Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Mamusie LIPCOWE 2015:

aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
007angel, tp. 15.07. syn Łukasz, szpital w Gdańsku na Klinicznej
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Madzik050642 tp. 22.07
ania27 tp.25.07 dziewczynka
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Ania tp 25.07 Mikołaj szpital zaspa
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Anka33, tp. 30.07. - syn
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
~Dotty81, tp. 22.08.
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN
patrycjamir - 30.06.2015 córka Zosia - SN szpital Kliniczna
sylwiaagnieszka - 02.07.2015 syn Wojtuś 3790g 54cm - cc szpital Kliniczna
Lineczka - 03.07.2015 syn 2970g 52cm - SN szpital Kliniczna
Mysz - 06.07.2015 córka Ula 3110g 53cm - SN szpital Zaspa
malaniunia 28 l. - 08.07.2015 syn Patryk 3130g 56cm - cc szpital Kliniczna
Marynarka - 08.07, córeczka Zuzia, 3500 g, 57 cm, 10/10

Poprzedni wątek http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-7-t617351,1,16.html#npu1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Ja nie mam pojecia jakiej sa wielkosci ,mialam kupic dady 1 jak mi pampersy 1 sie skonczyly ale odrazu wtedy przeszlam na pampersy 2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Dziewczyny przepraszam że ciągne temat pieluch, ale czy dady 2 są tej samej wielkości co pampersy 2? Czy są może większe o wtedy na pampersy 2 warto kupić dady 1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Zobacze czy po tych kroplach bedzie lepiej ,poki co nie chce sie martwic na zapas ,ale jak trzeba bedzie bedziemy zmieniac . Ja karmilam Kube mm i nie narzekam ,no niestety mimo checi i staran nie jest mi posanie karmic piersia,tez mialam wyrzuty sumienia ale postanowilam sie z nich wyleczyc ,bo to nie koniec swiata :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Aaa tak Malaniunia zapomniałam...Szkoda że Twojego męża nie ma to by mógł chustować:)

My przerabialiśmy bebiko a potem bebilon. Niestety dopiero jak odstawiłam modyfikowane mleko (a młoda je piła od około roku do 1,5 roku) to się dowiedziałam że jej nocne płacze były od mleka:(((( teraz nie wiem jakie będę potem podawała. w ogóle nie ufam tym modyfikowanym mlekom....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Ja też mam maxi cosi z wkładką dla noworodków.

Córkę piersią karmiłam 6 miesięcy. Jeśli chodzi o mleko to jak zaczęłam podawać to najpierw Enfamil, a później Bebiko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Nyzosia ,u mnie chustowanie odpada i wogole noszenie mlodego na dluzej bo mam mega skolioze i tylko na karmienie i do lozeczka/bujaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Na Klinicznej podawali Hipp ,ja zaufalalm Bebiko ,bo Kuba i inne dzieci u Nas zawsze piły tylko te.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Ja niestety z powodu małej ilości pokarmu musze córke dokarmiać, adajemy jej Nan 1. Dlatego to mleko bo tae dwa razy dostała jeszcze w szpitalu. Dobrze na nie zareagowała. Ale karmiące koleżanki,polecają Hipp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Bylam u lekarza nie było Patryka lekarki trafiłam do innego lekarza .Poki co mam podawac Dicoflor i Espumisan100. Lekarz mowil,ze jakby stolec był wodnisty itp. to wtedy mam przyjść po skierowanie na badanie laktozy,poki jest inna konsystencja powiedział ,ze nie ma sensu poki co ,mam zaobserowac kilka dni.Zobaczymy.

My mamy fotelik z wozka Espiro atlantic z wkladka i teraz jak już Mlody ma 3tyg jest ok,a od razu po urodzeniu tez wpadal w niego i na pewno było mu niewygodnie.

Ja Kube szczepilam 5w1 tylko bez pneumo i rotawirusow,Patryka zamierzamy szczepic tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Ja też mam maxi cosi z wkładką dla noworodków. Mimo wszystko Wojtkowi nie jest zbytnio wygodnie.
Maćka karmiłam mleczkiem HIPP, próbowałam inne ale te najbardziej mu przypasowało.
Malaniunia jeśli to nietolerancja laktozy to nic strasznego, dostaniesz specjalne mleczko i będzie ok. Poza tym w większości przypadków to mija po 3 mcu. Tą przypadłość stwierdza się robiąć badanie kału: ph, ciała redukujące, krew utajona. Ciała redukujące robią na pewno w brussie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Ja też mam maxi cosi ale mam wkładkę dla noworodków. Choć pamiętam że młoda na początku też dziwnie siedziała w tym foteliku bo dzieci są malutki a te foteliku ogromne:) ale dzieci szybko rosną:)

Ja szczepionki biorę skojarzone. Nie wiem tylko czy 6w1 czy 5w1. Będę też miała swój engerix w szpitalu.

