Manipura

Salony masażu SPA

Gdynia, Warszawska 41/2

Beata - opinia (1) Dziś po raz pierwszy korzystałam z usług tego gabinetu. Polecam całym sercem.... Beata Waldek - opinia (1) Niecały tydzień temu byłem z żoną pierwszy raz na masażu dla par i od razu... Waldek Skuteczność (1) Szczerze polecam.Skuteczność 100%. Marek
Szczerze polecam to miejsce (1) Obsługa na najwyższym poziomie, piękne wnętrza, dbałość o każdy detal. Wraz z... Żaneta Polecam (1) Niesamowity masaż lomi lomi ☺️ byłam już kilka razy na tym masażu w różnych... Magda Super miejsce (1) Przesympatyczna atmosfera, piekny zapach wita nas na samym wejsciu. Masaz... Ola Nie polecam (1) Podczas gdy już leżeliśmy na stołach do masażu gotowi na upragniony relaks... Kuba Polecam gabinet Manipura - cudowne miejsce (1) W ostatnich miesiącach brakowało mi sił, byłam wiecznie zaspana, nie miałam... Małgorzata Pełen profesjonalizm (1) Jestem stałym klientem gabinetu, głównie ze względu na stwierdzoną dyskopatię... Paweł Polecam (1) „Bardzo miły i profesjonalnie przeprowadzony masaż, masażysta bardzo... AGNIESZKA Miejsce Godne Polecenia. (1) Podczas tygodniowego pobytu w Trojmiescie byliśmy razem z mężem na masażu dla... Grazyna i Zbyszek Super!!!! (1) Byłam z mężem na masażu dla par. Jesteśmy zachwyceni masażem i atmosferą... Dorota Polecam masaz wyszczuplajacy w Manipura (1) Ciesze się,ze trafiłam na tego rodzaju masaz w to wlasnie miejsce, musiałam... Kasia Wniebowzieta! (1) Atmosfera i klimat gabinetu bardzo przyjemny, zapach czarujący. Masaz... Magda Bardzo polecam (1) Super obsluga i jakosc masazu, napewno kiedys jeszcze skorzystam Polecam... Blazej Ocena stałego klienta (1) Pełen profesjonalizm. Przemiła obsługa, punktualność, podejście do klienta... MateuszW polecam (1) porządny mocny masaż tak jak lubie. Polecam Adam Wyjątkowe miejsce w Gdyni! (1) Pełen relaks, zindywidualizowane podejście do klienta, profesjonalizm. Pan... Monika Masaz sportowy (1) Najlepszy masaz potreningowy na jakim bylem. Fachowo i profesjonalnie. polecam Wiktor Lomi lomi (1) Masaż Lomi Lomi obłędny!! Wszystkim zestresowany naprawdę polecam. Ania