Harold Crick - opinia (1) Pierwsza wizyta po otwarciu lokali i wielkie rozczarowanie. Obsługa się chyba... Harold Crick Adam - opinia (1) świetne miejsce gorąco polecam wszystkim Adam Tajemniczy Włoch - opinia (1) Ideolo pefrecto :) zapraszam, dla glodnego Włocha idealnie Tajemniczy Włoch
Joan - opinia (1) Przyznam ze przychodziłam tam przede wszystkim dla kawy śniadaniowej... Joan OK... ale... (1) Ogólnie miejsce całkiem przyjemne. Obsługa jest sympatyczna. Kawa smaczna,... Karola Ogólnie ok, ale (1) jaglanka, którą zamówiłam słabiutka, zupełnie bez smaku. Natomiast to, co... A. Niestety (1) Jeżeli czegoś nie zmienicie, sukcesywnie będziecie tracić klientów. Jak... Zuza Nie polecam (1) Niestety porażka , duże rozczarowanie pomimo wysokich oczekiwań , zupa krem... Ola Czas ozekiwania (1) Po 15 minutach spędzonych przy stoliku otrzymaliśmy menu, po 10 minutach... Mateusz ODRADZAM !!!! (2) Totalnie odradzam to miejsce! Na kartę czeka sie 15 aż w końcu znudzona... Magda Jedzenie dobre - obsługa zagubiona (1) Byliśmy tam kilka razy. Jedzenie jest dobre ale obsługa przy 2-3 zajętych... Paweł Po prostu dobre śniadanie bez rewelacji + brudne sztućce... (1) Ja rozumiem, lokal modny, ruch spory, ale kogoś do polerowania sztućców... LucasCoral Śniadanko (1) Przez 3 dni popróbowaliśmy różnych wersji śniadań-pychotka Edyta O co tam chodzi? (1) Ogólnie lubię tu przychodzić. Jest smacznie i ciekawie chociaż ceny nie sa... Bartolini9 Miłe zaskoczenie! (1) Byłam tam po raz pierwszy, wraz z córką natrafiłam na lokal zupełnie... Justyna Dramat nie polecam (1) Ciągle mylaca sie obsluga, zblazowana zajeta soba a nie gosciem. Nie jasne... mb Niepokojaca zmiana - az chce sie plakac (1) Jeszcze nie tak dawno, wiekszosc odwiedzajacych MCK byli zachwyceni lokalem.... Olunka Fantastyczne miejsce - najlepsze w całym Garnizonie (1) Jestem jednych z pierwszych gości MCK. Pamiętam jeszcze jak lokal był dużo... Grzegorz zmiany... niestety na gorsze (3) Do Marmolady zacząłem chodzić praktycznie zaraz po otwarciu, był to pierwszy... (kiedyś) stały klient rozczarowanie (1) Zachęcona opisem na stronie poszłam z mężem na śniadanie, byliśmy bardzo... była klientka