Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

-Styczeń-

02.01 Slythia - synek
10.01 Kiki - synek
13.01 Imatra - córka
15-22.01 Małgosia - córka
16.01 Do_rota - synek
17.01 Emka - córka
19.01 kastinka - synek
20.01 debra.m - córka
25.01 lisiczka_
24.01 Dorota - synek
27.01 Nika531 - synek
27.01 kamcia01
27.01 Kamakam - synek
25/29.01 Lilith. - synek

-Luty-

03.02 Velcia
07.02 goya181 - synek
10.02 Malinka321 - synek
13.02 monika:-)
15.02 deklinacja - synek
16.02 olala82
16.02 ja_sama
20.02 kasha
23/25.02 MamaDawidka

-Marzec-

03.03 Ewelina

Poprzedni wątek zrobił się długi, więc pora na nowe otwarcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja chustę też przerabiałam, miałam elastyczną Lenny Lamb i powiem szczerze, zę akurat mi było cieżko. Synek urodził się z wagą 4 kg a plecy po drugim porodzie mnie bardzo bolały. I jakoś nie czułam tego chustowania. Dziecko się pociło bo było lato i ciężko mi było biegac za starszym tym bardziej, ze zaczył chodzic wiec ciągłe schylanie... z chustą nie da rady, za duzy cieżar z przodu.-jak dla mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

No wlasnie wozek odpada bo szkoda mi kupowac nowy wlasciwie na pare miesiecy tym bardziej ze moj Mikolaj to za siedzeniem w wozku nie przepada i jak nie wsadzi sie go pod domem od razu to moge zapomniec ze do niego wsiadzie. Musze zobaczyc ta dostawke co mowicie, dzieki. Myslalam tez o chuscie dla mlodszego dzieciatka ale nie wiem czy przy moim Mikolaju ktory wszedzie lata to dobry pomysl...zobaczymy jak to wyjdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja mam dzieci rok po roku więc najpierw miałam Graco Quatrro Tour Duo-z tyłu spał noworodek z przodu siedział roczniak. Potem przeszłam na spacerówkę Maclaren Twin Techno a pozniej jak mój starszy 3 latek juz nie chcial jezdzic to na zwykla spacerówkę z Buggy Boardem.
Wszystko w swoim etapie sie sprawdziło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

http://trojmiasto.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/86975:lady-mama-brzuszkowe-spotkanie-sopot-05102014
Hej:) BbeataA ja myślałam, żeby gdzieś się wybrać na jakieś spotkania dla mamusie, rodzicow:) ale w końcu jeszcze nie wybrałam się nigdzie. Ostatnio na niedziele znalazlam spotkanie niedzielne może, któraś z Was wybierze sie:) link powyzej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Próbowałam wszystkiego, bo mała płakała na spacerach i dopiero zmiana na spacerowke pomogła. Sama byłam zdziwiona :)
Przy takiej małej różnicy może się sprawdzić wózek dla dwojga, z przodu siedzisko spacerowe i gondola z tyłu- coś jak wózek bliźniaczy. Bądź sama dostawka do stania, ale to jak straszak nie śpi na spacerze. U nas będą prawie 3 lata różnicy, więc dostawka będzie na pewno. Albo sanki dla córci i niemowlak w chuście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Polecam dostawkę Buggy Board
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Lilith to strasznie krótko. Mój synek jeździł w gondoli 7 miesiecy chociaz już ostatni miesiąc to była męczarnia dla niego i dla nas bo ciągle się podnosił i przesiedliśmy się na spacerówke.
Nie wiem tylko co zrobić jak drugie sie urodzi bo będie 2 lata rożnicy i jeszcze synek będzie za mały żeby chodzic przy wózku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Poza ciuszkami mamy wózek po małej - Mutsy Urban Rider, jako gondola w zimie będzie super. Jednak na wiosnę kupimy pewnie jakąś dobrą, składaną spacerowke, bo Mutsy zajmuje dużo miejsca w bagażniku.
Córa jeździła w gondoli tylko 2,5 miesiąca, bo bardzo chciała oglądać świat. Mam nadzieję, że zimowy synek nie będzie taki wymagający.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Wyprowadzka na koniec świata -do Świnoujścia. Miasto ma wyspie, żeby stąd wyjechać, trzeba przeprawic się promem. To nie będzie moje ulubione miejsce. Tak żyliśmy,, mąż ty, a ja sobie przyjeżdżałam, ale na długą metę już tak się nie dało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Hej hej:) Ja mam typy dla chlopca: Filip, Kacper, Konrad, Mikołaj. Ma być chłopczyk:), ale dla dziewczynki tez mam:): Rozalka, Weronika:) Maz nie może się zdedydowac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Hej hej. U nas najsilniejszym typem na imię dla córy też jest Marta :) ale mamy i inne, więc ustaliliśmy że zdecydujemy że zobaczymy kto nam się urodzi.
Brzuch mnie też czasem pobolewa ale i tak twierdzę że źle i słabo to już było, jest o niebo lepiej niż w 1trym.
A wyprawkę kompletujemy bardzo nieśmiało, choć trochę ciuszków zdobycznych już poprałam, wózek używany chyba kupimy w piątek a cała reszta daleko w polu. Jest regał i komoda ale czekają na domowe przebazowania. Powoli do przodu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Lilith a gdzie się przeprowadzacie? Nas też to czeka, obecnie mieszkamy w Gdyni, ale jak dobrze wszystko pójdzie z remontami, to na początku grudnia czeka nas przeprowadzka do Rumi...troche mnie to przeraża, bo brzuch pewnie będzie duży no ale cóż...jakoś damy radę ;-)
Odnośnie bólów i napinania brzucha to również tak mam, szczególnie pod wieczór. Trzeba po prostu więcej odpoczywać i w razie czego wziąć nospe. Swoją drogą nasza mała zaczęła nieźle doskiwerać szczególnie w nocy-spać mamie nie daje i się rozpycha heh ;-)
My wózek już kupiliśmy, znaleźliśmy używkę w bardzo dobrym stanie, więc się nie zastanawialiśmy. Wybraliśmy Jedo Fyn Memo. Prezentuje się bajecznie ;-) już się nie mogę doczekać pierwszej przejażdżki :-)
Pozdrawiam Was dziewczynki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Olala ja mam bóle właściwie codziennie. W razie potrzeby biore nospe no i mam przepisana luteine. A jestem juz na zwolnieniu bo ciezko mi nawet 10 minut usiedziec ze wzgledu na duzy brzuch i te bole. W pierwszej ciazy bralam na bole no spe tylko i bylo ok i jakos sie za bardzo nie przejmowalam bo to w koncu normalne. Teraz jeszcze mam taki jakby ucisk i strasznie mi ten brzuch ciazy i twardnieje i ze wzgledu na to mam ta luteine.

