Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

no właśnie już sama Niulka nie wiem co się dzieje, dopiero co skończyło się jedno przeziębienie a już zaczęło następne:-(
Kuruję się, już cały dom śmierdzi czosnkiem i cebulą:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Inka, Ty się kuruj, co to za chorowanie? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny macie jakieś sposoby na kaszel? Zrobiłam syrop z cebuli, na noc chyba wypiję mleko z miodem i czosnkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

winogrona7, niestety w Trójmieście wchodzi w grę u mnie tylko Wojewódzki, bo mała musi być od razu operowana, a w tym szpitalu jest oddział chirurgii dziecięcej.
Jeżeli chodzi o przedwczesny poród to mi się wydaje, że Kliniczna, ew. Zaspa. Na Klinicznej podobno mają bardzo dobrą Neonatologię.
Dzięki dziewczyny za wsparcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ewela bardzo jesteście dzielni;))) my tu wszyscy trzymamy kciuki za Was;)))) i wierzymy że wszystko skończy się dobrze bardzo Wam kibicujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

mnie też plecy nad samymi pośladkami bolą :(
ewela będzie dobrze ! dotrwasz dotrwasz, nie ma innej opcji :)
tylko się nie forsuj w wakacje, niestety odpoczywanie na balkonie jeśli macie :) nie pamiętam czy pisałaś gdzie będziesz rodzić ? w trójmieście ?
a propos dziewczyny gdzie teraz u nas są najlepsze szpitale w razie przedwczesnego porodu ?? chyba warto aby każda miała w razie co taką wiedzę ..
i jeszcze czy któraś ma może niskie ciśnienie ostatnio miałam 100/50 ? poprzednio było jeszcze mniej, a zawsze miałam w normie, a teraz niziukie, lekarz nie komentował ale to mnie nie dziwi, w necie wyczytałam tylko że lepsze niskie niż za wysokie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

just.jot masakra już skurcze? Koniecznie spytaj o leki lub ewentualne dalsze postępowanie, bo dużo czasu jeszcze zostało do donoszenia ciąży. I zaciskaj zaciskaj nóżki :) Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Kjopa3, jeżeli dziecko urodzi się przed II połową sierpnia to pomniejsza szanse... A jeśli mała urodzi się w II połowie sierpnia lub we wrześniu to jest 60-70 % szans. A czy donoszę to zależy od stanu wytrzewionych jelit najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewela trzymam mocno kciuki za Was. Jeśli nie wiadomo czy do drugiej połowy sierpnia donosisz ciążę to kiedy mogliby najszybciej zrobić cesarkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewela- Trzymaj sie dzielnie i dogadzaj sobie jak mozesz! Zeby nie bylo stresów! :*

Ja tez zaciskam nogi i leze od czwartku.. Jak dluzej pochodze po domu, czuje nacisk na ta szyjke i mam skurcze.. Juz w piatek chcialam jechac do szpitala, ale moj partner kazał wyluzowac..poczekac.. wiec czekam. Jutro mam wizyte i mam nadzieje, ze dostane jakies leki..
Oby wytrzymac jeszcze chociaz poltora miesiaca.. Chcialam urodzic troche szybciej, ale nie az tak :/
Korzystajcie babeczki, ze mozecie byc aktywne! Ja juz tesknie za moimi cwiczeniami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewela będzie dobrze, musi być!Nawet jak się urodzi na początku sierpnia to na pewno będzie już silną dziewczynką i da sobie radę ze wszystkim innej opcji nie ma :) trzymamy wszystkie za Was kciuki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewela, ja też bardzo Was podziwiam. Jesteście bardzo silni i mocno trzymam kciuki za zdrowie Twoje i Waszej kruszynki. Musi być dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ewela jesteście bardzo dzielni i wspaniali. Nawet sobie nie wyobrażam jak bardzo się martwisz i denerwujesz. Trzymam kciuki z całej siły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

no to jestem spokojniejsza, bo właśnie czytam różne wersje. W takim razie spokojnie czekam jeszcze dwa tygodnie do połówkowego:-)
Mnie ciągle męczą przeziębienia. Jedno się skończyło a drugie zaczęło:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

My po wizycie u profesor w Łodzi. Ogólnie muszę się modlić, żeby donosić ciążę chociaż do II połowy sierpnia. Wiemy jak sytuacja wygląda na dzień wczorajszy, ale przy tej wadzie wszystko może się wydarzyć... Ale ogólnie Pani profesor bardzo dokładna i ma inne podejście niż profesor P. Może dlatego, że to kobieta. Mamy oczywiście możliwość zakończenia ciąży w tym momencie, ale nie dałabym rady dziewczyny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Inka usg połówkowe między 20-26, najlepiej między 22-26 lepiej widać, kiedyś robiło się wcześniej 19-21, ale to stara szkoła.

Mi to niedawno brzuch się pokazał, ale dalej jest mały, tylko jak się najem to mi wywala ;)
NO to zaczynamy 6 miesiąc, bo to chyba tak przypada od 22-23 tyg. :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

co do bólu pośladka, to mam podobnietzn podejrzewam rwe kulszowa ktora pojawila sie u mnie w 2 miesiacu, miałam takie ataki ze scinało mnie z nóg, potem byly 2 miesiące spokoju a teraz od czasu do czasu czuje "prady" i musze zmienic pozycje
ja dzis ogarnełąm balkon, posprzatałam posadziłam roslinki od razu milej sie siedzi, ale teraz jestem wykonczona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć Dziewczyny!

A ja chyba przechwaliłam swoje poprawiające się samopoczucie... Moje przeziębienie stwierdziło, że ma więcej do powiedzenia... W związku z tym odpuściliśmy sobie wyjazd do Białegostoku, stwierdziliśmy z mężem, że to długa podróż i nie powinnam się przy osłabieniu organizmu dodatkowo forsować, poza tym nasz Maluch jest najważniejszy :-)

Szkoda mi tylko bratanka, strasznie się zasmucił...

Inka, mi w Inviccie podpowiedziano, że USG połówkowe powinno być zrobione miedzy 20-26 tc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

leci ten czas :) ja już nie mogę się doczekać aż minie 26 tydzień, wtedy już będzie z górki. Niulka przekręcanie się z boku na bok też sprawia niezły ból, mój gin mówił mi że to jest jakiś ucisk na nerw. Co do usg połówkowego dostałam wytyczne, żeby zrobić między 20 a 22 tygodniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Jeny faktycznie to już 6 miesiąc:-) szok, wspaniale brzmi:-) ja mam na prawdę duży brzuch. Dziewczyny do którego tygodnia powinno się zrobić połówkowe? Jak byłam ostatnio to był pierwszy dzień 20 tygodnia i lekarz powiedział, że zrobimy na następnym usg. Teraz jestem w 22 tygodniu a wizytę mam za dwa tygodnie to będzie pierwszy dzień 24 tyg, nie za późno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (50 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

nie chcę nosić rękawiczek- co zrobić (22 odpowiedzi)

dziewczyny, moja córka uparła się i nie chce nosić rekawiczek. Na dworzu mróz, rączki czerwone,...