Ewa z Sopotu - ocena (1) Panie Marku, bardzo dziękuję za wykonanie renowacji starego parkietu. Podjął... Ewa z Sopotu Michal P - opinia (1) Piękne podłogi! Efekt końcowy przekroczył nasze oczekiwania. Świetna... Michal P Beata - opinia (1) Pan Marek jest przede wszystkim cudownym i cierpliwym człowiem.Lata pracy... Beata
Emanuela - opinia (1) Z całego serca polecam Pracownię Pięknych Podłóg. Na pierwszym spotkaniu pan... Emanuela Dawid Jakubowski - opinia (1) Współpraca z Panem Markiem to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała mnie... Dawid Jakubowski Małgorzata - opinia (1) Cenisz sobie naturalne drewniane podłogi pięknie wykończone ? Z pewnością... Małgorzata Piotr - opinia (1) Pan Marek wraz ze swoją ekipą nadał nowe życie prawie stuletniemu parkietowi.... Piotr renowacja parkietu (1) Zamówiłam renowację parkietu a dostałam nową podłogę! Dwa spore fragmenty... Grażyna podłogi (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z marco design. spotkałem się z... Wiesław Stoltman podłogi (1) Jestem bardzo zadowolony z usługi firmy, jakości towaru oraz współpracy.... Wiesław Stoltman renowacja podłóg (1) Fachowość w temacie, szybka usługa, przystępna cena, gwarancja na użytkowanie... Maria Niekra Serdecznie polecam (1) Korzystałem z usług firmy Marco Design - zarówno w zakresie wyboru i zakupu... Maciej Perfekcjonizm! (1) Polecam tę firmę w każdej kwestii związanej z podłogami drewnianymi (wybór,... Tomek Opinia (1) Chciałam podziękować za solidną usługę. Fachowa, sprawna i czysta praca... MPC SERDECZNIE POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Marco Design. Firma posiada bardzo... Agnieszka K Polecam równiez doradztwo i usługi tej firmy (1) Pierwszy kontakt z Panem Markiem zaskoczył mnie wiedzą i umiejętnościami w... Romek z Pruszcza Firma godna polecenia (1) Warto spotkać się z właścicielem firmy, który fachowo doradzi przy wyborze... Marek W. Polecam! (1) Zakupiona podłoga swietnie nam sie sprawdza na ogrzewaniu podlogowym. Jestem... MB Nie polecamy tej firmy (1) Oferta ta sama co w innych firmach. Cena wykonania usługi wysoka w stosunku... BC Polecam Panią Małgosię (1) Dzięki Pani Małgosi mamy przepiękne zasłony i rolety. Zostałam obsłużona... Beata