Mleka na razie nie kupuje. zależy co mają w szpitalu. jak będę dokarmiać to najwyżej mąż pojedzie i kupi. tak tez robiliśmy poprzednio. Tesco jest 24h więc samy radę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Dziewczyny jeśli decydujecie się na bezpłatne szczepienia to wymieńcie "żywego" ksztuśćca na szczepionke acelularną koszt ok 55zł a różnica ogromna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Oolenka ja pierwszego syna nie dokarmialam ale odtsawilam go jak mial 7mc i wtedy zaczal dostawac Hipp Bio Combiotic.Super mleko.Potem do robiania kaszek budyniow itp uzywalam tego z rossmana tez bardzo dobre patrzac na sklad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Ja smoczek tez mam zapakowany do szpitala-avent,tak w razie czego. Corke szczepilam 5w1 plus pneumokoki, potem mialam watpliwosci czy dobre zrobilam. Teraz zamierzam dac darmowe plus pneumokoki.
Pieluchy 2 paczki mam pampersa ale pozniej bede kupowac dady bo sa bardzo dobre.
Dziewczyny, ktoras z was dokarmia? Jakie mleko w razie czego jest godne polecenia? Ja jeszcze nie urodzilam a juz chce mleko modyfikowane kupowac, ale obawiam sie ze znow nie bede miala za duzo pokarmu i bede spokojniejza jak w domu bedzie sobie stac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Karolina co do szczepionek to sama się zastanawiam, a fotelik tez mam maxi cosi, ale ja mam tez wkładkę do niego dla niemowlaków, właśnie po to by dzidzia nie wpadała za mocno.
Jak ja nie mogę się już doczekać rozpakowania, zostały niecałe dwa tygodnie:)
Nyzosia, przy tej pogodzie też się zastanawiam, czy przypadkiem nie dopakować jakiś cieplejszych ciuszków, ale podobno od weekendu ma się poprawić trochę pogoda, sama już nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

dziewczyny jakie macie foteliki ja mam maxi cosi i mała jak w nią włożę to wpada w niego jest cała zgięta i mąż ciągle nowi ze jej nie wygodnie ona jest tak mała ze ciężko ją tam położyć może macie jakieś sposoby by jakoś lepiej dziecko takie malutkie wkładać.a my wracamy do pediatry mała waży 3 kg :) pępek ok do kontroli za tydzień. dziewczyny jakie szczepionki wybieracie płatne czy nie bo ja już zwariowałam chciałam płatne a dziś pani zaczęła mnie przekonywać ze lepiej te darmowe bo to takie jak my byłyśmy szczepionek i juz sama nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Malaniunia daj znać co powiedział lekarz. Mam nadzieje ze to nie jest nietolerancja laktozy :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Malaniunia polecam chustowanie młodego:) U nas to pomagało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Pogoda typowo depresyjna 12stopni i deszcza,gorzej niż w październiku ;/
Gratuluje tym co narzekali jak były upały ;/ nie mowie tu o ciężarnych tylko o całej reszcie :)

Ja ide dziś z Mlodym do lekarza,bo się meczy od niedzieli,brzuszek napina,boli go pewnie,espumisan pomogl średnio,nie chce lezec,jest niespokojny ,podkurcza nozki,marudzi, spac nie może,chyba będzie potrzeba zmienić mleko bo ja karmie bebiko1 ,a z Kuba takiego problemu nie miałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 8)

Pogoda koszmar! jest 12 stopni!!!!! w samym środku lata.
Chyba złe ciuchy do szpitala spakowałam....I dla siebie i dla młodego:)

Ja kremu chyba dla młodej nie miałam a przecież też się urodziła w środku lata. teraz mam jakieś dla córki więc w razie czego młodego posmaruje.
te rosmanowskie produkty są super tylko trzeba wiedzieć które bo nie wszystkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (132 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

księgowa?? czy warto? (37 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......