Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Cześć,
postanowilam założyć nowy wątek, bo tak przewijam i przewijam;-)

Link do starego:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamy-listopadowo-grudniowe-2014-cz-7-t566144,1,130.html

Listopad

Józefina 1.11
xmuchomorkax 2.11
ana_zaba 06.11 chłopiec (Oliwer) / Zaspa
Gagata 8.11 - z przesunięcie ostatnio na 3/11 -chłopiec - Zaspa
Gosia9 8-10.11 syn/Wejherowo
MamaMalejM 10.11
DagaJaga 10.11 synek
fasolek 11.11
onaa156 13.11 córka
Madlenn69 13.11
zlota 13.11
ewelkaet 14.11 synek / Redlowo
styczniowka82 15.11/córka
Karotka 16.11
wiolka210 17/21.11 synek
Agam205 14/22.11 córka/zaspa
Dimis 19/22.11 córka/redłowo
emkarc 19.11 syn/kliniczna
ariba20 26.11 zaspa
mamma(mia) 27.11 córeczka /Redłowo

Grudzień
Takaja_84 (-cytrynowa) 1.12
Chocolate 4.12
dorotek 6.12
Alfikowa 8.12 Synek/swiss
alicjja73 10.12
victoria221 10.12
Jun87 10.12 córka/ Redłowo
iwonus.p 14.12/9.12 synek/Wejherowo
Oleczkaa 15.12 córeczka/ Redłowo
~asia 21.12x
Lenson 22.12. /Kliniczna
zosiasamosia 23.12
Inka.ja 25.12
Juditt 26.12 córeczka/Wejherowo
anesia 26.12 córeczka/Kliniczna
Ewkaa 27.12 córeczka/Kliniczna
Kajtka 28.12 synek
Nina80 30.12 - obecnie 25-28.12 / córeczka/ Kliniczna
Kama 31.12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Gosiu a czemu Zaspa ? Ty chyba chcialas redlowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Witamy na świecie pierwszego maluszka :-) teraz to już napewno ruszy i będziemy witać kolejne maluszki. A u mnie cała rodzina chora....mam taki kaszel że chyba szybciej urodzę:-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

GRATULUJEMY I WITAMY FILIPKA ;-))))
ależ Ci zazdroszczę.....

iwonus.p polecam Ci jeszcze tę stronę bo widze ze mamy podobne gusta
http://www.sangotrade.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Gratulacje!:)

Fantastycznie, że się zaczęło - teraz już pewnie prawie hurtem pójdzie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Gratulacje;);)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Ale super w końcu się doczekaliśmy. Może teraz pójdziemy po kolei na porodówki. Ogromne gratulacje dla rodziców i dużo szczęścia dla Filipka. Piękne imię jak mój najmłodszy synuś. Pozdrawiam

madlenn jak wizyta u lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Dziewczyny to jednak nie zdecydowane są!

Witamy Filipa! Dużo zdrówka !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Gratulacje dla pierwszej rozpakowanej Mamusi i synka! :)
Ja wróciłam z IP na Zaspie, rozwarcie na 1 palec, choć skurcze co 10 minut, wiec na razie nic z tego. Dostałam zastrzyk rozkurczowy a brzuch nadal mi się spina, co za paradoks ;) Od wejścia na SOR do wyjścia minęło 1,5h wiec nie było tak zle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Witamy Filipka! I gratulacje dla rodziców ;)

U mnie cos się dzieje ale nie zapeszam narazie ciepla kąpiel i czekam na natężenie. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Ewelkaet ogromne gratulacje:) no to mamy pierwszego maluszka:) Dużo zdrówka dla Was:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Dzień dobry;-)
Ja tylko krociutko, nie mam czasu nadrobić postów ;-)
W niedziele po calodniowych przejściach o 23.25 urodził się Filipek;-) jesteśmy chyba pierwsi;-) juz dzisiaj w domu. Waga urodzeniowa 3150g, 52 cm. 10 pkt;-)
Pozdrawiamy cieplutko ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Jakby któraś chciała pościel/ręczniczek/ubranko z haftem to moja bratowa szyje ;)
https://www.facebook.com/roboteczkimateczki?ref=ts&fref=ts można napisać i wybrać materiał i dogadać się z ceną :)
Poduszki do karmienia przy synku nie miałam, ale żałuję - korzystałam ze zwykłej - teraz mam fajny rogal mały z ,ptherhood za opakowanie chusteczek mi się udało wymienić ;) i koleżanka mi duży kojec też motherhood pożyczyła ( na pewno jest świetny do spania) zobaczymy co mi się lepiej sprawdzi przy karmieniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Nie ma za co Nina:))
Jeśli byłabyś zainteresowana to babka też jest na fejsiku i można do niej napisać co by się chciało i ona spokojnie wyceni. Odpowiada szybko na wiadomości. Wiem bo sama już tak robiłam;D Teraz musze tylko materiały/kolory wybrać - a jest tyle ładnych :)

