Paweł - ocena (1) Mistrz w swoim fachu. Nic dodać, nic ująć. Jedyny masaż, który naprawdę działa. Paweł sebastian - ocena (1) Polecam. Pierwszy masaż bolesny, ale mięśnie miałem mocno pospinane. Po... sebastian Ola - ocena (1) Niesamowity masaż. Pan Michał to profesjonalista jakich mało. Wszystko... Ola
maciej - ocena (1) Masaż u Michała to czysta przyjemność. Indywidualne podejście do klienta do... maciej maciej - ocena (1) Masaż u Michała to czysta przyjemność. Indywidualne podejście do klienta do... maciej Patryk - ocena (1) Polecam wszystkim którzy lubią konkretne masaże. Pan Michał jest... Patryk Igor - ocena (1) Polecam z całego serca, nie znajdziecie taniej a na prawdę warto! Igor Kamil - ocena (1) Polecam w 100% Moja przygoda z Panem Michałem dopiero się zaczyna ale już... Kamil Sabina - ocena (1) Bardzo polecam masaż leczniczy ️ Wyszłam z niego bardzo rozluźniona. Poprawa... Sabina Patryk - ocena (1) Super i jest ok Patryk Kasia - ocena (1) Wspaniale spędzony czas. Czuję się zdecydowanie lepiej. Polecam Kasia Elżbieta - ocena (1) Pan Michał po przeprowadzonym wywiadzie,wie co robić poszedł do wykonania... Elżbieta Wioleta - ocena (1) Rewelacja oby więcej było takich medyków polecam z czystego serca. Wioleta Bartłomiej - ocena (1) Masażysta Michał to prawdziwy profesjonalista w dziedzinie masażu... Bartłomiej Olga - ocena (1) Bardzo polecam, Olga Konrad - ocena (1) Najlepszy masażysta w Gdańsku. Polecam. Konrad Hubert - ocena (1) Zdecydowanie najlepszy masażysta u jakiego byłem. Polecam Pana Michała! Hubert Iwona - ocena (1) Polecam każdemu kto chce poczuć się lepiej i zrobić coś dobrego dla siebie.... Iwona Jacek - opinia (1) Znacząca poprawa, zrobiłem się luźniejszy, spokojniejszy. Polecam. Jacek Hubert - opinia (1) Je recommande fortement, il est le meilleur masseur en Pologne! Hubert