Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Rozpakowane:
18.03 (29.04) klara83 - Córeczki Lena i Julka - Zaspa - CC

*MAJ*

01.05 magda30- synek OSKAREK - ZASPA
01.05 katelajda- synek - Zaspa
02.05 mila
04.05 devil83 - córa - Zaspa
05.05 trzydziestka - córeczka - Redłowo
06.05 enjoy - synek
06.05 moonika - synek Mareczek - Redłowo
07.05 asia87
08.05 Andjaaa
16.05 Ola synek Wejherowo
17.05 gaskaa - Synek
18.05 Hope - córeczka - Kliniczna
18.05 Usiaa - synek Borys - Zaspa
24.05 ja3 - Synek
26.05 Graszka - córeczka Aleksandra -Wejherowo
26.05 Aga Swissmed/Redłowo
27.05 ewwa - córeczka - Swissmed/Zaspa
30.05 Pocahontas - córeczka
31.05 aśku_85 - córeczka - Swissmed/ Redłowo
31.05 Witch_B

*CZERWIEC*

02.06 Luna- Synek - Kliniczna/Swissmed
07.06 justyna1 - synek - Wejherowo
07.06 czerwcowa2014 - córeczka - Wejherowo
08.06 monica88 - Córeczka Martynka - Redłowo
12.06 mamma - synek - Wejherowo
12.06 Beata
13.06 mimmossa - synek - Kliniczna
13.06 Adrienne - Córeczka
17.06 Takaja_84
18.06 aniax - synek
19.06 kamiku - synek
20.06 nusia85 - synek Szymon, Kliniczna
21.06 Laguna_m - wymarzony synuś - Kliniczna
22.06 Rija666 - najprawdopodobniej Kliniczna
22.06 kalitta - córeczka
24.06 GosiekG - córeczka
25.06 kkasita - córeczka/Zaspa
25.06 Mar-chew - synek Gabriel
26.06 styczniówka - Synek
28.06 marketa - córeczka
29.06 Eljotka- córeczka Oleńka
29.06 Niuta - Kliniczna
29.06 dariia

Link do poprzedniego wątku:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2014-14-t532644,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

magda30! JAk to już juto?! Nieźle! Trzymam kciuki! (jak to dziwnie po części wiedzieć kiedy się maluszek urodzi!) Zdaj koniecznie relacje!

Wszystko na pewno będzie dobrze!

A Wy dziś dziewczyny jakieś mało rozpisane - ja tu sobie ucięłam drzemkę wchodzę a tu 3 wpisy na krzyż :P

Do mnie napisali właśnie ze sklepu z meblami, że rozbijają mi zamówienie na 2 przesyłki zgodnie z moją prośbą i teraz wyślą część zamówienia a drugą część, jak dojdzie reszta, więc jest progres.
Z tego wszystkiego jedny plus jest taki, że przestałam się przejmować tym "czy meble będą ładne" (bo zamawiałam je w ciemno przez neta) a zaczęłam się przejmować tym "Czy meble w ogóle przyjdą" hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

magda trzymamy mocno kciuki :)
jejku... z jednej strony planowana cesarka jest fajna :) wiesz dokładnie kiedy będziesz miała swojego dzidziusia w ramionach :) i raczej nic cię nie zaskoczy :) a jak czekasz to siedzisz jak na szpilkach już mniej więcej od wejścia w 38 tydz :) bo od tej pory to na dobrą sprawę to w każdej chwili może się zacząć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Już po wizycie i jutro na 8 rano mam sie stawić naczczo i wiecie co strach mnie obleciał.Jeść mi sie nie chce gula w gardle a mój gin powiedział że mam wziąć wyprawke dla maluszka i dobry nastrój.
Dam znać co i jak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