Co do poduszki ...chyba sobie strzelę:) w tygrysku są i chyba taką wezmę:
http://www.etygrysek.pl/index.php?products=product&prod_id=1264
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Agam, dobrze, ze już jesteś w szpitalu...Pewnie już niedługo będziesz tuliła Maleństwo.
Anuka jak tam? Już po cesarce jesteś?mam nadzieję, że wszystko w porządku i z Tobą i z synkiem :-)
Mam nadzieję, ze niedługo zaczniecie się rozpakowywać dziewczyny :D
U nas w miarę ok, coraz ciężej, ponoć sapię już jak parowóz. I niestety córcia chora, biedulka taka, ma zapalenie gardła.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

iwonus.p dzieki za super link, bardzo łądne rzeczy własnie czegos takiego poszukiwałam, niestety nie działa link do sklepu
podobne rzeczy znalazłam tez na allegro ale nei wiem jak cenowo w sklepie przez Ciebie poleconym...

rzeczywiscie, duzo osób odradza baldachim i mówi ze to zbieracz kurzu ;-)
może zrezygnujemy z niego...

Ja od kilku dni tez sie ciut gorzej czuje a raczej ciut inaczej.... pobolewa mnie brzuch, strasznie często chodzę do toalety, budzę się w nocy i do tego tak jak nie mogłam się zupełnie załatwić tak teraz coraz zupełnie bez problemu, niestety już dwa razy w ciagu ostatnich kilku dni miałam lekką biegunkę :(
Poprałam, poprasowałam...... czyżbym wywoływała wilka z lasu!? ;)

Co do poduszki do karmienia to przy córce nie posiadałam czegoś takiego, w sumie krótko karmiłam 3-4 miesiące... teraz chciałabym dłuzej i również zastanawiam się nad jej zakupem, na początku myślę że taki zwykły rożek wystarczy ale nie wiem jak później....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

iwonus.p ja z poduszki/rogala korzystałam i korzystać teraz też zamierzam, poprzednio kupiłam z motherhood i teraz także mam taki. U mnie sprawdził się rewelacyjnie, umożliwiał karmienie bez podkładania rąk pod główkę itp. Ja zdecydowanie polecam. Tym razem kupiłam używany za około 30 zł, więc wydatek nieduży, a moim zdaniem bardzo praktyczny gadżet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Witajcie, u mnie od 2 tygodni bóle (takie jak miesiączkowe) praktycznie codziennie i dość często, ale nic regularnego. Ja się trochę obawiam, że nie będę wiedziała kiedy się coś zacznie bo ze starszakiem wody mi dosłownie chlusnęły nad ranem we własnym łóżku, żadnych objawów nie kojarzę, a bóle zaczęły się dopiero w szpitalu po oxy. Do terminu w sumie całe 3 tygodnie jeszcze. Ciekawa jestem czy zacznie się szybciej (poprzedni poród w 40 tygodniu) bo ta ciąża zupełnie inna niż poprzednia, zabiegana, opieka nad starszym synem, nadal jeżdżę codziennie autem i zapewne do ostatniego dnia jeździć będę bo wożę młodego do szkoły (teraz to nawet na fora nie miałam czasu :) )

No i zaczęłam się bać... pierwszy syn mi się urodził z 1 pkt. Apgar, nie usłyszałam płaczu od razu po porodzie, dystocja barkowa (na szczęście bez porażenia splotu ani innych urazów) Bardzo się boję, że będzie powtórka z rozrywki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Hej laski;)

Też mnie ciekawość zżera co u naszych koleżanek które pocichły;p
Agam może pełną opiekę - na pewno będzie dobrze:*

Ja zamówiłam wczoraj łóżeczko w tygrysku (dostaliśmy od moich rodziców bo mieli super zachowane ale okazało się nie wymiarowe - ma 14 lat i kiedyś chyba klepali jak pasowało;p). Więc teraz czekać tylko na zamówione.

Ja z baldachimu tez będę rezygnować - kogo znam to odradza. Ale na pewno chcę zamówić ochraniacze na pół łóżeczka, organizer i pościel w jednym klimacie - mała rzecz a cieszy;p
podobają mi sie robione przez tą panią: http://nietuzinkowoedi.blogspot.com/

Do dziewczyn bardziej doświadczonych - czy przydała się/korzystałyście z poduszki do karmienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Nina80 z doświadczenia mojego i koleżanek - baldachim może i ładnie wygląda, ale to zbędny wydatek - taki zbieracz kurzu ;)

agam nie stresuj się w końcu jesteś pod opieką :)

onaa 15 to nie muszą być wody, może po prostu większa ilość przezroczystego śluzu?
Ale jak masz się stresować, to możesz zawsze na ip podjechać, lepiej sprawdzić niż się denerwować

Zostało kilka dni do listopada, a jeszcze żadna się nie rozpakowała ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

u mnie też już wszyscy w pełnej gotowości, mąż się chyba denerwuje bardzie niż ja ;-) wczoraj znowu miałam delikatne skurcze i sączył mi sie od rana delikatnie bezbarwny płyn, chyba już wody delikatnie wypływają, trochę w nocy panikowałam, ale od rana jest sucho, a ilość jaka leciała była bardzo mała. Z pierwszą córką wody mi nie odeszły więc nie mam doświadczenia. ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki fotelik 9-18 polecacie? (47 odpowiedzi)

jestem na etapie poszukiwania fotelika 9-18. szukałam montowanego przodem i tyłem. chciałabym z...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...