Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej kochane mamuśki :). Dzisiaj zaczęliśmy szczęśliwy 17 tydzień. Jestesmy po wizycie u gin. Niestety mój maly wstydnis nie chcial nam sie ujawnić wiec z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę 28.05 moze wtedy poznamy plec :). Maluszek rozwija sie prawidłowo a ja czuje sie swietnie :). Zaczynam rosnąć juz razem z zuczkiem i ciezko ukryć juz rosnacy brzuszek :). Takie dni jak dzisiaj nastrajają mnie ogromna dawka pozytywnej energi :). Pozdrawiam Was cieplutko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hehe, zgłupiałam teraz. Ser pleśniowy drogą płciową? Czyli że jak? :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej dziewczyny!

Mam pytanko do tych mam, które prowadzą ciążę u lekarzy z Invicty: kogo polecacie na konsultacje? Prowadzę ciążę w Polmedzie, ale chciałabym też zasięgnąć opinii innego lekarza. Polecicie kogoś?

Co do kojców, to mam od koleżanki poduchę z Motherhood i jak dla mnie jest ona średnio fajna, bo nie mogę zdjąć z niej pokrowca i wyprać (być może to jest po prostu taki model, nie wiem czy wszystkie poduchy z Motherhood tak mają). Któraś z Was pisała o poduchach z Supermami i ja się na taką zdecyduję na pewno, albo ortopedyczną, albo w kształcie litery C, głównie właśnie ze względu na pokrowce i wypełnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

hej dziewczynki! Długo mnie nie było, a tu tyle się wydarzyło. Pewnie jeszcze kilka dni będę to ogarniać.
My sobie z fasolką trochę po-podróżowaliśmy i wracamy do szukania kojca do spania.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Aspiryna, faktycznie, i też oglądałam ten odcinek, a kompletnie o tym zapomniałam :)
Kobietki, dziękuję za uspokojenie, niby nic takiego, a człowiek się jednak denerwuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Niulka gratuluję syna :-)

Winogrona zamówiłam poduszkę/kojec Motherhood akurat była w promocji na Toys4Us - powinna przyjść niedługo :-)

Donka co do sera pleśniowego to w programie O Matko odc. 2 Bosacka mówiła, że aby ser pleśniowy zaszkodził dziecku to trzeba by było go przyjąć drogą płciową a nie pokarmową :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ser - nawet pleśniowy - jeżeli jest poddany obróbce termicznej (np. na pizzy) nie jest szkodliwy dla kobiet w ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Donka - nie daj się zwariować, trochę sera pleśniowego nie zaszkodzi ;)

Chyba muszę trochę przyspieszyć z zakupami, bo ja nie mam prawie nic, ale nie chciałam zapeszać. Na razie tylko oglądam,ale czas wystartować i zrobić sobie trochę przyjemności ;)

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu bałam się o wypłatę z Zusu, wyszło na to że niepotrzebnie. Pod koniec kwietnia znalazła się na moim koncie, także nie musiałam czekać, wszystko w normalnym trybie jak na razie :D

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Donka, jak zjadlas tylko trochę to nic się nie stanie :-) gorzej gdybyś codziennie ser pleśniowy wcinala to wtedy można się bać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

EN- Właśnie był posypany po upieczeniu pizzy. Ale muszę myśleć pozytywnie, także zakładam jak mówisz, był z mleka pasteryzowanego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Donka wazne ze z dzidzia jest dobrze, a serem na pizzy sie nie przejmuj,po pierwsze zostal poddany obrobce cieplnej, wiec nie ma opcji sie czyms zarazic,po drugie zapewne byl z pasteryzowanego mleka a takie serki mozna jesc,ja jem plesniaki z mleka pasteryzowanego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny, miło poczytać o Waszym szczęściu i zakupach, też chciałabym już trochę zaszaleć, ale do dwudziestego tygodnia jeszcze trochę mi zostało. U nas niestety nie jest różowo, w ciągu dnia na papierze było dużo świeżej krwi, od razu pojechałam na sor, bo to już nie było plamienie tylko konkretne krwawienie. Po zarejestrowaniu, czekałam ponad 2 godziny, kobiety w rejestracji bardzo nieprzyjemne, po 40-stu minutach czekania zapytałam kiedy moja kolej, bo krwawię z dróg rodnych i jestem w ciąży, na to pani odpowiedziała, że nie ona ustala tu kolejność. Wchodziły same kobiety w zaawansowanych ciążach, które były już po terminach lub w jego okolicach i chciały się dowiedzieć, czy mają już zostać na oddziale, czy poczekać kilka dni w domu. Dodam, że po mnie była dziewczyna w ciąży, ok. 15-20 tygodnia, która miała straszne skurcze, ledwo do toalety szła, przywieziona karetką. Ja wszystko rozumiem, ale są sprawy ważne i ważniejsze... W końcu udało mi się wejść, lekarze dokładnie mnie zbadali, i z dzieckiem wszystko w porządku, a to dla mnie najważniejsze. Niestety, ciąża jest zagrożona, choć skoro dzidzia rozwija się prawidłowo, nie czuję aż takiego niepokoju. Wieczorem poszłam z narzeczonym na pizzę, pech chciał, że zamówiłam akurat tą z dodatkiem koziego sera, po czym jak zaczęłam go jeść, poczułam, że jest to ser pleśniowy, także całość zdjęłam i już nie jadłam, ale i tak wcześniej trochę spróbowałam, mam tylko nadzieję, że możliwość zarażenia groźnymi bakteriami są znikome... Jestem załamana :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

