Medicorum

Dermatolodzy Ginekolodzy Kardiolodzy Laryngolodzy

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 338

Lukasz Kaczmarczyk - ocena (1) Wyniki bardzo dobre , właściwie ta lekarka była od członka. Anyway truskawka... Lukasz Kaczmarczyk karola - ocena (1) swietna endokrynolog , polecam poza tym fajna przychodnia karola Patrycja - opinia (2) Kardiolog może i dobry ale też ponoć internista, tak nam powiedziano na... Patrycja
Weronika P. - opinia (1) Prowadziłam ciąże w Medicorum. Czułam się zaopiekowana i dopieszczona.... Weronika P. Ola - opinia (1) Ze względu na wysoki poziom konsultacji przedporodowej zdecydowałam się na... Ola Martyna - opinia (1) Nie polecam wizyt u ginekologa w tym miejscu.Pani doktor bardzo... Martyna wdzięczny pacjent - opinia (1) Na początku marca miałem zrobione badanie Holter EKG. Wynik nie był... wdzięczny pacjent przyszła mama :) - opinia (1) Super pani doktor - byłam w zeszłym tygodniu na konsultacji z USG... przyszła mama :) Szkoła Rodzenia (1) Bardzo polecam uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia w Medicorum. Pani... Hania super pediatra (1) Wizyta u pediatry była wyjątkowo przyjemna. Pani doktor wszystko dokładnie... Mama Powiększanie ust (1) Polecam zdecydowanie. Zabieg wykonany doskonale. Lekarz doradził mi i miał... Dorota polecam (1) KTG nie tylko wykonane, ale omówione. Żałuję, że nie wiedziałam o Medicorum... Anita Ciąża w Medicorum (1) Byłam w Medicorum potwierdzić ciążę i bardzo miło się zaskoczyłam. Trafiłam... Ola ola prowadzenie ciąży (1) Jestem bardzo zadowolona z mojej Pani ginekolog w Medicorum, która prowadzi... Ada Polecam (1) W końcu centrum medyczne z prawdziwego zdarzenia w tej części miasta. Już nie... Maciek Wizyta w Medicorum (1) Dwa tygodnie temu byłam w Medicorum na wizycie ginekologicznej. Lekarz w... Alicja Szeroka oferta (1) Miałam ostatnio okazję skorzystać z usług Medicorum i bardzo polecam tę... Alicja Dziękuję !!! (1) Dziękuję za opiekę, fachową pomoc i ludzkie podejście do mojego problemu. Dr... Mariusz Byłam bardzo zadowolony (1) Miła obsługa, kompetencja lekarzy, wiem co mi jest i jaki jest ciąg dalszy,... Tomasz kardiolog godny polecenia (1) W ostatnim tygodniu skorzystałem z oferty Medicorum Centrum Zdrowia. Byłem u... pacjent kardiologiczny