Gosia - opinia (2) 2 lata temu czytając opinie miałam wątpliwości czy zapisać córkę do tego... Gosia MarcinB. - opinia (2) Super opieka. Dziecko codziennie idzie i wraca ze żłobka zadowolone. Polecam. MarcinB. Agnieszka - opinia (2) Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Dziecko otrzymało bardzo dobrą opiekę.... Agnieszka
Magda - opinia (2) Bardzo polecam to przedszkole. Szeroki wybór zajęć (tańce, sporty,... Magda Szymon Marczuk - opinia (2) Przedszkole, do którego uczęszczał mój syn Tomek, był prowadzony przez Panią... Szymon Marczuk Monika - opinia (1) ostatnio pozegnaliśmy się z przedszkolem na zaspie, bo od wrzesnia szkola. Po... Monika ja jestem bardzo zadowolona (1) Moje dziecko chodzi do tego przedszkola 3 rok,teraz zapisałam drugie... rodzic Polecam! (1) Do Zawiedzionego. Przedszkole może nie jest największe ale nie ma mowy o tym... Zadowolony Polecam! (1) Witam. Serdecznie mogę polecić Przedszkole MegaMocni na Zaspie! Nie wiem o co... Rodzic Bardzo fajne przedszkole (1) Polecam Megamocnych! Fajna atmosfera,dużo zajęć dodakowych,bardzo miłe panie!... Jan Naprawdę na poziomie (1) Przedszkole mi się podoba, bo jest kameralne, panie wszystkich znają i ze... Elżbieta bardzo dobre przedszkole (1) Jestem mamą dziecka ,które chodzi do przedszkola od września .Na początku... Anna