Kasia - ocena (1) Jestem po podpisaniu umowy na zakup samochodu (Tucson) i faktycznie kontakt z... Kasia Klient który nigdy już nie wróci do Margo - opinia (1) To był mój drugi i ostatni zakup w tym salonie. Obsługa klienta poniżej... Klient który nigdy już nie wróci jerzy szubiński - opinia (1) Zakup kolejnego już autka firmy to była przyjemność. Realizowałem ją w... jerzy szubiński
Andrzej (1) Jestem posiadaczem Hyundai i 40 automat, diesel 1.7 z 2018 roku, auto ma 30... andrzej Z pasja (1) Profesjonalna i przemiła obsługa. Piękny nowy punkt serwisowy i salon... Pawel AA - opinia (1) Auto zakupione 6 lat temu w salonie, nowe, jak się okazało nowe auto miało... AA Przemila obsługa :) (1) Bardzo dziękuje za przemiłą obsługę przy zakupie samochodu. Dziękuje Panu... Iza Zakup nowego pojazdu z oddaniem w rozliczeniu własnego (1) To pierwszy Hyundai w mojej rodzinie, więc salon nie był mi znany. Obsługę -... Karolina Klient i20 (1) Chcialem pochwalić obsługę salonu. Zdecydowalem się na nowy samochód . Bardzo... Klient i20 polecam (1) Polecam i będę polecać każdemu Salon Hyundai w Gdańsku. W sierpniu kupiłam... Marta B. Salon godny polecenia (1) Witam, kilka tygodni temu zostałam właścicielem pierwszego w moim życiu... Zadowolona polecam (1) Profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Zakupiłam auto, które... BEATA Polecam (1) Zakupiłem w czerwcu tego roku samochód używany w firmie Margo. Jestem bardzo... Klient Tucson FL (1) Zakupiłem Tucsona w tym salonie, otrzymałem fachową pomoc w doborze silnika... reto Zadowolony z zakupu (1) W salonie Margo w Gdańsku kupiłem Tucsona, jestem bardzo zadowolony zarówno z... Jakub NIE POLECAM (3) W październiku 2015r. odebrałem z salonu Hyundai i20 (po terminie umownym)... Mariusz Moje podwyższone i20 (1) Chciałam się podzielić opinią na temat obsługi tego salonu. Został mi... Gratka Bardzo miło i profesjonalnie. Wg mnie super. (1) Wizyta w salonie zakończona bardzo miłym wrażeniem. Jakość obsługi i wiedza... Adam PRZEGLĄD PO 5 LATACH HYUNDAI I 20 WYKONANY 12.01.1016r. (1) KUPIŁEM HYUNDAI I 20 w 2011 roku z salonu za gotówkę w dniu 13.012011 robiłem... bronekvip1@wp.pl Serwis obsługa (3) Chciałem kupic hundaia santa fe już w 2010 ale zostałem potraktowany bardzo... Mirosław