Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Cześć,
postanowilam założyć nowy wątek, bo tak przewijam i przewijam;-)

Link do starego:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamy-listopadowo-grudniowe-2014-cz-7-t566144,1,130.html

Listopad

Józefina 1.11
xmuchomorkax 2.11
ana_zaba 06.11 chłopiec (Oliwer) / Zaspa
Gagata 8.11 - z przesunięcie ostatnio na 3/11 -chłopiec - Zaspa
Gosia9 8-10.11 syn/Wejherowo
MamaMalejM 10.11
DagaJaga 10.11 synek
fasolek 11.11
onaa156 13.11 córka
Madlenn69 13.11
zlota 13.11
ewelkaet 14.11 synek / Redlowo
styczniowka82 15.11/córka
Karotka 16.11
wiolka210 17/21.11 synek
Agam205 14/22.11 córka/zaspa
Dimis 19/22.11 córka/redłowo
emkarc 19.11 syn/kliniczna
ariba20 26.11 zaspa
mamma(mia) 27.11 córeczka /Redłowo

Grudzień
Takaja_84 (-cytrynowa) 1.12
Chocolate 4.12
dorotek 6.12
Alfikowa 8.12 Synek/swiss
alicjja73 10.12
victoria221 10.12
Jun87 10.12 córka/ Redłowo
iwonus.p 14.12/9.12 synek/Wejherowo
Oleczkaa 15.12 córeczka/ Redłowo
~asia 21.12x
Lenson 22.12. /Kliniczna
zosiasamosia 23.12
Inka.ja 25.12
Juditt 26.12 córeczka/Wejherowo
anesia 26.12 córeczka/Kliniczna
Ewkaa 27.12 córeczka/Kliniczna
Kajtka 28.12 synek
Nina80 30.12 - obecnie 25-28.12 / córeczka/ Kliniczna
Kama 31.12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

W końcu ładna pogoda :)
Ostatnio codziennie coś mi się śni i wyjątkowo pamiętam te sny, które dotyczą tego co się dzieje w ciągu dnia. Dziś na przykład śniło mi się, że zaczęłam krwawić i musiałam szybko udać się do szpitala, ale nie chciałam ze względu na pracę. Oczywiście rano pierwsze co to kontrola czy nic mi nie leci ;)

Miłego dnia Mamusie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Hej
Anuka trzymajcie się dzielnie!
ja jeszcze o porodzie z mężem nie rozmawiałam:P dla mnie poród to wg jakas odległa sprawa:P Pierwszą miałam cesarkę, ale taką nagłą że mąż nawet nie wiedział, ze jest ojcem:P Teraz początkowo mówili tylko o cc a na ostatniej wizycie pojawiła się nadzieją na naturalny:) ale z mężem jeszcze na ten temat nie rozmawiałam:P
Witamy nową mamusię:) dopisz się do listy:)
Nie wyspałam się dzisiaj, boli mnie głowa, kręgosłup, brzuch i na dodatek gardło mnie boli i mam kaszel:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

a..nuka trzymamy kciuki...napewno wszystko będzie dobrze ;-)

Mój mąż przy pierwszym porodzie był i jest zadowolony że był do tego stopnia że teraz namawia innnych Panów którzy mają wątpliwości ;-)
Teraz też napewno będzie ale śmieję się że malutka ma przychodzić na świat pomiędzy 7 a 18 grudnia bo pracuje w branży słodyczy więc w okolicy Mikołaja i Bożego Narodzenia nie będzie miał czasu ;-)

wiecie co dziewczyny coś chyba wisi w powietrzu bo my też się kłócimy ostatnio ciągle i to przez jakieś bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Cześć Dziewczyny,
Dość późno znalazłam forum Mamuś Grudniowych, ale lepiej późno niż wcale ;)
Ja mam termin na 12.12.2014, będzie pierwsze dziecko, Synuś i rodzimy w Redłowie ;)
Czujemy się ciągle bardzo dobrze ;)
Pozdrawiam Was wszystkie i każdej z osobna życze spokojnego wieczoru ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

to dobrze to ładna waga..duży i silny!
trzymamy mocno kciuki!

z jednej strony zazdroszcze ze bedziesz miała juz to wszytsko za sobą...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Moze trzeba bedzie w inkubatorku ze wzgledu na pluca. Maly jest duzy wazy 2500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

eh to chyba dobrze ze jestes w szpitalu pod opieką...
a co mowią lekarze? to bezpieczne dla Malucha? Bedzie musiał siedziec w inkubatorku?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Wyniki krwi dobre.jutro jak sie cos zmieni to cesarka.porod sn odpada bo skurcze ustaly.lekarz mowi ze to pewnie kilka dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Hej co do mezow to napisze tak.Przy pierwszym porodzie byl ( z ciekawosci)i faktycznie pomogl mi psychicznie do tego porod dosc latwy,kilka partych i dzidzius sie urodzil.Przy drugim musial zostac ze statszakiem wiec nie mogl byc,ale w tym przypadku bylam zadowolona ze go nie bylo ponowaz mialam trudny porod....wewnetrzny masaz szyjki,krzyczalam z bolu i sie modlilam o koniec.....W tym przypadku bylam wdzieczna losowi ze maz mnie w takim stanie nie widzial....a teraz poprostu nie wiemy co bedzieJezeli bedzie taka mozliwosc to maz zostanie,jezeli bedzie bardzo trudno to i tak zrezygnuje z jego obecnosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Anuka trzymaj się cieplutko, na pewno wszystko będzie dobrze ;-) najważniejsze, że jesteś pod opieką.