witch to fakt, że z butli dziecku się łatwiej je, i się nie musi tak namęczyć jak z cyca żeby poleciało, ale bez przesady, że po jednym razie dziecko nie wraca do cyca :p mój syn od samego początku dostawał i cyca i butlę 2 razy na dobę i smoczka (już w 1 dobie w szpitalu mu dałam) i NIGDY nie miałam problemu z jedzeniem :P czy to butla czy cyc - ciągnął jak szło :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

ja się nasłuchałam opowieści, że wystarczy raz dać butlę i już nie chce jeść z piersi jeść i chyba mi się jakiś film wkręcił :/

co do karmienia to też czytałam i słyszałam że oficjalne stanowisko Instytutu Matki i Dziecka i WHO jest takie że do 6-go miesiąca tylko i wyłącznie mleko, dlatego sie tak zastanawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

No moja córka od początku miała jedno karmienie mm. Na noc po kąpieli zawsze butlę dostawała. Pewnie dzięki temu stopniowo, spokojnie i bez awantur z jej strony zakończyłyśmy karmienie jak miała pół roku, a ja wracałam do pracy.

Ale się naprasowałam. Wyprasowałam prawie wszystko. Na "potem" zostawiłam jedynie ubranka "nie-bieliznę", więc gdybym nie zdążyła ich wyprasować, to nic nie szkodzi :P Bite 1,5h zajęło mi to prasowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Witch, ja tak córci stopniowo ograniczałam ilość karmień, pomału w czasie to rozłożyłam, no i nie musiałam w pracy ściagać, tylko wkładki laktacyjne warto mieć. Co pomyślałam o córci, to mleko samo ciekło ;P
a czy by trzeba dawać mm, to pediatra na pewno Tobie powie :)

a czy warto mieszać pierś z mm, to już sama będziesz wiedziała, jak Tobie pasuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

witch - moja siostra tak samo jak wrocila do roboty karmila rano i wieczorem i popoludniu czasem, albo w nocy.

ogolnie ilosc mleka jej sie przestawila samoistnie :)
a nie przestawiala na mm wcale, bo juz od 4 miesiaca sie wlacza inne posilki i tego mleka samoistnie zostaje coraz mniej bo zastepujesz poszczegolne karmienia posilkami, obiadkami, deserkami itp wiec to ponoc samo z siebie sie dopasowuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

moonika, jeśli u mnie ilość mleka się będzie dopasowywać, to rzeczywiście takie rozwiązanie jest fajne, ale to chyba bym musiała wcześniej (ok 5-mca) zacząć przestawianie na karmienie mieszane, czyli 3 razy piersią, plus butka ze sztucznym mlekiem, tylko czy to ma sens?
boję się tylko "przecieków" w międzyczasie, a w pracy nie chcę i nie mam możliwości biegać z laktatorem i ściągać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Magda30, no pewnie, ze bedzie dobrze, my tu tez bedziemy trzymaly kciuki! To Ty juz na ta srode masz umowiona cc?
U nas w domu juz sa 2 barany i jakos dajemy rade, choc bywa ciezko. Bardzo sie cieszylam, ze bede miala synka tak jak ja baranka, ale teraz widze, jak ciezko moja mama musiala ze mna miec. Moje starsze dziecko uswiadamia mi moje wady, bo do tego jeszcze charakterek ma po mnie. Tym razem wiec bardzo prosze o byczka, hihi..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

cześć dziewuszki,
ja dziś po morfologii wzięłam się również za ciuszki- sama segregacja rozmiarów- z 5 siat- do prania zajęła mi ponad godzinę i umieram...ze 3 pralki mi na razie wychodzą...o prasowaniu nawet mi się myśleć nie chcę:pppp

a chciałam jeszcze torbę spakować, ale już czuję, że muszę się położyć...bo brzuch twardy jak skała...słabo u mnie z wydajnością coś:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Luna mi w 37 tc gin pobrał. A z meblami współczuję! Masakra to jakaś!

