Marek - ocena

Temat dostępny też na forum: Estatic Nieruchomości
Dzięki współpracy z agencją Estatic zwieńczyły się poszukiwania mojej upragnionej posiadłości. Doświadczyłem dużej serdeczności i nienagannej współpracy z Panią Natalią Krzemińską i mogę szczerze polecić oraz wyrazić swoje zadowolenie. Cały proces kontaktu Pani Natalii ze mną cechował się pełnym profesjonalizmem i wysokimi kompetencjami, ale też dużą dostępnością na moje pytania i potrzeby związane z transakcją. To właśnie wyczuwalna aura zrozumienia, wysokich umiejętności miękkich, empatii i inteligencji emocjonalnej przybliżyły mnie w stronę do podjęcia zdecydowanych i szybkich działań oraz tego, że mogę poczuć dużo ufności i spokoju przy podejmowaniu tak ważnej dla mnie decyzji.
Dziękuję i jeszcze raz polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa oraz tak szczegółową opinię. Cieszymy się, że współpraca z Panią Natalią spełniła Pana oczekiwania i że jej profesjonalizm, empatia oraz zrozumienie Pana potrzeb przyniosły pozytywne efekty. To dla nas niezwykle ważne, że mógł Pan poczuć pełne wsparcie na każdym etapie. Życzymy powodzenia w nowym etapie i zapraszamy do kontaktu w przyszłości, jeśli będzie Pan potrzebował wsparcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Agnieszka Dobies - ocena (3 odpowiedzi)

Stanowczo nie polecam. Mam nieruchomość, którą sprzedaję jako osoba prywatna. Jedna z agentek...