lid14@wp.pl - ocena (1) Pełny profesjonalizm lid14@wp.pl Halina - ocena (1) Samochód miał do wymiany reflektor i niby zderzak minęło sześć dni i nie ma... Halina Elżbieta - opinia (1) Szybka diagnoza i szybka naprawa. Miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję i... Elżbieta
Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Panowie szybko wykryli usterkę i po kliku... Katarzyna Zadowolony klient hyundaia - opinia (1) Bardzo polecam serwis Hyundai Margo! Zazwyczaj w serwisach tylko obiecują, a... Zadowolony klient hyundaia Kamila R. - opinia (1) Bardzo polecam, profesjonalne obsługa! Kupiłam samochód w Hyundai Margo na... Kamila R. e - opinia (1) lepiej nie kupować Hyundai bo będą Państwo skazani na korzystanie z usług ASO... e Wojtas - opinia (1) Sprowadzony Hyundai Tucson potrzebował aktualizacji mapy , wiec po... Wojtas Leszek - opinia (2) Serwis zamiast 2,5 godzin trwał 5 godzin, koszt wymiany tarcz hamulcowych... Leszek Białozorczyk Marcin - opinia (1) Szybka i fachowa naprawa blacharsko lakiernicza jest czymś naprawdę rzadkim w... Białozorczyk Marcin rm - opinia (2) Od 6 miesięcy auto jest systematycznie w serwisie Margo Hyundai Gdańsk. Brak... rm Andrzej - opinia (1) Najgorsza obsluga Klienta na serwisie. Mam dwuletnią i40 ktora ma przejechane... Andrzej Robert - opinia (1) Szybko, bez problemów. Auto wyglądało jakby dopiero z salonu wyjechało.... Robert martines - opinia (1) Światowy poziom usług. Super jakość i miła obsługa. Bardzo polecam każdemu... martines Jaroslaw. Poloczansski - opinia (1) Inteligentnie zyczliwie milo polecam Jaroslaw. Poloczansski Polecam salon na ul.Grunwaldziej. (1) Miła obsługa i kompetentne podejście do klienta , w szczególności P. Tomek ,... Maciej Przegląd, odświeżenie wnętrza i lakieru (1) Od dwóch serwisuje tam moje auto, nigdy się nie zawiodłam, zawsze miło... Ewcia Profesjonalny serwis, super car spa (1) Świetna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sceptycznie... Pablo Super! (1) Polecam! Panowie z serwisu zawsze skorzy do pomocy! Klient Super serwis. (1) Od lat korzystam z usług Margo i nigdy się nie zawiodłem . W odróżnieniu od... Waldemar