Ula - ocena (1) Opika profesjonalna, troskliwa ,pewna - godna polecenia i całkowitego zaufania Ula Jola - ocena (1) Profesjonalizm, polecam z całego ️ Jola Ewa - opinia (1) Obecnie korzystam z uslug firmy Medicus i jestem bardzo zadowolona. Caly... Ewa
rodzina A. - opinia (1) Współpracowaliśmy z Agencją Medicus niemal rok. Nad doborem opieki dla... rodzina A. Darek - opinia (1) Solidna rzetelna firma wykonuje usługi sprawnie i terminowo 7 dni w tygodniu... Darek Lilianna - opinia (1) Bardzo dobra opieka. Właścicielka Firmy pomogła mi natychmiast po tym jak... Lilianna Justyna - opinia (1) Szybka bardzo reakcja na bardzo pilnie potrzebną pomoc, cudowna opiekunka. Justyna Lech - opinia (1) W ciągu 3 dni dostałem opiekunkę dla mojego ojca który wyszedł ze szpitala.... Lech Rafał - opinia (1) Gorąco i szczerze polecam! Korzystamy z usługi całodobowej opieki nad moją... Rafał Anka i Karol - opinia (1) Mieliśmy duży opór, aby zatrudnić opiekunkę do naszych rodziców, ponieważ... Anka i Karol Artur - opinia (1) Polecam, sprawnie, fachowo, miło. Artur Andrzej Z. - opinia (1) Polecam firmę Medicus. Bardzo jestem zadowolony z usług tej firmy. Zawarliśmy... Andrzej Z. Ania - opinia (1) profesjonalne podejście do podopiecznego, duża kultura osobista Ania Jakub S. - opinia (1) Usługa profesjonalna i pełna empatii! Bardzo dobry kontakt! Polecam Jakub S. Anna Szkup Carlund - opinia (1) Potrzebowala szybkiej pomocy do mamy , ktora po wyjsciu ze szpitala przestala... Anna Szkup Carlund Kasia - opinia (1) Bardzo szybko i sprawnie otrzymałam pomoc dla mojej mamy. P. Jola, która do... Kasia Emilia K. - opinia (2) Po wielu przejściach z opiekunkami, trafiłam w końcu do firmy Medicus.... Emilia K. Zadowolona pacjentka - opinia (1) Polecam tą firme z calego serca . Bardzo dobra opieka.Usługi na najwyższym... Zadowolona pacjentka Paj - opinia (1) Szybko i sprawnie załatwiona opieka nad prababcią, długo szukaliśmy i na... Paj Przemek - opinia (1) Wszystko super. Dziękuję za opiękę Przemek