Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam przyszłe mamusie :)
My czekamy na nasze pierwsze maleństwo 02.08 :) Czy są jakieś przyszłe mamy ze Straszna? :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super macie z tym weekendem :)
My co prawda byliśmy całą rodzinką w czasie ferii na wypadzie ale też fajnie było i sobie odpoczeliśmy :) Śniegu nie było to przynajmniej dzieci szalały q basenie hotelowym ;)
Ale jednak marzy mi się wypad tylko we dwoje ;) Choć na weenlkend ;) Niestety nierealne... Może za 20 lat :D haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się troszkę poprawia, jeszcze robię inhalacje z soli fizj. Młoda w końcu się rozkręca, jutro wizyta połówkowa i jak wszystko będzie ok to w przyszły czwartek urywamy się z mężem na długi weekend. Poprzedni był 2 lata temu :-) Przy trójce dzieci i słabo chętnych dziadkach pewnie następny zorganizujemy sobie za conajmniej 5 lat. Nie mogę się doczekać!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Juz mi prawie przeszło.. Pomogły mi domowe sposoby. Najgorszy był areszt domowy. Ale juz spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Juz mi prawie przeszło.. Pomogły mi domowe sposoby. Najgorszy był areszt domowy. Ale juz spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba też sobie kupię ten Prenalen, bo mam katar i kaszlę jak gruźlik :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

;);) juz mi troche lepiej tylko katar jeszcze mi został. Miłego weekendu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ktoś?? Coś jeszcze wie jw? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Dzięki za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Z pakietem PZU nie pomogę, ale jeśli chodzi o przeziębienie to bardzo polecam syrop Prenalen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Dziewczyny u mnie wskoczył już 17 tyg. Mam pytanie czy któraś z Was chodzi do gin z pakietu PZU ? I który gin jest dobry ? Chodzi mi o gdansk. Dzięki za.odp ;) poza tym dopadło mnie przeziębienie i męczę się z katarem i bólem głowy echhhhh...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Jeżeli u mnie będzie kolejna córka to raczej z imieniem nie będzie problemu ;)
Gorzej z chłopakiem ;) Nic mi się nie podoba :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

U nas jak dowiedzieliśmy się że będzie dziewczynka to miałam dla niej wybrane imię. Od dziecka wiedziałam jak moja córka będzie miała na imię. A teraz wspólnie z córką coś ustalimy z tym że ona wymyśla a my się zgadzamy lub nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Klusia90 a mój Tata ma na imię Józef :) a syn Franciszek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomaranczka ja mam córeczkę Łucję ;) super imię wszyscy mówią do niej Lusia. Teraz szukamy imienia dla synka póki co ustaliśmy na Józiu, ale jeszcze nie na 100%. Ogólnie bardzo lubię imiona staropolskie i strasznie razi mnie jak ktoś z moich znajomych nadaje swojemu dziecku na imię np. Alan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Imiona starszych były kompromisami, ale teraz sama wybralam imię Aurelia i mężowi nawet się podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Nam się bardzo podoba Łucja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc Dziewczyny;-) u mnie koncowka 14 tygodnia. Jestem po usg prenatalnym, wszystko ok;-) na polowkowe bede umawiac sie do Gamety, dzwonilam tydz temu, Pani nie miala terminarza na kwiecien, mam dzwonic na poczatku marca. Poki co dziewczynka, Pan dr siusiaczka nie widzi;-)
Mam już synka, ja wybieralam dla niego imie. Dla dziewczynki maz wybiera, bedzie Weronika albo Natalka;-)
Co do ruchow, mam.wrazenie, ze juz niekiedy czuje delikatne musniecia;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

U mnie aktualnie 15 tydzień, połówkowe zaplanowane na 28 marca. A z imieniem będzie dramat - nic nam się nie podoba. Zaczniemy się zastanawiać jak poznamy płeć - mam nadzieję że już za 2 tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, a macie już jakieś imiona, jeżeli znacie płeć albo nawet wcześniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka- jaka firma? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (61 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...

Jakie zabawki interaktywne warto mieć? (26 odpowiedzi)

Jakie zabawki interaktywne mają Wasze dzieci? Moja póki co nie ma, bo nie kupowałam, inni też...