Matarnia Park Handlowy

Centra handlowe

Gdańsk, Złota Karczma 26

ewelina - ocena (1) Super miejsce na zakupy ewelina Patrycja Lewna - opinia (1) 6. kwietnia zamówiłam kartę podarunkową (zamówić można tylko online). Do tej... Patrycja Lewna Wioletta - opinia (1) eurofirany-przepiekne rzeczy...a obsluga najmilsza na swiecie,panie pomocne i... Wioletta
pokój matki z dzieckiem (1) zachęcona informacją o remoncie toalet wybrałam się z moją kilkumiesięczną... mama DZIEŃ WIELKICH RABATÓW (1) Witam , 13 tego zachęcony jakże głośną reklamą ,13 DZIEŃ WIELKICH RABATÓW... Adam Piękne (2) To najlepsze centrum handlowe, fajne sklepy i świeże powietrze! Martyna PH Matarnia (2) Jest to bardzo przyjemne miejsce do pochodzenia. Nigdzie nie ma otwartej... Kasia Znaleziono Nowe z Metkami Ciuszki Chłopięce H&M !!!!! (8) Dnia 09.04.2014 r. w Parku Handlowym Matarnia znaleziono siatkę z Nowymi... sylwa oszukiwanie klienta (1) przestrzegam przed tym sklepem!lepiej pojsc gdzies na bazar i kupic sobie 10... xxx o Bomi (1) Pan z bujnym zarostem, w bardzo starannie dobranej, eleganckiej koszuli... mieszkanka Matarni jest świetne (1) moje ulubione centrum handlowe :)))) patsu KOSZMARNY DOJAZD (1) prowadzącego pojazd. Ta sytuacja nie jest jedyna. Kilka dni wcześniej... DOROTA KONOPKA KOSZMARNY DOJAZD (1) Witam! Mieszkam w Gdańsku Głównym, jestem mamą trojga dzieci w wieku 14,... DOROTA KONOPKA bomi (1) Jestem mieszkanką Trójmiasta od niedawna. Robię zakupy w sklepie Bomi.... Aneta M. jest super (1) nic dodac nic ując jest super tentenn Najlepsze BOMI (1) Witam! Miałem przyjemność zrobienia zakupów w sklepie BOMI na Matarni i... Marlon Brando czy warto? (1) Matarnia to zwykłe małe centrum... Tylko kilka fajnych sklepów a tak... Bezimienny.! Miejsce zabaw dla dzieci (1) Wspaniqałe miejsce , wpaniale wyposazone , wspaniały i fachowy personel i...... RG brak dojazdu w dni powszednie (1) dlaczego zlikwidowaliscie dojazd autobusem w dni powszednie? zofia skrodziuk dojazd autobusem (1) mieszkam w Gdyni, jak moge dotrzeć w inny sposób niz samochodem do Matarni??... lilimaer