Dagmara i Krzysztof - ocena (1) Korzystaliśmy z usług firmy Master-Bygg i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego... Dagmara i Krzysztof Oliwia i Aleksander - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi .Rzetelny facet, doradzi ,... Oliwia i Aleksander JACEK - ocena (1) Korzystałem z usług firmy i jestem zadowolony. Łazienka wykończona bardzo... JACEK
Ania - opinia (1) Wykonanie usługi oceniam bardzo dobrze. Mieszkanie wygląda świetnie, nie... Ania Marta i Krzysztof - opinia (1) Wykończenie łazienki, wykończenie mieszkania: Jesteśmy bardzo zadowoleni z... Marta i Krzysztof Agata - opinia (1) Najlepszy fachowiec z jakim miałam doczynienia. Dokładny, a przede wszystkim... Agata Helena - opinia (1) Pan Jarosław robił kompleksowe wykończenie mojego mieszkania. Wszystko... Helena Małgorzata - opinia (2) Usługa została wykonana bardzo dokładnie. Jakość prac jest zdecydowanie warta... Małgorzata Zbyszek - opinia (1) Prace zrealizowane profesjonalnie i bezproblemowo. Wszystko ok. Polecam. Zbyszek Alicja - opinia (1) Fachowiec godny polecenia! Słowny, dokładny, rzeczowy. Prace wykończeniowe... Alicja Patrycja, Marcin - opinia (1) Bardzo dobry fachowiec. Dokładny, doradzi, widać że zna sie na rzeczy i wie... Patrycja, Marcin Adrian - opinia (1) Szybko, sprawnie i co najwazniejsze perfekcyjnie wykonany remont kuchni i... Adrian Joanna & Łukasz - opinia (1) Drugi raz korzystałem z usług tej firmy, potwierdzam wysoki standard... Joanna & Łukasz Ocena usługi (1) Usługa została wykonana bardzo dokładnie i w czasie okreslonym w umowie. Pan... Krzysztof i Agnieszka Polecamy. Warto. (1) Jesteśmy zadowoleni z wyboru tego wykonawcy. Rzetelna firma. Pan kreatywny i... Karolina Świetny fachowiec! (1) Przed dwoma laty korzystałam z usług Pana Jarosława. Prace obejmowały... Dominika Firma godna polecenia (1) Wszystkie prace zostały wykonane dokładnie, nie ma żadnych niedoróbek. Remont... Irena i Andrzej K. Polecam (1) Dobry fachowiec i uczciwy człowiek. Polecam Paulina Polecam 100% (1) Właśnie zakończył się nasz remont. Zdecydowanie polecam Pana Jarosława -... Bartosz Tomasz Domagała - opinia (1) Wykonawca to prawy człowiek oraz prawdziwy fachowiec. Wszystko wykonane... Tomasz Domagała