Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

-Styczeń-

02.01 Slythia - synek
10.01 Kiki - synek
13.01 Imatra - córka
15-22.01 Małgosia - córka
16.01 Do_rota - synek
17.01 Emka - córka
19.01 kastinka - synek
20.01 debra.m - córka
25.01 lisiczka_
24.01 Dorota - synek
27.01 Nika531 - synek
27.01 kamcia01
27.01 Kamakam - synek
25/29.01 Lilith. - synek

-Luty-

03.02 Velcia
07.02 goya181 - synek
10.02 Malinka321 - synek
13.02 monika:-)
15.02 deklinacja - synek
16.02 olala82
16.02 ja_sama
20.02 kasha
23/25.02 MamaDawidka

-Marzec-

03.03 Ewelina

Poprzedni wątek zrobił się długi, więc pora na nowe otwarcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Jeśli częstym chodzeniem do toalety nie towarzyszy ból/pieczenie to to bardzo normalne. Szkoda, ze nie można robić na zapas bo to potrafi być bardzo uciążliwe hehe całe szczęście że już teraz tak często nie latam :P

Zazdroszcze dużego brzuszka Debra, ja musze się zawsze nasłuchać jaki to mam mały brzuch... jeśli nie ubiore obcislej bluzki to dalej moge byc incognito.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja zuzywam balsamy, ktorymi smarowalam sie przed ciaza ziaji, ale chyba tez kupie bio olil, o ktorym piszecie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja dotychczas używałam babydream, ale wypróbuję bio oil. Z pęcherzem też mam od kilku dni problem, co chwilę muszę do toalety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja w ogóle to mam wrażenie że jak na ten etap to mam duży brzuch. I mimo że nadal d*psko mieszczę w ten sam w zasadzie rozmiar, to myślę że za dużo już przytyłam. Coś mi się wydaje że w krzywej cukrowej wyjdą jakieś chce bo już od początku ten cukier dziwny był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja sie smaruje rano i wieczorem praktycznie od zobaczenia dwóch kreseczek :) najpierw szczególnie piersi, teraz brzuch. Jak narazie rozstępów brak, oby tak dalej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja też smaruję. Teraz Bio Oil'em. Wcześniej smarowałam polecanym balsamem z Rossmana tym z serii Babydreams, ale niestety strasznie irytował mnie jego zapach, więc przerzuciłam się na oliwkę, a teraz Bio oil. Polecam, bo nie odczuwam swędzenia, mam nadzieję, że to pomoże, aby się nie "rozstąpić" za bardzo ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Cześć w nowym wątku :) nika ja zaczęłam się smarować jak tylko poczułam pierwsze swędzenia skóry. A z ulgą odczułam że to działa :) balsamów używam tych co przedtem, choć robiłam to średnio chętnie. A na swędzenie najlepiej działa u mnie bio oil. Jest taki balsam z migdałami który też uwielbiam. I łudzę się że moze mam geny po mamusi w sprawie rozstępów ;) A u mnie wróciła zgaga. Oraz rozpoczęły się imprezy na pęcherzu, wczoraj myślałam że z domu na skm nie dojdę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja też witam w nowym wątku. Dziewczyny smarujecie się już czymś żeby nie mieć rozstępów? Może ktoś ma już jakiś sprawdzony balsam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja rowniez:) Milego dnia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Zgłaszam się ;)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rolety rzymskie kto ma? (33 odpowiedzi)

http://img62.imageshack.us/img62/6410/rolt.jpg Uploaded with ImageShack.us może podpowiecie :...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...