Ania - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z projektu i jego realizacji. Panie mają niesamowite... Ania Elżbietaa - opinia (1) jestem zadowolona z efektu. nie wiedziałam w jakim stylu chcę mieć wnętrze.... Elżbietaa Klaudia i Jacek - opinia (1) Bardzo polecam! Jeśli ktoś nie potrafi wyobrazić sobie i stworzyć własnej... Klaudia i Jacek
Mateusz - opinia (1) Zdecydowanie polecam, projekt został wykonany dużo szybciej ale wiadomo... Mateusz Super - niespodziewałam sie Takiego efektu (1) Zaczełam współprace z tymi Paniami, dowiedziałam sie od koleżanki o tym... Martaaa Efekt końcowy bardzo dobry, proces frustrujący i bardzo długi (4) Panie projektowały, nadzorowały oraz rekomendowały wykonawców oraz dostawców... MichalB Ładne wykończenie Salonu i Kuchni (2) Zaczełam z Paniami współprace w listopadzie. Panie zaprojektowały mi salon i... Balbina12 Świeżość i elegancja (2) Polecam ! Wnętrze zyskuje świeżość, a zarazem elegancję, co nie kłóci się z... Marzena Projekt Mieszkania (1) Sympatyczna współpraca z poczuciem humoru wspaniałymi pomysłami i... dominik Polecam Panie M ! (1) Jestem tak bardzo zadowolony z Pan M., ze zdecydowalem sie poswiecic moj... davidson80 Nie wiem w sumie za co zapłaciłam. (2) Owszem rysunki są poglądowe ale nie spodziewałam się że tyle trzeba będzie... Mk Polecam (1) Dziewczyny z pasja i pomysłami. Pomogły mi urządzić dom, za każdym razem... Beata Projekt Balonowego Sklepu (1) Współpraca z dziewczynami na najwyższym poziomie. Dziewczyny dokładnie... Gosia Samosia wyszło pięknie! i tanio - polecam (1) Serdecznie polecam tą firmę! Dziewczyny bardzo kreatywne i miłe. Podpowiedzą... krysia90