Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Zakładam nowy wątek.
Witam wszyskie mamusie i dzieciaczki w brzuszkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Ana a na kiedy masz odbior opisu.? Bo ja mam dzwonic do dr na nr prywatny we wtorek wieczor i powie czy w srode czy piatek mam odebrac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Ja też miałam dwa podejścia do genetycznych bo maleństwo nie chcialo współpracować. Teraz czekam na wizytę bo może uda się poznać płeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Możliwe :) ja tez musiałam wrócić bo maluch musiał sie obrócić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Aha ja o 12przyszlam 2raz z mezem i synem, bo dr musial jeszcze raz usg zrobic. Moze i sie widzialysmy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Ja byłam od około 12, a potem przyszedł mąż :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Ana tak od ktorej bylas ja od 9.15, bylas sama czy z mezem bo ja z mezem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Zazdroszczę wam że jesteście po prenatalnym, ja jeszcze czekam 9 dni. Ja jestem umowiona do dr Małgorzaty Tomczyk i badanie kosztuje 150 zł. Jakoś mało a na pewno jestem umowiona na prenatalne w 12 tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

a to pewnie razem czekałyśmy w poczekalni ;) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

kjopa3 210zl samo usg a 60zl ryzyko, pani z rejstracji dzwonila i powiedxiala ze maja blad w cenie.Ja bylam u Gniadka jestem zadowolona z wizyty dr wytlumaczyl na czym polega to, dokladne 2 usg,wizyta ponad 30min.Czekania 4godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Hej.
Ana właśnie czytałam 12 cm i myślę sobie,że niemożliwe. Super,że na wizytach dobrze. Mi odwołali wizytę na NFZ w pon także muszę czekać ponad tydzień aby podejrzeć maleństwo.
A macie już brzuszki? Mój już dosyć wystaje. Dzisiaj zaczynam 16 tydz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Monika mi też mówiła,że 210zł ale mówiła,że bez opisu. To może za opis biorą 70zł. Nawet na ich stronie jest cena 210zł. Byłaś u Brzuski? Jak tak to napisz czy jest ok.

Witam nową mamusię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Oczywiście nie 12 cm - pomyliłam się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Ja dzis tez bylam na prenatalnym bo wizyta u mojego gin sie przesunela na wtorek :) generalnie mamy 12cm małego człowieka :) u nas w 16 tyg bedziemy szukac pecherza bo bylo slabo widac :) przezierność ok, kość nosowa też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Witam sie ja po usg prenatalnym robilam w invicta, troche mnie wprowadzono w blad jesli chodzi o cene gdy sie rejstrowalam powiedziaala mi pani ze koszt 210zl po przyjsciu i placeniu okazalo sie, ze jednak 270zl kazdy podaje innna cene. Wyniki maja byc sroda-piatek. W 16tyg mam zrobic usg i lek ma sprawdzic żołądek bo dzis byl malo widoczny.A w teraz czekam na opis i 19.10 na wizyte u swojego gin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Korcia tak młody chodzi do przedszkola także przedpołudnie wyleguje na kanapie. Strasznie mi się nudzi, nie chce mi się juz leżeć ale czego się nie robi dla dzidzi. Najgorsze że mam wrażenie że teraz zaniedbuje pierworodnego, on chciałby się po południu ze mną pobawić albo pójść na plac zabaw a ja taka uziemiona. Serce boli gdy widzę jego smutną minke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

JA też sie dopisuje 1.04.17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Ja nie robiłam pappy,także miałam samo usg.
Agnieszka dużo siły ci życzę. Będzie z Malenstwem wszysko dobrze, super,że plamienia ustaly. A synek chodzi do przedszkola?My już z chorobami wychodzimy na prostą. Od 16 tyg mam brać acard, czyli od soboty. W pon wizyta na NFZ w następny prywatnie. Czekam z niecierpliwością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Czekam na piątek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Witam się po długim milczeniu, ale byliśmy na wakacjach a potem niestety pojawiły się komplikacje. W zeszły czwartek wylądowałam na SOR z lekkim krwawieniem. Byłam skichana ze strachu ale na szczęście z dzidzią wszystko ok. Niestety jest podejrzenie odklejajacej się kosmowki albo krwawienia z blizny po CC. Na razie dostałam leki na podtrzymanie i przykaz leżenia, co niestety przy moim 4 latku jest ciężkie do wykonania. Na szczęście plamienie ustalo a my zaczęliśmy dziś 12 tydzień. Kolejna wizyta 17.10 i wtedy badanie prenatalne, strasznie się ich boje. Pozdrawiam was ciężarówki w ten wietrzny i zimny dzionek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Witajcie jaka cisza tu. U mnie w miare dobrze oprócz pobolewajacego brzucha. W piątek usg prenatalne. Czy któraś już miała jak z wynikami dostaje się od ręki czy się czeka.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

Nietolerancja laktozy u niemowlęcia. (31 odpowiedzi)

Czesc wszystkim! Wielkrotnie czytalam Wasze wypowiedzi dotyczace nietolerancji laktozy u Waszych...

Leczenie zębów mlecznych... (15 odpowiedzi)

...dziewczyny, jak wygląda leczenie zębów mlecznych - czy się boruje ząbek tak jak u dorosłego? I...