Merkuriusz - opinia

Temat dostępny też na forum: SP nr 35
Z tymi pochwałami to bym nie przesadzał ....
Szkoła nie ma statusu szkoły sportowej .... straciła do tego prawa jak i subwencje a szkoda bo mogła by na tym wygrać ...
Nauczanie cóż szkoła publiczna z wszystkimi jej wadami i zaletami
nie sportowa to i klasy liczne ,
zmienia się jak wszystko , problemy nauczycieli widać na przykładzie świetlicy dramat z zaangażowaniem trzy panie i kotłująca się 60 dzieci a obok sale puste , stołówką pamiętającą Gierka tak w menu jak i sposobie myślenia gdzie uczeń jest na końcu łańcucha bo ważniejsza kasa z karmienia OBC a kwestia promocji ..... to osobny dramat rozumiem iż nie ma kasy na specjalistę od tego tematu ale jest tyle imprez / zawodów z wstępem wolnym w którym szkoła nie uczestniczy , nietrafionych terminów z festynami czy dniami szkoły o których nikt nie wie nawet w szkole to nie ma się co dziwić iż nabór jest znikomy i ledwo składają klasy .Sport wymaga nakładów , pracy i stymulacji czego na pewno tu nie znajdziecie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

dramat tj Twój komentarz, pokaż mi super stołówkę i świetlicę w jakiejś publicznej SP życzę powodzenia, szkoła w dzisiejszym bajzzzzluuuu edukacyjnym doskonale sobie radzi, bardzo przyjazna dla dzieci i rodziców, na każdym poziomie począwszy od szatni po samą górę, proponuję zmienić i spróbować w innej SP dopiero będzie dramat.
tj trzecia szkoła mojego syna i dramatu to jeszcze nie widziałeś skoro narzekasz na takie drobiazgi hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dzieci spychane do świetlicy, bo nauczyciel chce się wcześniej urwać. Pani w szatni protekcjonalna zarówno w stosunku do dzieci, jak i do rodziców. pani w stołówce sfrustrowana i nieuprzejma, daleka od przyjaznego podejścia do rodzica, nawet w szczególnych okolicznościach. O reszcie szkoda mówić, w wielu wypadkach jest jeszcze gorzej, niektóre rzeczy przeciętnie, inne lepiej niż gdzie indziej. Takie moje doświadczenia jako rodzica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0