Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa

nadal w Dwupaku

Dzianinka 1.05.2016
Mięta 05.05.2016
Mała mi 09-10.05.2016
Sylwa 11.05.2016 Nikodem, Wojewódzki
Aga_Kr 15.05.2016 Agata, Zaspa
Chmurka 16.05.2016 Szymon, Wojewódzki
Pegisu 17.5.2016
Pietrucha_ 18.05.2016
weronikaz 19.05.2016 Michał, Redłowo
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
paulina_kn 22.05.2016
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Queen 26.05.2016 Tomasz, Wojewodzki?
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa
Kmina 31.05.2016

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
arnika 09.06.2016
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Marcelinka 17.06.2016
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
Pyska 24.06.2016
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 29.06.2016
Buba 30.06.2016 Wojewódzki

link do poprzedniego wątku:

http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2016-7-t669596,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ten Bruss to jest chyba do 18, wiec spokojnie zdążysz. Tylko uważaj jak z parkowanie przy szpitalu, tam wolna amerykanka, a później blokady na kołach :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dziękuję Amo.
Z tego co mówiła moja doktor, będę miała pobierany i z pochwy i z odbytu.
A orientujecie się ktos czy jakieś labolatorium dziala popołudniu?
Wizytę mam dopiero na godzinę 14:00. Następnego dnia rano tez co prawda mogę zanieść, ale im szybciej z głowy tym lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Adelajla, niech Ci lekarz pobierze wymaz do probowki - spokojnie możesz go zawieść do BRUSS - w szpitalu MSWiA przy ul Kartuskiej, wejście od ul. Wesołej. Spokojnie do południa możesz im dostarczyć. Po 3chyba dniach wyniki. Do odebrania na paragon. Na miejscu albo przez internet - sobie wydrukujesz w domu. 27zł za jeden. Tylko się upewnij, że wystarczy z pochwy - ja przy dwóch ciałach miałam tylko tak. Ale Groszkowa pisała, że miała też z odbytu, co byłoby logiczne - bo przecież blisko. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Witajcie!

Jeja, chwilę mnie tu nie było a tu już tyle rozpakowanych!! Gratuluje wszystkim nowym mamusiom i życzę szybkich porodów tym, które niedługo nimi zostaną !
Jak się macie?
Jak tam nowe Maluszki się mają?

Ja od poniedziałku (nareszcie!!) jestem na zwolnieniu :) Jeszcze trochę bym pociągnęła, ale także od poniedziałku jestem w trakcie przeprowadzki :( Trochę zaczyna mnie to wszystko przerazac... raczej już sobie nie odpocznę do rozwiązania ... :(
Dlatego właśnie tak rzadko tu bywam, za co z góry Was przepraszam. Dzisiaj pierwszy dzień kiedy mogę sobie trochę odpocząć, a to tylko dlatego, że jestesmy u teściów, gdzie nic nie musze robić. Inaczej nie mogłabym sobie na to pozwolić. Bardzo chciałabym się wyrobić z tym wszystkim do przyjścia na świat Maluszka.

Poza tym to u mnie wszystko szczelnie pozamykane, i nic się nie zapowiada, żebym miała urodzić wcześniej.
Żadnych skurczy przepowiadajacych, kompletnie nic.
Czuję się świetnie, sypiam w miarę dobrze, mały nie daje za bardzo popalić :)

Jutro mam kolejna wizytę, ciekawe czy dalej rośnie w tak ekspresowym tempie :) Mam nadzieje, ze jednak trochę przystopował :)
Będę miała pobierane wymazy - powiedzcie proszę gdzie najlepiej w Gdańsku (okolice Wrzeszcza, oruni) najlepiej oddać próbki i z jakimi kosztami się to wiąże? Długi jest czas oczekiwania ma wyniki?

Przepraszam, jeżeli będę się powtarzała z jakimiś pytaniami. Niestety nie dam rady nadrobić zaległości, strasznie aktywne bylyscie podczas mojej nieobecności :)

