Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Zakładam nowy wątek.
Witam wszyskie mamusie i dzieciaczki w brzuszkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola daj znac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kjopa3 dzięki za pocieszające słowo:) też tak myślę ze jakby było źle to nie mialby wyjscia albo by zostawil albo kazal jechać do innego szpitala. Właśnie zgodnie z zaleceniem jadę raz jeszcze spr. Na zaspe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola zależy gdzie chcesz rodzić. Na Klinicznej jak są miejsca to Cię zostawią. Jak byłoby źle to na pewno lekarz znalazłby miejsce dla Ciebie na patologii wczoraj. Jedź sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola nie martw sie bedzie dobrze moze jedz na zaspe gdy tam cie nie zostawia moze jedz na kliniczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny psychicznie mam dosc. Bylam dzis na wizycie, znow problem z malowodziem i zapis ktg sie nie podobal. Lekarz wyslal mnie ze skierowaniem na IP aby tam spr. Te wody. Pojechalam odrazu po wizycie bo kazal jeszcze tego samego dn. Na zaspie ktg juz wyszlo poprawnie ale na usg faktycznie "nieco zmniejszona il. Wód" widzialam ze lekarz sam nie wiedzial co ze mna zrobic i sie wachal...mowil ze dramatu nie ma, ze przeplywy ladne, ktg ok a on nie ma wolnego lozka na patologii. Odeslal mnie do domu...ale uwaga! Jutro kazal wrocic na ponowna kontrole...no i laski zglupialam juz totalnie. Bo albo jest zle i zostawiaja albo jest ok i moge spokojnie doczekac porodu w domu a nie takie sr*nie w banie...sorry za określenie. Jestem mega nastraszona teraz, spac nie moge a do tego od wieczora mam slabe ruchy -choc moze maly tez zmeczony tymi atrakcjami i odpoczywa. Sama nie wiem czy wracac jutro na ip na zaspe czy moze walic prosto na kliniczna, bo oni jednak w patologiach ciąż przoduja w trojmiescie. Ktory byscie szpital wybraly w moim wypadku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola gin mi dal tabletki chyba na ten puls tylko bo jak bylam u niego spojrzał na cisnienia i pyta jaki byl najwyższy 147/74 i powiedzial ze mam brac troche dziwne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika, ty pamiętam masz problemy z cisnieniem. Powiedz mi przy jakich wartosciach gin. Wprowadzil ci leki? Ja mam skoki co kilka dni, np. 122/92 albo 145/80 przewaznie wieczorem mam 137/84 wiec tragedii nie ma, ale nie wiem czy martwic sie tymi skokami lekko ponad norme. Generalnie gdy posiedzę/poleze i zmierze po 30min. To ciśnienie wraca wlasnie do ok. 135/83. U poloznej zawsze mam kolo 142/85 mowi ze w granicy normy i tyle. Dzis przy tym ciśnieniu 122/91 mialam silne mdlosci i troche sie wystraszylam, bo normalnie to ja niskocisnieniowiec jestem pezwd ciaza to ciśnienie 100/65 wiec te 122/91 to dla mnie ogólnie wysokie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie skurcze przepowiadające się zaczęły. Łapią nad ranem o 3-4 i rano 10-12. Ze spaniem różnie, dziś mało spałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie ze spaniem roznie raz jest tak ze nir moge zasnac wogole i leze cala noc a az jest tak ze tylko glowe poloze i zasypiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha, moja 5latka tez juz pyta ciągle, mama no kiedy ten Nikos sie w końcu urodzi:) ja dzis zaczynam 40tc, od niedzieli albo spacer dlugi, albo mega sprzatanie w domku aby cos ruszyc i dalej nic. W piątek gin. Wiec mam nadz. Ze chociaz rozwarcie sie zwiekszylo. Dziewczyny, jak u Was ze spaniem? U mnie bezsennne noce. Wczoraj zasnelam dopiero o 7:00 przez co wstalam o 13:00, cale szczescie mąż zawiózł młodą do przedszkola, wiec moglam sobie odbic nocke, ale dzis powtorka cos czuje, oczy jak 5zł a to juz 3:00:/ któraś zbkwietniowek juz urodzila, cos wiadomo? Oprocz korci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No widzisz tak powiedzieli :( Ola napewno się zaniedlugo rozkreci, mi leci juz od 26tc ale od 30 ciurkiem :) boli mnie brzuch i dol plecow chcialabym juz byc po tak jak ty mi wczoraj 37 sie zacza a dzieci mowia mamo amelka juz nie chce czasem sie urodzic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra, no przecież zaraz rodzisz, a chodzi o to żeby spr. czy będziesz w stanie z takim pulsem odbyć poród sn czy nie cesarka powinna byc:/ ah szkoda słów. Eh u mnie nadal cisza a jutro kończe 38 i zaczynam 39tc. Jedyne co to, od wczoraj jak nacisne pierś to leci mi siara, więc jest mi niezmiernie miło, bo mam nadz. że pokarm pojawi się od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My po ekg i co wyszlo ze jest niby wszystko ok, kardiolog powiedziala ze najlepiej jak mnie zlapie tzn bede miala wysoki puls i bede sie zle czula to wtedy zeby pod ekg podlaczyli badz na cały dzien i noc holter.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola to super ze cos się juz dzieje . Co do zmęczenia i zlosci to mnie to samo dopadlo, czasem maja mnie dosyc o wszystko sie czepiam. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dzieki za info. Nt. Maskowania rys stelaża na.spokojnie po porodzie juz ogarnę temat, bo juz mam brak sił totalnie. Monia spróbuj.dostac sie do lekarza odnosnie tego tetna bo przy porodzie przeciez jeszcze ci wzrosnie, lepiej zasuegnac porady. Ja dzis mam kryzys, jajko zniose normalnie, lezec mi sie nie chce, ale gdy cos robie to sil brak do tego jestem tak nadwrazliwa ze każdy hałas doprowadza mnie do szalu. Dzis bylam na wizycie, szyjka miekka i rozwarcie na palec, ktg ok. Mogę urodzić za dzien dwa jakbi równie dobrze dopiero za 10dni, nie wiadomo. Cos tam sie dzieje ale bez szału wielkiego...:/ a teraz jeszcze spac nie moge bo okupuje wc, jak juz w końcu czuje zluzowany pęcherz, to mąż biję swój rekord w głośności chrapania. No oszaleje dzis, a jak w ciągu kilku dni nie urodze to chyba sobie powyrywam wlosy z glowy. Core ur. W 38tc i nie czulam takiego zmeczenia ciaza i takiej złości i frustracji a teraz niby 39tc a psychicznie i fizycznie jestem w rozsypce juz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korcia miała termin na 1.04.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba do Oli bo ona pytala o rysy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To była odp do Kjopa ;) odnośnie rys na stelażu wózka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakiś specyfik do blach samochodowych.. są specjalne markery czy coś w tym stylu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratulacje to przed terminem. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (20 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY??? (38 odpowiedzi)

tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale...

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...