Ja - ocena (1) Za usługi i obsługę klienta najwyższa ocena natomiast dla właściciela firmy... Ja Marcin - ocena (1) Umawiają serwis na konkretną godzinę. A po przyjeździe czekam jak idiota w... Marcin lid14@wp.pl - ocena (1) Pełny profesjonalizm lid14@wp.pl
Halina - ocena (1) Samochód miał do wymiany reflektor i niby zderzak minęło sześć dni i nie ma... Halina Elżbieta - opinia (1) Szybka diagnoza i szybka naprawa. Miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję i... Elżbieta Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Panowie szybko wykryli usterkę i po kliku... Katarzyna Zadowolony klient hyundaia - opinia (1) Bardzo polecam serwis Hyundai Margo! Zazwyczaj w serwisach tylko obiecują, a... Zadowolony klient hyundaia Kamila R. - opinia (1) Bardzo polecam, profesjonalne obsługa! Kupiłam samochód w Hyundai Margo na... Kamila R. e - opinia (1) lepiej nie kupować Hyundai bo będą Państwo skazani na korzystanie z usług ASO... e Wojtas - opinia (1) Sprowadzony Hyundai Tucson potrzebował aktualizacji mapy , wiec po... Wojtas Leszek - opinia (2) Serwis zamiast 2,5 godzin trwał 5 godzin, koszt wymiany tarcz hamulcowych... Leszek Białozorczyk Marcin - opinia (1) Szybka i fachowa naprawa blacharsko lakiernicza jest czymś naprawdę rzadkim w... Białozorczyk Marcin rm - opinia (2) Od 6 miesięcy auto jest systematycznie w serwisie Margo Hyundai Gdańsk. Brak... rm Andrzej - opinia (1) Najgorsza obsluga Klienta na serwisie. Mam dwuletnią i40 ktora ma przejechane... Andrzej Robert - opinia (1) Szybko, bez problemów. Auto wyglądało jakby dopiero z salonu wyjechało.... Robert martines - opinia (1) Światowy poziom usług. Super jakość i miła obsługa. Bardzo polecam każdemu... martines Jaroslaw. Poloczansski - opinia (1) Inteligentnie zyczliwie milo polecam Jaroslaw. Poloczansski Polecam salon na ul.Grunwaldziej. (1) Miła obsługa i kompetentne podejście do klienta , w szczególności P. Tomek ,... Maciej Przegląd, odświeżenie wnętrza i lakieru (1) Od dwóch serwisuje tam moje auto, nigdy się nie zawiodłam, zawsze miło... Ewcia Profesjonalny serwis, super car spa (1) Świetna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sceptycznie... Pablo