a co do porodu, to przy córeczce chciałam, żeby był mąż, ale decyzja miała należeć do niego, wiedział tylko, ze ma się zdeklarować, bo inaczej będzie moja sis. I był ze mną on i moja sis. Mąż dotrwał do końca i był z siebie dumny i nie wiedział czym tak naprawdę się stresował.
Faceci są po prostu dziwni....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Nie no to już za dużo, ze spokojem czytałam wasze posty ale teraz to już masakra!
Czy to są jakieś czasy jaskiniowców ze mężczyzna ma tylko przynieść mięso do domu i należy go chwalić. Wychodzi na to że zrobili co mieli a teraz się babo martw i to ogarnij.
Do cholery w końcu tworzymy rodzinę i wymagajmy jakiejś odpowiedzialności. Ja muszę mojemu tłumaczyć każdą rzeczy która kupuje po co a czemu a dlaczego.. Ale jakby mi mi wyjechał że mnie utrzymuje to by wylądował na IP z patelnią na twarzy, dzięki bogu mój nie poruszy tego tematu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Chcecie więcej ?
przeczytałam mojemu M, to co napisała iwonus.p... ( oczywiscie dodałam że w pełni się z nią zgadzam) że faceci szukają tylko wymówek i robią nam łaske to wiecie co powiedział...... że przecież oni przez te 9 miesięcy pracują i nas utrzymują.... to już jest dopiero szczyt!
aż się rozpłakałam....... :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Anuka mega kciuki - niech jeszcze troszkę posiedzi, nabierze sił!Ale co najważniejsze jesteś w szpitalu, pod opieką więc na pewno będzie dobrze:*

Co do bycia męża popieram wszystkie Was dziewczyny w zasadzie.
Mój miał wątpliwości, ale już mu je rozwiałam;) No bez przesady- to my 9 msc przechodzimy przez mdłości, bóle kręgosłupa, zmęczenie, burze hormonów,na porodzie kończąc a oni co - robią nam łaskę że z nami posiedzą i pogadają na sali/coś przyniosą?
Ja nie wymagam cudów, jakiejś mega pomocy ale sama obecność kogoś bliskiego jest ważna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Anuka trochę mnie zestresowałaś, bo mnie też pobolewa brzuch tak jak na okres ( bóle podbrzusza), od jakiegos czasu zauważyłam tez zwiekszoną ilość śluzu, szczególnie rano jak wstanę twardnieje mi brzuszek szczególnie podczas jazdy autem...
a teraz ide do lekarza dopiero 10.11, mam nadzieje ze do tego czasu nic złego mnie nie spotka...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Anuka trzymam kciuki będzie wszystko dobrze, oby jeszcze maleństwo jeszcze trochę posiedziało bezpiecznie.

Madlenn on przy żadnym nie był, przy pierwszych dwóch rodziłam z mamą a trzeciego sama. Bardzo chciałabym aby chociaż raz (a że to ostatni ;) ) przeżył to ze mną.

Co tu wchodzę to z nadzieją że już się któraś rozpakuje ale oby o czasie tzn po 37tc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

A.nuka zaciskaj jeszcze chwile nogi ;) żartuje dobrze ze pod kontrolą jesteś
Trzymam kciuki będzie dobrze

Ja zmęczona jestem jakoś wstalam o 9 a juz o 11 drzemka 2 godz
Zaraz tez się kładę.
Starsza jutro pasowanie ale dopiero po południu rano lekcji nie ma.
Wiec wyspać się możemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Anuka, trzymaj się dzielnie, na pewno będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Dzieki Dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

Anuka trzymaj się! Jesteśmy z Tobą! Wszystko będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamy listopadowo-grudniowe 2014 cz.8

We wtorek bylam na wizycie.szyjka skrocila sie do 3.5 i byla zamknieta.w piatek w nocy zaczal cmic krzyz i po nospie przeszlo.w sobote od rana bole dolu brzucha i krzyza na miesiaczke i po nospie przechodzilo.tak kilka razy bralam nospe.pod wieczor przeszlo.a w nocy wody poszly i juz dalej pisalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kawa czy pijecie jesli tak to jaka? (76 odpowiedzi)

ja lubie z expresu a wy?

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

JAKI PREZENT DLA 7-LATKI? (25 odpowiedzi)

pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7...