Ja jeszcze nie mysle o wyprawce, ale tylko dlatego ze w razie cos mamy troche rzeczy po synku. Wozek mamy jedo fyn tez po synku, jest naprawde fajny i ma duza gondole wiec polecam.
A co do imienia ja chce dla dziewczynki Zuzia ale nie jest na 100% ustalone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

dziewczyny mam do Was pytanie czy miewacie bóle w podbrzuszu? od dwoch dni zle sie czuje, boli mnie podbrzusze i napina sie brzuch.
nie caly dzien tylko wieczorem, moze to dlatego ze jeszcze pracuje i siedze 8 godzin przed komputerem. mam wizyte dopiero 13 pazdz. ale martwie sie i chce isc dzis do swojego lekarza. a moze to wina lozyska bo mam nisko ulozone.ruchy czuje, nie krwawie.
jesli chodzi o wyprawke to jeszcze nic nie kupuje, chociaz uwiekszosc mamy po Zosi, jedynie jesli sie okaze ze to na pewno bedzie chlopak to z ciuchami moze byc problem, wszystko trzymam po Zosi wiec bede musiala zrobic segregacje.lozeczko, fotelik, wozek mamy.
imie dla chlopca mamy- Staś a dla dziewczynki pustka w glowie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja sama- u nas tez w pierwszej kolejnosci jest właśnie Marta :):):) po mojej prababci.
Poza tym Marta-grzechu warta heheheh

Lilith to Ty juz daleko jestes z wyprawką no ale Tobie zostały tylko 3 m-ce :)
A wózek juz macie na oku???Ja poprzednio miałam Jedo Fyn ale sprzedałam więc się zastanawiam nad jakas samą gondolą bo spacerókę mam jeszcze po synkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja_sama Marta dziewczyna uparta ;) moja mała ma tak na imię i zawsze potrafi postawić na swoim.
Ja już wszystkie ciuszki mam, powoli będę je prać i układać w komodzie -tylko jeszcze muszę tę komodę kupić.
Już na dobre wprowadziliśmy się z trójmiasta i czeka mnie teraz meblowanie, malowanie, urządzanie... Tak mi szkoda wyprowadzać się z Gdyni, ale 'jak mus to mus'.
Nie ma drugiego takiego forum, więc was nie opuszczę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

U nas będzie Marta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Faktycznie wjednym miesiącu bedzie cieżko i dodatkowo na wyprzedażach jest pełno ludzi... zawsze pozostaje internet :)
Ja juz mam kilka propozycji dla dziewczynki ale najpierw chcę się upewnić. Jeśli chłopak to chyba Filip :) -dzieci wybrały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

i drożej jak wszystko będziesz musiała kupić w jednym miesiącu :P
My mamy już szafę zamówioną i chce już pokoik pomalować bo płeć wczoraj została potwierdzona i nie da się ukryć że to chłopiec :)
Macie już imiona dla maluszków? U nas będzie Kacperek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Vika...jeśli chodzi o wyprawkę, to moim zdaniem najlepiej powoli zacząć kupować, bo potem będzie Ci coraz ciężej. A jeśli nie jesteś pewna płci, to jest mnóstwo rzeczy czy kolorów, które nadają się i dla chłopca i dziewczynki ;-)
Ja mam termin na styczeń i powoli już zaczęłam kompletować :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (114 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Cukrzyca ciążowa - pytanie (37 odpowiedzi)

moja cukrzyca ciążowa jest bardzo dziwna :) po glukozie 75g mój wynik po 2h wynosił 154, na czczo...

Legoland Dania warto? (50 odpowiedzi)

z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac.