VanDerTom - ocena (2) Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za solidną robotę i montaż 6 szt... VanDerTom Tomek - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i samego wykonania usługi,demontaż... Tomek Krzysiek B. - opinia (1) Super firma, rewelacyjna ekipa montażowa, szybko i sprawnie dwóch panów... Krzysiek B.
Robert - opinia (1) Firmę z czystym sumieniem mogę polecić. Namiar dostałem od kolegi który już... Robert Beata - opinia (1) Wczoraj wstawione drzwi wewnętrzne w nowym mieszkaniu w Pruszczu. Trafiłam na... Beata Kasia - opinia (1) Zamówione 8 drzwi wewnętrznych podczas remontu domu. W biurze uprzejmy... Kasia Agata - opinia (1) Firmę poleciła mi koleżanka, bardzo zadowolona z ich usługi. Nie zawiodłam... Agata ocena ogólna (1) Szef firmy bardzo sympatyczny ,Panowie monterzy także . Wszystko wykonane z... Monika Wporzo firma (1) Duży wybór. Mogliśmy próbnik wziąść do domu żeby zobaczyć jak fakty nie... Przemek Dobra firma (1) Zakres doradztwa super. Pan który był na pomiarze zwrócił uwagę na rzecz... Przemek Wymiana okna balkonowego (1) Polecam firmę mawik. Rzetelna obsługa. Fachowe doradztwo. Podejście do... K jak najbardziej polecam (1) Polecam firme i obsługe, przy zamówienu bardzo pomagają i chetnie poradzą,... Michał Niby to tylko okna (1) Okna skrzynkowe, trudne do wymiany i obróbki - usługa wykonana solidnie w... Małgorzata Bardzo solidna firma (1) Wymieniałem z powodzeniem i zadowoleniem za pośrednictwem firmy MAWIK, okna... Marcin Rewelacja (1) Firma godna polecenia. To kolejny raz, gdy korzystaliśmy z usług firmy Mawik... Marzena POLECAM (1) Korzystaliśmy z usług tej firmy przy wymianie okien i parapetów w lipcu tego... Janek i Asia ZADOWOLONA (1) Z usług firmy Mawik korzystam juz po raz kolejny i zawsze jestem bardzo... Irena Brak profesjonalizmu (3) Witam, korzystalem z tej firmy przy montażu drzwi. Drzwi zostaly nie... Marcin szybko, solidnie , sensowna cena (1) w maju 2014 firma Mawik wstawiła okna wraz z parapetami w moim nowobudownym... Wojtek Źle wstawione okna (3) Dwa okna narożne zostały zamontowane za wysoko, przez co między ramą a... Grażyna Więcek