Witch,jakbyś chciala dłużej karmić,to się da:) ja jak wróciłam do pracy, to jeszcze córcię pół roku karmiłam (rano,po pracy i przed snem), ilość mleka się samą dopasowuje do ilości karmień:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

czerwcowa2014 dzięki za podpowiedź z siemieniem lnianym, mam w domu więc przetestuję, bo czasem już łzy ze mnie wyciska na kibelku :/ a nie chcę się jeszcze hemoroidów nabawić :(:(

ja śpię kiepsko, ale chyba się już przyzwyczaiłam, piję, sikam, kłade się spać i za godzinę od nowa.... :) ale to ponoć wskazane, bo oczyszcza nerki ;)
co do karmienia to miałam ostatnio koszmar senny, śniło mi się że mleko dosłownie sika mi z piersi, o matko co ja się namęczyłam :p

nie wiem jak to będzie i staram sie nie nastawiać, ale po pół roku planuję powrót do pracy na cały etat i jeśli mi to wyjdzie, to obawiam się że nie będę dłużej karmić piersią.....

brzuch mega napięty i właśnie dostałam kopa pod żebro, ałaaaaaa

pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Ja to nie wiem w sumie czy nie wolałabym wiedzieć, czego mogę się spodziewać ;) Dowiedziałam się za to dzisiaj, że mogę większość badań wykonać w medicover bez skierowania :)

Ogólnie to mój młody też się zalicza do drgających :P
Muszę w ogóle zrobić listę pytań do lekarza na jutro - mam nadzieję, że się nasz kawaler pokaże.
W ogóle to mnie już ciekawość zżera jak będzie wyglądał, czy będzie miał włoski itp itd. Z drugiej strony przeraża mnie fakt posiadania w domu takiego małego człowieczka... :)

Zrobiłam zamówienie w gemini,ale pewnie jeszcze jedno mnie czeka bo na pewno pozapominałam o połowie rzeczy :)

Jeśli chodzi o swędzenie to mi przeszło na szczęście, ale za to pić mi się chce ostatnio ciągle, co wcale fajne nie jest bo w zasadzie tylko piję i biegam do łazienki hihi

O moich meblach dalej ni widu ni słychu :P

Jeśli chodzi o pranie to chyba się zabiorę za obcinanie metek od ubranek chociaż. Zawsze to jakiś progres hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Ja to już po nocach nie śpie z tego powodu i ogólnie już mi ciężko.
Boje sie strasznie teraz to dopiero wracają wspomnienia z poprzedniego cc i nie są one dobre nie chodzi o zabieg bo to a kurat było ok i blizny nawet nie widać i opieka super ale mojego Kacperka aniołka.
Teraz będzie dobrze musi być wszyscy tak mówią nawet lekarz karze mi sie nie stresować no ale nie jest łatwo jak już będzie z nami to dopiero odetchne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Magda, jak patrzę na twój suwaczek, to przerażenie mnie ogarnia :D
Przerażenie i niecierpliwość zarazem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Słyszałam, że są w rossmanie te nakładki, też chcę je kupić do szpitala, dobrze że piszesz, bo bym zapomniała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Ewwa ja kupowałam właśnie wczoraj takie nakładki w rossmanie za jakieś 2 zeta z hakiem i pampki 2 były 94 szt za 38 zł dla tych co karte mają
No ja dziś do lekarza i już w środe zobacze mojego synusia właśnie sobie uświadomiłam że będe miała dwa barany mam nadzieje że sie nie pozabijają.
Co do twardnienia brzucha to ja mam tak już z miesiąc ale teraz to już czasem boli i trzeba dzialać za nim sie rozkręci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

o nakłądki na sedec - dobrze, że piszecie, bo ja bym na to nie wpadła :)

a po cc na narciarza mogłoby być cięzko.

W którym tygodniu robi się posiew na paciorkowca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Ja kupiłam nakładki w gemini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

Angielski w szkole podst. ze szkoły językowej czy warto? (63 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka w kl. II na kurs j. angielskiego prowadzonego przez...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....