marszallek - opinia (1) Moją współpracę z firmą Megabud zacząłem wraz z wydaniem pozwolenia na... marszallek Wojciech B. - opinia (1) Jakość obsługi na najwyższym poziomie, bardzo pomocna obsługa zaczynając od... Wojciech B. Jakub - opinia (1) Skorzystałem z usług do montażu okien, rolet i bramy w moim nowym domu.... Jakub
Piotr i Anna Abraham - opinia (1) Witam. Trafiłem do megabudu z rekomendacji jego klientów. Trudność i stopień... Piotr i Anna Abraham Maeusz - opinia (1) W firmie Megabud zamówiłem okna, rolety zewnętrzne i bramę garażową. Montaż... Maeusz Karolina - opinia (1) Zarówno zamówienie,pomiar, montaż,oraz obsługę po sprzedaży oceniam na... Karolina Brama garażowa 60mm 5m (1) Dobry produkt, jakość usług jest zawszę na wysokim poziomie, super współpraca... Łukasz Drzwi NTT revo Milano 10 (1) Bardzo porządnie wykonane drzwi. Jakość usług jak zawszę oceniam bardzo... Łukasz Okna Fen82 (1) Super współpraca z ekipą Krispolu, bardzo szybki, sprawny i profesjonalny... Łukasz Montaż okien i rolet w warstwie docieplenia. (1) Pracownicy firmy megabud jako jedyni potrafili wytłumaczyć czym jest ciepły... Michał Wyjątkowo zadowolony klient :)) (1) Bardzo szczegółowo I kompetentnie udzielone doradztwo, w pełni wyczerpujące... Beata Nie polecam obsługi dla Wspólnot Mieszkaniowych (2) Firma nie chce współpracować ze Wspólnotami Mieszkaniowymi. Konsultant... WM JB27 Super firma (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wspaniały kontakt telefoniczny i... Alicja, Gdańsk Zadowolona klientka - opinia (1) Bardzo polecam firmę Megabud. Niedawno ekipa skończyła u mnie montaż okien i... Zadowolona klientka Professionalism w każdym calu (1) Profesjonale podejście do sprawy. Od momentu zamówienia poprzez instalacje i... Marzena rzetelna firma (1) Współpraca z firmą Megabud to przyjemność. Fachowe doradztwo, profesjonalizm,... inwestorzy Dębogórze Polecam (1) Pełen profesjonalizm. Przyszedłem z polecenia i będę polecał dalej z wielkim... Robert MEGA BUD (1) Jedna z nielicznych firm, które moge polecić po budowie domu. MegaBud... Paweł Jedyni tacy w Trójmieście (1) Bardzo profesjonalna pomoc przy doborze okien, dbałość o każdy szczegół,... Dariusz Dałabym 10 gdybym mogła :) (1) Tak jak w tytule naprawde Firma godna polecenia i bede korzystac dalej. pozdr krystyna