Mennica Gdańska

Mennice

Gdańsk, Jana Matejki 20/1

Emil żubr - ocena (1) Przyjemna atmosfera, świetna obsługa klienta oraz bardzo szybko... Emil żubr Marta - ocena (1) Monety z Lemem przepiękne! Marta Rafał - ocena (1) Plusem jest to, że można przyjść i obejrzeć monety, które są naprawdę... Rafał
Piotr - ocena (1) Wszystko ok. Dość duży wybór monet kolekcjonerskich i bulionowych. Szybka... Piotr Klient - ocena (1) Monety zamawiane w lutym ciagle nie dostarczone. Co miesiąc ten sam mejl z... Klient Renata - opinia (1) Najgorsza firma numizmatyczna w Trójmieście. Nie dotrzymują terminów, ciągle... Renata Urszula - opinia (1) Zakup udany, spory wybór monet polecam Urszula Dawid - opinia (1) Na początku kupowałem sam bulion, bo tylko to oferowali (oprócz NBP, ale te... Dawid Renata - opinia (1) Korzystałam z usług tej firmy jeszcze jak byli w starej, niezbyt urodziwej... Renata Oli - opinia (1) Bardzo rzetelna firma. Robię zakupy od wielu lat - nigdy się nie zawiodłem. Oli Weronika - opinia (1) Zamówienie dotarło do mnie w ekspresowym tempie. Moneta piękna, obdarowana... Weronika Elżbieta - opinia (1) Bardzo rzetelna mennica i duży wybór monet Elżbieta Karol - opinia (1) Znam ich jeszcze z czasów kiedy mieli siedzibę przy Grunwaldzkiej. Teraz moje... Karol Irena - opinia (1) Kupuję monety w tej firmie wyłącznie przez internet. Nie wiem kto zajmuje się... Irena Rafał - opinia (1) Nie byłem może bardzo regularnym klientem, ale wszystko było zawsze bez... Rafał Adam - opinia (1) Wielokrotnie kupowałem w mennicy monety bulionowe. Ceny przystępne. Miła... Adam Wojciech - opinia (1) Moja opinia o Mennicy Gdańskiej była, jest i prawdopodobnie pozostanie bardzo... Wojciech Adam - opinia (2) Na wysyłkę przedmiotu poczekałem 18 dni. Najpierw, bez żadnej informacji,... Adam JERZY - opinia (2) Jestem od stosunkowo niedawna klientem Mennicy, ale nabyłem już to i owo i... JERZY Wacek - opinia (3) Jeszcze nie odebrałem, ale zrobiłem próbnie zamówienie z odbiorem osobistym... Wacek