Miłego niedzielnego popołudnia dziewczyny i cierpliwości !!
Moze kolejny maluszek zawita dziś na świecie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Tak - teraz już nawet CC robią w momencie, kiedy zaczynają się skurcze... Wszystko naturalnie. Ponoć tak jest najlepiej dla dziecka. Bądź dobrej myśli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Karolus spokojnie. Dobrze ze jestes pod stała kontrola, lekarze w Gdyni nie dopuszcza zeby cos złego sie stało. Dla dziecka rzeczywiście jest lepiej zeby akcja chociaz sie sama zaczela, niz porod na zimno. Tym bardziej, ze masz jeszcze troszkę czasu do terminu to pewnie dlatego nie chca nic na sile przyspieszać. Ja mam termin z OM na 19 maja, ale z USG na 26, staram sie nie denerwować, ale skurcze kiedys były, a teraz tylko mnie postrasza i odpuszczają. W kazdym razie trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie u ciebie potoczyło i zeby dzidzia niedługo opuściła bezpiecznie brzuszek, cała i zdrowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Wiesz taki stres porodowy jest dobry dla Dziecka. Czuję że już i się przygotowuje Ale jak się nie ruszy to indukuja a,jak nie cc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Aga M. też tak myślałam ale z tego co widzę to lekarze mają inne zdanie na ten temat i często chcą czekać, aż się samo zacznie. W sensie wszyscy stawiają na naturę ;)
Ja dziś z rana zaliczyłam nawet skurcze krzyżowe ale zadnej regularności w nich nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Karolus jak donoszona to nie ma sensu Was męczyć. To na pewno dodatkowy stres a po co. Wiadomo że w domu lepiej a jak już,Babel na świecie to spokojniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Karolus, trzymaj się!!
Dobranoc dziewczyny!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Przede wszystkim gratuluję kolejnej dzidzi! :)
Nie pisałam cały dzień bo siedział ze mąż, mama, szwagierka i dzień zlecial.
Rano pojawiło się podejrzenie zakrzepicy ponieważ mam wysokie d dimery i spuchnieta prawa nogę, stopę i dlon, zalecili powtórzenie badań, których wyniki właśnie przyszły i jest dobrze. To nie zakrzepica, możliwe, że mała jest położona kręgosłupem na jakieś zyle i uciska.
Co, do rozmowy to plan jest taki, że czekają maks tydzień, jak tylko wyskoczy 40 i jeśli sama nie urodze to będą działać. Istnieje jeszcze możliwość, że w tygodniu ordynator podejmie decyzję o rozwiązaniu bo oni też zbytnio nie chcą tu tyle trzymać a ze mna jest o tyle problem, że biorę dużo leków na nadciśnienie. Także wszystko Zobaczymy. Póki co mam powtórny zapis ktg bo pierwszy nie spodobał się lekarzowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mała Mi Gratulacje i zdrowia dla was. Nie mała rośnie jak na drożdżach :)

Miło widzieć, że rozpakowanych coraz więcej :)

Ja w nocy miałam mocne skurcze i myślałam, że to już. Rano ustąpiło i teraz cisza. W każdym razie cała noc nieprzespana, chodzę dziś jak zombie i zaraz pewnie padne. W ciąg dnia nie było czasu bo z dzieckiem drugim i tak O! minął cały dzionek :)

Życzę udanej nocy i może ktoś dołączy z was do rozpakowanych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mi gratki! Oswajajcie się z Córą. W domu jest najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Teraz już będzie normalnie ;-)
Odpoczywajcie. Za pół roku nawet uda Ci się wyspać ;-)
Dobrze, że jesteście w domu. Ja z pierwszą byłam na Klinicznej aż 4 dni, dla mnie to było jak więzienie... O ten jeden dzień za dużo. Ale... Mała traciła na wadze, wiec trzeba było ja uregulować. Fajnie, bo tam z neonatologii na wszystko dmuchaja i dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dziękuję :) w domku jest cudownie :) jeżeli chodzi o opiekę w szpitalu to naprawdę super, a spedzilysmy tam trochę czasu, już nawet zostałam nazwana weteranka... Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mała Mi GRATULACJE!!!!! Dużo Dużo zdrówka dla Was? Ale fajnie. Ja już też bym chciała przytulić synka. Niby 2 dni do terminu, ale jak na razie cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mała mi, gratuluję!!
Dzidzia ciągnie mleko z cacka? Wszystko w normie?
Karolus, mów jak po rozmowie z p.doktor?
Ja zawsze powtarzałam i bede- jak ma się lekarza prowadzącego ciążę zakotwiczonego w jakimkolwiek szpitalu - to już połowa sukcesu. Po tym co przeszłam, chyba bym się bała mieć lekarza jakiegoś wolnego strzelca...
My dziś po sobotnich sprzątania chałupy. Gdybym się położyła, to mąż by sam nic nie zrobił. Te chłopy!
Teraz z dzieckiem czytamy książki na lezaka, a mąż robi obiad. Dobrze, że są weekendy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mała mi gratulacje!!!duuuużo zdrówka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mała mi gratuluje, Karoluś trzymam kciuki!
Jeśli chodzi o kliniczną to jest naprawdę OK, oprócz tego że na porodówce wchodzi się na cieple łóżko:) zauważyłam sporą poprawe w opiece poporodowej w stosunku do okresu 2 lata temu. Poza tym system odwiedzin że 3 razy w ciągu dnia może wejść mąż jest bardzo przyjazny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mala mi, gratulacje! Zdrówka dla Ciebie i malutkiej :)

Karoluś jak po dzisiejszej rozmowie z Panią doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

moj 4 latek jest nie do wytrzymania (154 odpowiedzi)

Witam, czy ktoras z mam miala moze problem z krzyczacym I bardzo jeczacym dzieckiem? Synek...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Jakie zabawki interaktywne warto mieć? (26 odpowiedzi)

Jakie zabawki interaktywne mają Wasze dzieci? Moja póki co nie ma, bo nie kupowałam, inni też...