynajmniej zdrowsze, tak jak pisała któraś z was, niż chemiczny odświeżacz, olejek mentolowy czy jakikolwiek inny to bardzo ładnie pachnie, a na jesień w dobie przeziębień jak znalazł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

Emenems - też się usmiałam, ale wierzę że w praktyce Ci nie do śmiechu.

Ja używam kominków, czyli na dole zaplam świeczkę a u góry w tą miseczke wlewam wode i kilka kropel olejku pomarańczowego i cynamonowego. Super połączenie :)
A w łażience lubie sobie psiknąć tymi zapachami z yves rocher, np. waniliowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

moi dziadkowie zawsze mieli te do kontaktu z olejkiem, rozchodzil sie po calym duzym mieszkaniu,wlaczali na przedpokoju, jest tam sterowanie moca wiec to tez fajne(przynajmniej oni tak mieli jakiegos bresa, ale to lata temu bylo) jak nie chcesz wyjmujesz z kontaktu , a utrzymywal sie dlugo bo i firanki i dywany to lapaly, ale czesto mieli wlaczone,
ja nie lubie sztucznych zapachow wiec innych nie znam,- choc uwielbiam zapach oleju do mebli ;)
moze i kominki to fajna sprawa bo nie zawsze trzeba miec odpalony a sam wylany olejek tez bedzie pachnial tylko ze mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ja rowniez uzywam kominkow tych gdzie sie wlewa olejki,zawsze zapas jakis roznych zapachow mam.uwielbiam poziomkowy,wtedy pachnie slodko caly dom,a gdy dzieciaki maja katar to wlewam eukaliptusowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ja już dodałam na listę prezentów siostrom te kominki :D zupelnie o tym nie pomyślalam, a prądu nie ciągnie jak nawilżacz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

czyli wygrywają kominki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

ja kupilam kiedys mieszanke tzw "suszek" i wsadzilam je do szklanej kuli i polalam kroplami olejku rozanego i to bardzo ladnie pachnialo i robilo tez za dekoaracje, tym samym olejkiem polewalam bukiet sztucznych kwiatow w korytarzu:)

a ost kupilam AirWick do toalety i jestem bardzo zadowolona z jego swiezego i delikatnego zapachu swiezosci
tylko moj jest w ksztalcie stozka i odkrecasz tyle ile chcesz:)

http://www.airwick.pl/access/html/fragrances/fresh_fresh_waters.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

te suszki to farbowane kwiaty,rosliny ozdobne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

no wlasnie ja mialam te brisy regulowane, a teraz zmianili na glade, i do tego sa nieregulowane i są do bani, i jestem zła bo mam kilka tych co sie montuje wklad a nie mam gdzie kupic wkladów...myslalam ze wlasnie na airwicka sie przerzuce, tylko musze kupic z 4 albopiec a to kasa jak mam to na wkladny tez kupwoac (zabijcie mnie, nie mam pojęcia jaką to ma nazwe :P)

a suszki sama robie, spróbuje skroplic olejkiem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

no suszki fajne szczegolnie sprawdzaja sie w mniejszych pomieszczeniach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

no wlasnie kurcze, może dlatego mam problem bo przezdpokój jest razem z kuchnią i salonem i to jest koło 40 metrów i słabo pachnie - najlepiej pachnie po odkurzaniu bo mam te kulki zapachowe do odkurzacza rózane i to jest super, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

do odkurzacza to parę kropli olejku eterycznego na watę i wepchnąć do dziury :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

swego czasu bardzo lubiłam Ambi pur http://znam.to/recenzje/670/Ambi-Pur-Decora

ale "najczęściej" używamy kadzidełek(tzn. mamy ich bardzo duży wybór ale zapalamy jedno na kilak tygodni ;) chyba, że przez okno wlatuje smród dymu papierosowego jak ktoś kopci w oknie/na balkonie) :] plus zapach do odkurzacza :] (albo taki proszek albo papierowe krążki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

no więc pokropiłam moje bukiety suszkowe olejkiem eterycznym cynamonowym i powiem wam jestem mega zaskoczona !!! cały dom pachnie, nawet lekko chyba przegiełam...hhehehe bardzo mocno pachnie i ładnie a to dużo taszy sposób niż odświeżacze sklepowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

