jak żyć po śmierci jedynego dziecka ?

Temat dostępny też na forum: Morena Rodzina i dziecko
22 lipca 2016 straciłam mojego jedynego ukochanego Syna ...miał zaledwie 25 lat... Poszedł spać i już się nie obudził...Nie sprawiał wrażenia człowieka któremu coś dolega...wręcz odwrotnie...tryskał werwą i energią , humorem....ale stało się !!!! Zabrał ze sobą również i moje życie ...nie umiem i nie chcę żyć ...
Czy jest w Gdańsku grupa wsparcia dla takich osieroconych rodziców ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.stratadziecka.pl
W Gdyni jest grupa wsparcia Nagle Sami: http://naglesami.org.pl/
Ta fundacja oferuję też pomoc psychologiczna i duchowa przez Skype, telefon, e-mail.
Ja jestem z Warszawy i chodzę na terapię grupową i indywidualną w poradni Psychologgia Plus. To naprawdę pomaga. Śmierć dziecka to najgorsza rzecz, jaka może zdarzyć się rodzicom. Przed rozpoczęciem terapii myślałam, że po prostu umrę. Polecam rodzicom szukać wsparcia, rozmawiać, nie zamykać się. Mi terapia pomogła. Pamiętajcie też, że trzeba przeżyć swoją żałobę. Nie zamykajcie się na swój smutek. Jeżeli nie dacie sobie naprawdę go poczuć, nigdy nie będziecie wolni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak. Masz rację. Żałobę trzeba przeżyć ale nie kazdy chce isć na terapię. To bardzo trudne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic
Też straciłam synka rana w sercu pozostaje na zawsze.Czas przyniesie ukojenie,ale nie zapomnienie.Minęło wiele lat ,a ja wciąż za nim tęsknię.Wyrazy współczucia

Inne tematy z forum

Niedobór żelaza- pomóżcie!!!!!! (12 odpowiedzi)

Hej, może ktoś miał taki problem. W kwietniu robiłam wyniki i żelazo miałam 35, potem lekarz...

ładne meble dla dzieci "Meblik" (75 odpowiedzi)

Wczoraj byłam w fajnym sklepie z mebelkami dla dzieci. Bardzo mi się podobały i chyba skuszę się...

Toksoplazmoza w ciąży (39 odpowiedzi)

Cześć czy któraś z dziewczyn miała problemy z toksoplazmozą lub może coś powiedzieć na ten temat...