gratuluję Synka :)
Winogrona ja mam taką poduszkę http://allegro.pl/cebuszka-poduszka-do-karmienia-rogal-ciaza-ceba-i5102476807.html
jak dla mnie jest genialna, bardzo wygodna, w środku ma mikro perełki styropianowe więc można je sobie przesypywać jak np chce mieć się mniej wypelnienia pod głową a więcej pod brzuchem, do odpoczywania w ciągu dnia też jest super, a później przyda się np do karmienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Gratuluję Niulka, najważniejsze, że zdrowe :) Macie imię wybrane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć, dziewczyny :-) my już po połówkowym. Wszystko w normie no i potwierdzony na 100% chłopiec :-) siusiak tak mocno strzerczał, że tata od razu zauważył. Trochę potrwalo zanim lekarz serducho dobrze zbadał, bo lobuz mały wiercil się, a później mama nie mogła ze śmiechu wytrzymać :-P ale w końcu udało się. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku i z tego cieszymy się z tatą najbardziej :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Aspiryna jak będziesz zadowolona to podaj linka do tych poduszek, chyba któraś jeszcze kupowała ?? czy nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ewela nie ma innej opcji !
ja już jestem pewna że czuję ruchy, dziś w pracy maluszek zaszalał :)
czekałam i czekałam na tą "rybę: a w sumie od weekendu tylko lekkie pukanie, i już wiem że to nie były jelita :)
Mój pies też lubi z nami spać, niestety waży więcej niż ja, a ja lubię mieć dużo miejsca więc nie raz w nocy dostanie kopa i musi iść do siebie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

eN dziękuję, jak Michalinka ma tylu kibiców to musi dać radę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć wszystkim :)
just.jot współczuję przeżyć, ale najważniejsze, że teraz możesz cieszyć się ciążą.Ewela od samego początku czytam wrześniowo-październikowy wątek i Tobie kibicuje, wierzę, że będzie wszystko dobrze :) Kiedyś oglądałam program reality o oddziałach noworodkowych, gdzie pokazywali też maluszki z problemami.Dwa razy trafiłam na odcinek o maluszkach z wytrzewieniem, gdzie w rezultacie wszystko dobrze się skończyło a jedyną "pamiątka" była mała blizna na brzuszkach.
Co do kupowania mam prawie całą wyprawkę na wszelki wypadek unisex, mój gin powiedział,że wargi sromowe u dziewczynek można niekiedy pomylić z workiem mosznowym, mam nadzieję, że nie będę mieć zaskoczenia na porodówce i moja Panienka nie okaże się nagle chłopcem ;p
Z ubranek zostały mi jeszcze do kupienia bodziaki, podobno hurtownia na chyloni krys-an ma tanie ciuszki, zamierzam to sprawdzić. Z reszty do kupienia został jeszcze fotelik samochodowy, karuzelka, lampka, organizer na łóżeczko i wszystkie rzeczy do porodu. Polecam sklep tygrysek mają konkurencyjne ceny, fajne tanie łóżeczka i w zasadzie wszystko można kupić w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Największe zagłębie lumpkowe jest w Pruszczu:-)

Just.jot mój yorczek też ze mną śpi w dzień :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (68 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY??? (38 odpowiedzi)

tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale...

Jaki wózek lepiej (26 odpowiedzi)

Podoba mi się taki...