"ja czasem kroplę olejku dam na żarówkę:)"
bardzo mądrze.....
u mnie sprawdza się pranie wypłukane w ładnym płynie i powieszone na piecu ,kadzidełka ,zapachy do kontaktu czy inne rozpylacze nie wchodzą w grę bo moje dziecko i ja jesteśmy astmatykami i odrazu się dusimy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z potencjału marketingu zapachu w sklepie z ciuchami używanymi. Przyznam, że odkąd wprowadziłem fajny zapach to klientki zostają znacznie dłużej. Używam czegoś takiego dokładnie https://villagecandle.pl/pl/p/Swieca-Village-Candle-MALA-270-g-Fresh-Strawberries/69. Na kwartał spokojnie starczy. Trzeba tylko poszukać chwilę właściwego miejsca, żeby ustawić sprzęt. Jak dobrze ustawisz to idzie zapach na całe pomieszczenie i utrzymuje się praktycznie przez cały dzień. Świetny dodatek do sklepów według mnie. Od mniej więcej trzech lat używam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam woski zapachowe https://heksa.com.pl/46-woski-zapachowe?page=3 W domu pachnie bardzo ładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w domu w sumie w każdym pomieszczeniu mam porozstawiane woski zapachowe. Same w sobie pachną ładnie ale jak je się podpali to naprawdę robi się fajny klimat dla nosa. Takie woski kupuję tu https://heksa.com.pl/46-woski-zapachowe?page=2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przetestowalam wiele zapachow, wiele swieczek i kadzidelek. najlepsze są yankee candle i maja duzo roznych zapachow. osobiscie kupuje taki zestawik https://www.notino.pl/yankee-candle/red-apple-wreath-swieczka-typu-tealight/ i mam go na dlugo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ktory zapach polecasz zeby byl trwaly?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to juz chyba jest kwestia indywidualna :D na tym notino wybor jest ogromny wiec cos sobie znajdziesz :) osobiscie kocham lawende
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jak Zapachowe Świece Sojowe no to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia markę CocoWick, które na mnie robią ogromne wrażenie i uwielbiam je sobie odpalać jak mam tylko okazję i trochę czasu wieczorem na wypoczynek. Mają dwie super kolekcje Art oraz Vip i nową Pure Collection w której na przykład znajdziecie "Wyciszenie" w łupinie kokosa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja skraplam wacik do demakijażu olejkiem eter. lawendowym i wrzucam zawsze do świeżego worka do odkurzacza, i do odkurzacza tez bezprzewodowego co używam na szybko codziennie wiec fajnie się to utrzymuje. I jest eco :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najcześciej korzystam ze świeczek zapachowych, trafiłam na świetną polską firmę - https://otularnia.pl/. Świeczki są wykonane z naturalnych składników z olejkami eterycznymi więc oprócz pięknego, naturalnego aromatu i zapachu korzystnie wpływają też na samopoczucie i wprowdzają fajny klimat w pomieszczeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejki eteryczne nie nadają się do świec, ponieważ jest zbyt wysoka temperatura dla nich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam zapach african amber i dyfuzor airq160 z aroma projekt. Jestem zadowolona i polecam
https://aromaprojekt.pl/airq-160/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki dyfuzor najlepiej kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ładny zapach w mieszkaniu mam bo od siostry aromatyzer stadler form dostałam i zapas olejków eterycznych. Teraz ładny zapach unosi się ciągle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam kadzidełka. Wyjątkowe kadzidełka także mające dobroczynne działanie na nasze zdrowie czy samopoczucie znalazłam w sklepie Pachnaca Kraina. Rzadko spotykane kadzidełka w dobry =ch cenach tu maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (31 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku? (220 odpowiedzi)

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem,...

choroba lokomocyjna u dziecka 4-letniego (12 odpowiedzi)

Drogie mamy, czy znacie jakieś skuteczne preparaty, które sprawdzają się podczas choroby...