Adrian - opinia (1) Siostra zapisana na masaż Shirodhara w ramach prezentu urodzinowego. Był to... Adrian P - opinia (3) Świetny masaż tajski. Pani z Indonezji bardzo starała się i była miła.... P Przychylę się do poprzednich wypowiedzi (1) Wystroj jest czarujący, masazystki bardzo mile, rytuały pozwoliłyby się... pati
Polecam Mane :) (1) Odkąd pierwszy raz przyszłam do Mana jestem zachwycona miejscem. Można tu... Mary extra (1) Bardzo mi się podobało, masażystki na najwyższym poziomi Aga RELAKS (1) Na samym wejściu powitała mnie przesympatyczna p. Alicja, dzięki której... EK W pełni szczęśliwa (1) Bardzo lubię masaże i często korzystam z usług Mana Spa. Moim zdaniem jest to... Agnieszka Masaż kamieniami w Mana Spa (1) Czy ktoś korzystał z masażu kamieniami w Mana Spa? Jest to mój ulubiony... ermilka Masaż postawił mnie na nogi (3) Dziękuję za pomoc. Masaż wykonany przez Tik poprawił mi komfort życia. Jak... Aleksandra polecam (1) W mana day spa korzystam z zabiegów na twarz. Zawsze są one wykonywane... 123 POLECAM! (1) Chodzę regularnie na różne zabiegi do pani Marty i mogę ją polecic z czystym... Anna pełen relaks i cudowne miejsce - polecam (1) Czuć tam prawdziwy dotyk orientu - tak jak mają hasło przewodnie. Cudowne... Alex Zabieg na twarz (1) Polecam Panią Martę - kosmetolog, bardzo miła i młoda osoba, ale z wielką... Joanna W. Wieczór Panieński (1) Byłam z koleżankami w Mana Spa na Wieczorze Panieńskim. Wszystko wyszło... Joanna Dziękuję!!! (1) Dzień dobry Pani Moniko! Chciałabym Pani serdecznie podziękować za piękny... Ewa P. rewelacyjna obsługa (1) Mana Day Spa poleciła mi znajoma. Dzisiaj byłam na manicure w tym gabinecie i... Hania Joanna P - opinia (1) Wspaniała i profesjonalna obsługa w salonie kosmetycznym. Bardzo miła... Joanna P MIŁO I PRZYJEMNIE - POLECAM (1) Profesjonalny masaż. Miła obsługa. Po wizycie w SPA czuję się jak w siódmym... Andrzej Mana Day Spa - mój nowy dom (1) Ludzie dzielą się na tych co potrzebują relaksu odprężenia oraz miejsca,... Nowonarodzony Milo i profesjonalnie (1) Z wielka przyjemnoscia wystawiam ocene temu salonowi kosmetycznemu. Chodze... A.