Margo- POLECAM (2) W piątek odebraliśmy swojego nowego Hyundai I20. Wszystko było ok.... rodzinka Margo - firma gdzie ceni sie zysk a nie prawo i bezpieczeństwo klienta (2) 5-letnia gwarancja bez limitu przesądziła o zakupie Hyundaia i10. Niestety... nigdy wiecej margo MARGO - firma gdzie zysk ma wieksza wartość nżz życie klienta (1) 5-letnia gwarancja bez limitu przesądziła o zakupie Hyundai'a i10. Niestety... nigdywiecejMargo
Akcesoria z Allego...... (2) Kupuję nowy samochód z salonu, sprzedawca standardowo oferuje 'za darmo'... PP Zakup Hyundaia ix35 1.6 benzyna (1) W dniu 13.11.2013 odebrałam samochód Hyundai ix 35 1.6 b. zakupiony w salonie... Elżbieta Jurkiewicz Margo – jak stracić dobrą opinię (2) Przeszło trzy lata użytkowaliśmy w firmie Hyundaia Getza – kupiony w... Piotr Beszczyński HYUNDAI MARGO POLECAM (2) Witam, Kupiłem w styczniu ix20 w salonie w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej... Henryk Karol - opinia (1) Witam, Kupiłem w marcu ix35. Bardzo rzeczowa i fachowa obsługa. Polecam w... Karol Serwis Hyundai - Nad Jarem (1) Zamkneli serwis KMJ Kaszubowscy.Umowilam sie wiec na serwis roczny w... Krystyna B. TRAGEDIA!!!!! we wszystkich oszarach działalności dealera (2) MARGO TRAGEDIA: 1/ planowałem zakup samochodu Mitsubishi L200, wiec... Użytkownik L200 I-30 (2) Witam, we wrześniu zakupiłem Hyundai-a IX-35 w salonie w Gdańsku przy ul.... R Ix20 (1) Ja również polecam salon Margo. Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką... ~m~ IX20 (1) Niedawno kupiliśmy nowy samochód w salonie, tak powinna wyglądać obsługa,... B MB - opinia (1) Polecam serwis oraz sklep, bez problemu można dostać części do starych modeli... MB Fachowa obsługa (5) Polecam wszystkim zakup w tym salonie. Bardzo mile zaskoczyło mnie podejście... Waldek Salon Grunwaldzka (1) Ogolnie jestem zadowolony z obsługi szczegolnie pana Landowskiego,propozycji... Ryszard GORĄCO POLECAM !!! (1) WITAM ! MAM CAŁKIEM INNE ZDANIE CO DO SERWISU NIŻ MÓJ PRZEDMÓWCA ! BYŁEM NA... SAHALIM Salon i serwis, dwa oblicza Margo. (1) Witam, Zakupiłem u nich auto jakieś 3 lata temu. W salonie osługa... Właściel Outlander-a i Lancera Sebastian Jankowiak - opinia (1) Serwis godny polecenia, bardzo miła i konkretna obsługa. Sebastian Jankowiak ok (1) nie mam uwag, wszystko ok, sprawnie, miła obsługa Anna