Ania - opinia (1) profesjonalne podejście do podopiecznego, duża kultura osobista Ania Jakub S. - opinia (1) Usługa profesjonalna i pełna empatii! Bardzo dobry kontakt! Polecam Jakub S. Anna Szkup Carlund - opinia (1) Potrzebowala szybkiej pomocy do mamy , ktora po wyjsciu ze szpitala przestala... Anna Szkup Carlund
Kasia - opinia (1) Bardzo szybko i sprawnie otrzymałam pomoc dla mojej mamy. P. Jola, która do... Kasia Emilia K. - opinia (2) Po wielu przejściach z opiekunkami, trafiłam w końcu do firmy Medicus.... Emilia K. Zadowolona pacjentka - opinia (1) Polecam tą firme z calego serca . Bardzo dobra opieka.Usługi na najwyższym... Zadowolona pacjentka Paj - opinia (1) Szybko i sprawnie załatwiona opieka nad prababcią, długo szukaliśmy i na... Paj Przemek - opinia (1) Wszystko super. Dziękuję za opiękę Przemek Olga - opinia (1) Firma godna zaufania. Profesjonalizm, sprawny kontakt, dobrze wykonywana... Olga Hanna - opinia (2) Polecam Agencję Medicus wszystkim, którzy z uwagi na pracę zawodową nie mogą... Hanna Marcin - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście. Dobry przepływ informacji i szybka reakcja na... Marcin AW - opinia (1) Miła i kompetentna opieka nad osobą starszą. Polecam te usługi. AW Maria - opinia (1) Nasza opiekunka jest wspaniała,empatyczna dokładna,sumienną.Jestesmy bardzo... Maria Empatia i profesjonalizm (1) Szczerze polecam usługi firmy Medicus wszystkim, którzy potrzebują... Marek Opieka pielęgniarska w szpitalu (1) Opieka dotyczy osoby w b. podeszłym wieku po operacji onkologicznej... Maciej Werno Bardzo solidna (1) Gorąco polecam firmę Medicus! Cechują ją uczciwość i dbałość o klientów. Pani... Marek Profesjonalna, elastyczna i rzetelna (1) Agencja Medicus okazała się dla mnie jedyną agencją która potrafiła... Ewelina Opinia o Firmie MEDICUS (3) Wyrażam podziękowanie Kierownictwu Firmy MEDICUS i zespołowi Pań... Stanisław Ostrowski Natychmiastowa opieka medyczna. (1) Agencja Medicus nie jest najtańsza ale to świetne rozwiązanie jeżeli... Paweł opieka nad mamą (2) Medicusa polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w opiece nad osobą... Kazik